Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Cloud dalej zamykaj i banuj wszystkie najlepsze tematy to za rok nikt tu nie bedzie zagladal, wystarczy zobaczyc tematy rok czy dwa lata temu mialy po kilkadziesiat tysiecy wyswietlen, a teraz zaden nawet blisko dziesieciu nie jest #rekord
 
@Cloud dalej zamykaj i banuj wszystkie najlepsze tematy to za rok nikt tu nie bedzie zagladal, wystarczy zobaczyc tematy rok czy dwa lata temu mialy po kilkadziesiat tysiecy wyswietlen, a teraz zaden nawet blisko dziesieciu nie jest #rekord

Na całe szczęście statystyki demolują Twoje hipotezy. Na MMARocks nigdy nie mieliśmy takiego ruchu jak w ostatnim półroczu :) Dlatego nie za bardzo się boję takich pogróżek :D Ale wracając do meritum. Naprawdę czujesz się pokrzywdzony, że kazałem Ci pisać TO SAMO, ale w tematach do tego wyznaczonych? Jaka dla Ciebie to różnica czy posty będą w Twoim wpisie, czy w wpisie ogólnym?
 
Na całe szczęście statystyki demolują Twoje hipotezy. Na MMARocks nigdy nie mieliśmy takiego ruchu jak w ostatnim półroczu :) Dlatego nie za bardzo się boję takich pogróżek :D Ale wracając do meritum. Naprawdę czujesz się pokrzywdzony, że kazałem Ci pisać TO SAMO, ale w tematach do tego wyznaczonych? Jaka dla Ciebie to różnica czy posty będą w Twoim wpisie, czy w wpisie ogólnym?
Bo mając swój temat, zwracasz na siebie większą uwagę. Swoją drogą dziwię Ci się że to zamknąłeś bo temat był ciekawy i cieszył się popularnością
 
Szalom obrabiacze buków,
Czy ktoś oprócz mnie widzi okazję w kursie na Romero dochodzącym do 2,3? Podsumowując - w moich oczach Romero jest faworytem.

W moich też. Wjeżdżałbym konkretnie. Zamierzam zresztą zrobić psikusa mojemu bukowi w tym roku, stawiając tasiemkę z Romero i Rose za konkretne dla mnie pieniężiwo.
 
MMA

Floyd @20
Conor @1.02

pWoFzQ1.png
 
Wczoraj ciekawa sytuacja miala miejsce w tenisie . Brown wygral z Mahutem pierwszego seta , a w drugim secie prowadzil juz 5-2 i skreczowal . Pierwszego seta wygral , drugiego mial prawie wygranego i krecz , jak to wyglada u buka ? normalnie daja wygrana Mahuta ? Pierwszy raz widze taka sytuacje w tenisie
 
Wczoraj ciekawa sytuacja miala miejsce w tenisie . Brown wygral z Mahutem pierwszego seta , a w drugim secie prowadzil juz 5-2 i skreczowal . Pierwszego seta wygral , drugiego mial prawie wygranego i krecz , jak to wyglada u buka ? normalnie daja wygrana Mahuta ? Pierwszy raz widze taka sytuacje w tenisie

Zdarza się częściej niż się wydaje. Wynik jest zależny od regulaminu bukmachera, zwykle jest to zwrot.
 
Na unibecie spotkalem sie juz z tym , ze obstawilem mecz i ktos skreczowal to normalnie liczyli to jako porazka tego zawodnika . Tylko nigdy nie widzialem , zeby byl krecz przy stanie 1 0 w setach i 5 2 w drugim secie , gdzie juz masz ,,prawie" mecz wygrany . Ciekawe co sie stalo niemcowi , ze skreczowal w takim momencie
 
Na unibecie spotkalem sie juz z tym , ze obstawilem mecz i ktos skreczowal to normalnie liczyli to jako porazka tego zawodnika . Tylko nigdy nie widzialem , zeby byl krecz przy stanie 1 0 w setach i 5 2 w drugim secie , gdzie juz masz ,,prawie" mecz wygrany . Ciekawe co sie stalo niemcowi , ze skreczowal w takim momencie

Brown złapał jakąś kontuzje pleców
 
Ciężko zaufać w dzisiejszych czasach kowbojowi
Donald słabo się zaprezentował w Gdańsku i w ogóle strasznie źle wyglądał w hotelu w dniu ważenia, ale np z Lawlerem dał dobry występ. Medeiros też raczej nie wleci w Cerrone jak Till i Kowboj będzie miał czas się rozkręcić. Moim zdaniem to będzie pojedynek umiejętności vs wytrzymałość.
 
Condit wszędzie jest już dogiem. Gaethje skończy znokautowany, a Edgar raczej wypunktuje Ortegę.

Gaethje ma łeb jak skurwysyn, przyjmie normalnie nokautującego luja, a sam wyprowadzi trzy które zwalą z nóg. I może to zrobić będąc półprzytomnym, whateva.
Co do punktacji Edgara... Dla mnie jest zasłużonym faworytem, ale jego zwycięstwo punktowe (lub przegraną via sub) widzę w zapasach. Mimo kosmicznego bjj graplersko może przeleżeć Ortegę, choć uważam że to byłoby igranie z ogniem. A boks Ortega mocno doszlifował co było widać w dwóch ostatnich jego walkach...więc tutaj byłbym ostrożny. Jeśli już to KO. Mimo wszystko sądzę że po tym kursie warto puścić jakiś fajny łączony z pewniakiem kupon na Ortegę. Ma dobrą passę, a Frankie swoje lata :)

PS: Będziesz stawiał na Condita?

Jak na moje, kowboj to jeszcze za wysokie progi.

A może właśnie za niskie? :P
 
Gaethje ma łeb jak skurwysyn, przyjmie normalnie nokautującego luja, a sam wyprowadzi trzy które zwalą z nóg. I może to zrobić będąc półprzytomnym, whateva.
Co do punktacji Edgara... Dla mnie jest zasłużonym faworytem, ale jego zwycięstwo punktowe (lub przegraną via sub) widzę w zapasach. Mimo kosmicznego bjj graplersko może przeleżeć Ortegę, choć uważam że to byłoby igranie z ogniem. A boks Ortega mocno doszlifował co było widać w dwóch ostatnich jego walkach...więc tutaj byłbym ostrożny. Jeśli już to KO. Mimo wszystko sądzę że po tym kursie warto puścić jakiś fajny łączony z pewniakiem kupon na Ortegę. Ma dobrą passę, a Frankie swoje lata :)
A może właśnie za niskie? :P

Rozważam Condita, ale o dziwo kurs na niego rośnie. Na razie czekam. Kompletnie nie widzę tego boksu Ortegi, Swanson robił z nim w stójce, co tylko chciał. Gdyby to było 5 rund, to bym poparł grę Ortegi, ale w 3 nie.
Ale Gaethje... ma łeb, ale nic mu to nie da. W każdej walce przyjmuje coraz więcej, a ciosy się odkładają, co udowodnił Alvarez. MJ prawie go zamordował, ale wszyscy wiemy, jaką Johnson ma kondycję. Poirier bije równie mocno, ale ma genialne cardio i świetne zapasy. Problem mogą stanowić dla niego kopnięcia na łydkę, którymi napsuł mu krwi Jim Miller, ale... Dla mnie Poirier jest solidnym faworytem.
 
Gaethje ma łeb jak skurwysyn, przyjmie normalnie nokautującego luja, a sam wyprowadzi trzy które zwalą z nóg. I może to zrobić będąc półprzytomnym, whateva.
Co do punktacji Edgara... Dla mnie jest zasłużonym faworytem, ale jego zwycięstwo punktowe (lub przegraną via sub) widzę w zapasach. Mimo kosmicznego bjj graplersko może przeleżeć Ortegę, choć uważam że to byłoby igranie z ogniem. A boks Ortega mocno doszlifował co było widać w dwóch ostatnich jego walkach...więc tutaj byłbym ostrożny. Jeśli już to KO. Mimo wszystko sądzę że po tym kursie warto puścić jakiś fajny łączony z pewniakiem kupon na Ortegę. Ma dobrą passę, a Frankie swoje lata :)

PS: Będziesz stawiał na Condita?



A może właśnie za niskie? :P
Edgar ma dobry boks i nie będzie musiał sprowadzać, żeby prowadzić na punkty. Też słabo widzę, żeby sam dał się sprowadzić.

Co do Kowboja. Czuję, że w Teksasie zobaczymy starego, dobrego Cerrone. Ktoś w ogóle oprócz mnie widział jak wyglądał Donald w Gdańsku? Nie wiem, czy był chory, czy :fly:bo w pewnym momencie było czuć na całym holu w hotelu.
 
Back
Top