Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Fajną lokatą wydaje się walka Velasques vs NGnnou. 2.55 na wyciestwo czarnej małpy powinien być pewnym zarobasem. Co myślicie w tym temacie?
 
Fajną lokatą wydaje się walka Velasques vs NGnnou. 2.55 na wyciestwo czarnej małpy powinien być pewnym zarobasem. Co myślicie w tym temacie?
z cardio na 1 minute vs gosc co mial cardio lepsze od wiekszosci lekkich to tak sobie ten pewniak :D
 
Pewniakiem bym tego nie nazwał, ale kurs uważam za szalony. Cain zawsze był dziurawy w stójce, nadrabiając groźbą obalenia i szalonym tempem. Jego najcenniejszym skalpem jest JDS, który słabo walczy ze wstecznego i ma mizerny klincz. Francis preferuje walkę z kontry i ma P O T Ę Ż N Ą siłę, więc w klinczu powinien przestawić Velasqueza równie łatwo, co Overeema. Nawet gdyby Cain bił się pół roku temu, to bym nie zgadzał się z kursami, ale biorąc pod uwagę tę przerwę, faworyzuję Kameruńczyka.
 

nie :lol:
ale dziś złote globy, odbiję sobie ;)

ttt.jpg
 
Pewnie im się jebło, bo na lvbet jest tyle samo tylko na Rose.

Jak wyżej, w ostatnich latach świat podąża za 5dimes/pinnaclem.

10a4ea61217a63f74f95e38131d495d6.png


Ktoś po prostu rzucił sporo kasy na nastolatka. A czy sam postawię Andrade, jeszcze pewny nie jestem. Pytanie, na ile starczy mistrzyni kondycji na powtarzanie taktyki Joanny - może warto zostawić to na live?
 
Dania ręczna @1.8 (remis zwrot) - Francuzi jakos nie blyszcza na tym turnieju, porazka z Chorwatami w ostatnim meczu i uratowane wyniki z Niemcami i Rosja!!! W razie czego ściany pomogą Danii - dobre meczycho sie szykuje :)
 
Śniło mi się, że wstałem w niedzielę rano, sprawdziłem wyniki Bellatora i zalowalem, że nie postawiłem Fedora przez piddanie, bo tak wygrał. Pewnie się nie sprawdzi jak u @Cloud ale kto wie :D
 
Mi się śniło, że padnie po ciężkim KO Fedor i czuję w kościach porażkę Kownackiego ale mam nadzieję, że się nie sprawdzi ;D
 
Śniło mi się, że wstałem w niedzielę rano, sprawdziłem wyniki Bellatora i zalowalem, że nie postawiłem Fedora przez piddanie, bo tak wygrał.
Nie jest wykluczone. Według mnie stawianie Badera za jakieś duże pieniądze to głupota. Lepiej wygląda niż w UFC ale nadal nie ma mocnej szczęki. Wystarczy jeden zamachowy Fedora.
Bader ma jeden plan. Przewracać i kontrolować bo im dalej w las tym pewniejsze jest jego zwycięstwo. Problem jest taki, że w początkowej fazie pojedynku Fedor będzie miał jeszcze siłe na ewentualne kontry, przetoczenia a spod niego łatwo wstać nie będzie.
 
Nie jest wykluczone. Według mnie stawianie Badera za jakieś duże pieniądze to głupota. Lepiej wygląda niż w UFC ale nadal nie ma mocnej szczęki. Wystarczy jeden zamachowy Fedora.
Bader ma jeden plan. Przewracać i kontrolować bo im dalej w las tym pewniejsze jest jego zwycięstwo. Problem jest taki, że w początkowej fazie pojedynku Fedor będzie miał jeszcze siłe na ewentualne kontry, przetoczenia a spod niego łatwo wstać nie będzie.
Bader zabije Fedora
 
Back
Top