Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie lubię grać piłki bo jest nieprzewidywalna i są aż 3 możliwe wyniki ale zarobiłem więc postawię Holm przez KO :) lub obojętnie kto przed czasem
 
Czy ktoś poza mną gra Boetscha? Kurs systematycznie spada.
Koch, Esparza i Means wyglądają na "pewniaczki".
 
Czy ktoś poza mną gra Boetscha? Kurs systematycznie spada.
Koch, Esparza i Means wyglądają na "pewniaczki".

Ciekawe jakie będą kursy.
Jeszcze nie przeglądałem się dla reszty zdarzeń. Na tą chwilę tylko Lee vs Chrisa. Brales ich już pod lupę?
Wydaje mi się że Lee jest bardziej wszechstronny. Ma lepszą stojke i walczy regularnie. Chrisa miał kontuzję szyji podobno.
 
Ciekawe jakie będą kursy.
Jeszcze nie przeglądałem się dla reszty zdarzeń. Na tą chwilę tylko Lee vs Chrisa. Brales ich już pod lupę?
Wydaje mi się że Lee jest bardziej wszechstronny. Ma lepszą stojke i walczy regularnie. Chrisa miał kontuzję szyji podobno.

Na moje oko Lee wygra początek walki, ale Chiesa będzie zyskiwał przewagę z czasem. Pewnie postawię live w 2/3 rundzie po około 2.75-3.00. Nie gram przed galą po 2.10, bo brudas może go skończyć.
 
Żadnego info nie mam, ale Wanderlei to nie 10 kg cięższy zapaśnik, tylko stary, zardzewiały striker z ujemnym TDD i szklaną szczęką. Chael oczywiście może coś odjebać, bo serca do walki nigdy nie miał, ale walczy bardzo rozsądnie - czytaj wjazd w nogi i Silva leży. Ortiza dał radę obalić, to nie wiem, czemu miałby nie obalać Brazylijczyka.
Betsafe wystawił 1.55 na Larkina i 1.80 na Badera - jeśli będę miał możliwość gry podobnych kursów, to postawię.
 
Screen Shot 2017-06-20 at 1.14.49 PM.png
 
Dla mnie Esparza nie jest pewniakiem. Kurs na Moroz b. zachęcający, gram na nią. Na Boetscha też zachęcający, ale Hendricks wyszedł za sprawą Indian (sic!) z tego swojego marazmu ;P Moim zdaniem duchy przodków będą z nim w trakcie tej walki ;)
 
Zdecydowanie Larkin, Lima akurat idealnie mu pasuje, stójkowicz mocno bijący, ale... wolniejszy o kilknaście km/h. A to woda na młyn dla Larkina. Larkin pokonywał takich stójkowiczów jak Lawrer. Nie wiem czy znokautuje Limę ale na punkty powinien wygrać.
 
Piechota przegra rywal za mocny
hajp dzisiaj zostanie zweryfikowany, Polak vs murzyn to musi sie zle zakonczyc
 
Back
Top