Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

yy.jpg

aaron picogram zaorany hue hue hue :dance:
teraz jeszcze totki :lol:
 
Główka z Brandisem po 3,0 - okazja póki jeszcze taki kurs. Wiem że inwestycja długoterminowa ale zawsze :-)
 
Główka z Brandisem po 3,0 - okazja póki jeszcze taki kurs. Wiem że inwestycja długoterminowa ale zawsze :-)
Nie jestem jakis wybitnym znawca boksu, ale nie wiem co o tej walce myslec, z jednej strony Breidis ostatnio zajebiscie sie meczyl z Gevorem, a walka byla blizsza niz pokazywaly to karty sedziowskie, za to wczesniej ulegl stykowo na punkty Usykowi, ktory na miekko wypunktowal Glowackiego. Walka w Rydze, takze jak dla mnie Breidis na pkt
 
Nie jestem jakis wybitnym znawca boksu, ale nie wiem co o tej walce myslec, z jednej strony Breidis ostatnio zajebiscie sie meczyl z Gevorem, a walka byla blizsza niz pokazywaly to karty sedziowskie, za to wczesniej ulegl stykowo na punkty Usykowi, ktory na miekko wypunktowal Glowackiego. Walka w Rydze, takze jak dla mnie Breidis na pkt

Nazywając rzeczy po imieniu to Gevor wygrał walkę na punkty a Briedisa przepchnęli. Równie fatalnie Łotysz wyglądał z Deslaurierem gdy wracał po Głowackim. Może to kwestia motywacji a może już zjazd z formą. Jak Briedis zawalczy z Główką tak jak w ostatnich pojedynkach to spore szanse na KO.
 
T. Crawford vs Amir Khan - Crawford by KO, TKO, disqualification 1,44 . Amir pada od podmuchu aktualnie.
 
No wczoraj naprawdę dobry dzień u buka, Lechia i Craxa na farcie ale jednak dobra decyzja że nie zrobiłem cashback na 1000 zł przed meczem:

IMG_20190210_101457.png
IMG_20190210_101516.png


Szkoda Napoli ale jednak oni w obecnej formie nie są do grania...

Na UFC puściłem takie cudo też weszło a więc fajnie wczoraj siadło:
IMG_20190210_101542.png
IMG_20190210_101610.png
 
iforbet, bah
poszedl skromny zlimitowany tys ako na przeciwnikow Cebuli i Strusa, czytaj poteznych brodaczy, wyznawcow Allaha i kuzynow Mameda
do wygrana prawie 5 tysi
o ile tego brodacza od Cebuli jestem pewien, to tego rudego Czeczena od Strusa jedynie tak w 99%, bo Pioter jednak ma ogromne serce do walki, ale Duraev pokazal gdzie jego miejsce
 
poszedl skromny zlimitowany tys ako na przeciwnikow Cebuli i Strusa, czytaj poteznych brodaczy, wyznawcow Allaha i kuzynow Mameda
do wygrana prawie 5 tysi
o ile tego brodacza od Cebuli jestem pewien, to tego rudego Czeczena od Strusa jedynie tak w 99%, bo Pioter jednak ma ogromne serce do walki, ale Duraev pokazal gdzie jego miejsce

Ja mam single na Strusa 2.10 i rywala Celinskiego 2.25.
 
Jak jest z obrotem bonusem powitalnym na iforbet? Faktycznie jak zagram singla(kurs powyżej 2,0) za cały pierwszy depozyt to od razu dostanę środki bonusowe? Tak zrozumiałem regulamin, ale wolę się upewnić.
 
Ile zazwyczaj trwa sprawdzanie kuponu w iforbet? Bo puściłem 1000zł na tego brodatego dzika co Agnaeva rozszarpał ostatnio.

EDIT: Już dali limit :korwinlaugh: co za dziady i kurs automatycznie zmalał już do 1.8. 500zł poszło.
 
Back
Top