Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

wkurr.jpg


No zaraz się wkurwię...
 
Koniecznie trzeba kłaść na BR Volleys @1.61 póki kurs jest taki. Trefl jest bez-nadziejny, bez-kasy, bez-umiejętności. Jak się dostaje z Wartą Zawiercie 3:0 i Czarnuchami Radom 3:0, to BR powinno sobie gierkę treningową z nimi zrobić
 
Koniecznie trzeba kłaść na BR Volleys @1.61 póki kurs jest taki. Trefl jest bez-nadziejny, bez-kasy, bez-umiejętności. Jak się dostaje z Wartą Zawiercie 3:0 i Czarnuchami Radom 3:0, to BR powinno sobie gierkę treningową z nimi zrobić

Popieram jak najbardziej.
Mogę dodać też ciekawy kurs: 1,74 Czarni Radom z Resovia Rzeszów
Wicelider w gazie z żelazną 6 kontra nic niegrająca drużyna z wieloma zmianami i problemami z limitem obcokrajowców na boisku
Mała hala w Radomiu,kibice i doskonale prosperujący projekt Roberta Prygla
Jak zobaczyłem kurs na Radom i BR Volleys = stwierdziłem, prezenty świąteczne
 
Mieliście kiedyś problemy ze skrillem? Od ponad 3 tygodni mam go zablokowanego, jak się dowiedziałem telefonicznie ze względów bezpieczeństwa. Dzwoniłem do nich 5 razy - PRZEKAZALIŚMY SPRAWĘ DO ODPOWIEDNIEGO DZIAŁU - pisałem 2 maile i nic kurwy z tym nie zrobiły.
 
Mieliście kiedyś problemy ze skrillem? Od ponad 3 tygodni mam go zablokowanego, jak się dowiedziałem telefonicznie ze względów bezpieczeństwa. Dzwoniłem do nich 5 razy - PRZEKAZALIŚMY SPRAWĘ DO ODPOWIEDNIEGO DZIAŁU - pisałem 2 maile i nic kurwy z tym nie zrobiły.
Prawdopodobnie robią audyt na twoim koncie. Jakieś podejrzane transakcje może były na twoim koncie i teraz je sprawdzają. Może być też tak, że logowales się na inne konto z tego samego IP, nie czyściłeś ciasteczek i wysyłałes kasę między tymi kontami. Wtedy lipa trochę bo mogą je zablokować jak się dobrze nie wytłumaczysz. Najlepiej pisz maile i dzwon do nich :)
 
Mieliście kiedyś problemy ze skrillem? Od ponad 3 tygodni mam go zablokowanego, jak się dowiedziałem telefonicznie ze względów bezpieczeństwa. Dzwoniłem do nich 5 razy - PRZEKAZALIŚMY SPRAWĘ DO ODPOWIEDNIEGO DZIAŁU - pisałem 2 maile i nic kurwy z tym nie zrobiły.
Za dużo ten kolega z Norwegii nawygrywał i poprzelewał kasę na dziwki i koks, to i dochodzenie jest.
 
Akurat dziś odblokowali... wystarczyło się wypłakać w internecie. Choć ledwo się zalogowałem, to na maile przyszło powiadomienie o podejrzanym IP :confused:
A co do powyższego, to dementuję.

Dziwki same mi płacą.
Żebym wyszedł :(
 
Akurat dziś odblokowali... wystarczyło się wypłakać w internecie. Choć ledwo się zalogowałem, to na maile przyszło powiadomienie o podejrzanym IP :confused:
A co do powyższego, to dementuję.

Dziwki same mi płacą.
Żebym wyszedł :(
A, i najważniejsze. VPN :)
Wyłączaj gdy logujesz się do siebie bo za to często bloki są
 
A, i najważniejsze. VPN :)
Wyłączaj gdy logujesz się do siebie bo za to często bloki są

No wiadomo, ale ja na skrilla wchodzę w ogóle raz na kilka miesięcy, nigdy nie korzystając z vpnu. Na konto nikogo innego też się nie próbowałem logować. Ale dzięki za chęci.
 
No wiadomo, ale ja na skrilla wchodzę w ogóle raz na kilka miesięcy, nigdy nie korzystając z vpnu. Na konto nikogo innego też się nie próbowałem logować. Ale dzięki za chęci.
Tak na przyszłość bo to czasami blok z automatu :)

Z jakiego korzystasz? Cos polecasz?
Nie korzystam obecnie. Chodziło mi żeby nie logować się na swoje konto skrill z vpn bo łatwo o bloka. Jak gram na zagranicznych to tylko przez IP z uk karty SIM. Najbezpieczniejsza opcja.
 
Zaufałem Wam :jon:
Jestem w szoku, nie widziałem meczu, Trefl prawdopodobnie grał w osłabieniu bo Mijajlović kontuzja.
BRV bije ich składem, albo odpuścili albo nie wiem co się stało
Podawałem jeszcze Radom jutro, jak to nie wejdzie to już nie zaproponuję nic.
Cóż mogę dodać, z tego co wiem to kupa ludzi straciła :(
 
Jestem w szoku, nie widziałem meczu, Trefl prawdopodobnie grał w osłabieniu bo Mijajlović kontuzja.
BRV bije ich składem, albo odpuścili albo nie wiem co się stało
Podawałem jeszcze Radom jutro, jak to nie wejdzie to już nie zaproponuję nic.
Cóż mogę dodać, z tego co wiem to kupa ludzi straciła :(

Ja oglądałem. Berlin dobrze wyglądał tylko na samym początku, potem zostali rozwalcowani.
 
Koniecznie trzeba kłaść na BR Volleys @1.61 póki kurs jest taki. Trefl jest bez-nadziejny, bez-kasy, bez-umiejętności. Jak się dostaje z Wartą Zawiercie 3:0 i Czarnuchami Radom 3:0, to BR powinno sobie gierkę treningową z nimi zrobić

:wall:

Fajnie też wygląda kurs na Maliye Piyango w Challenge Cup @1.90

:yahoo:

Jestem w szoku, nie widziałem meczu, Trefl prawdopodobnie grał w osłabieniu bo Mijajlović kontuzja.

Nie grał, ale Hebda został MVP, więc...

To co zrobił Berlin to totalna paranoja, mieć taką siłę ofensywną i nie kończyć ataków to jakiś dramat. Trefl zagrał pierwszy dobry mecz w sezonie... Ja też wtopiłem :)
 
Back
Top