Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

nie wiem czy było o Expekt , napisałem do nich czy zwijają manatki jak więszkosć/ wszystkie buki , odpisali tak :

Uprzejmie informuję, że firma Expekt nie planuje wycofania się z rynku w związku z wejściem w życie Ustawy Hazardowej. Nie wykluczamy wystąpienia o licencję i bacznie obserwujemy zachodzące zmiany, aby w razie potrzeby odpowiednio na nie reagować. Zapewniam, że o wszystkich decyzjach dotyczących funkcjonowania serwisu wszyscy klienci zostaną poinformowani odpowiednio wcześniej.
Dziękujemy za korzystanie z naszego serwisu. Życzę powodzenia w dalszej grze.

tak że może choć 1 bukuś się ostanie z klasyków , reszta - samowykluczenie :confused:
 
Chlewicki po 4 na unibecie
swoja droga jak wlace i wyplace na skrila w unibecie, to moga jakosc do tego dosc ze gram na nie legalnym buku?
 
Ktoś coś typuje z ksw 38?
Azajev + Bieńkowski,

wszystko było by super gdyby nie mnożnik. Puczi, Aliibaba gdzie gracie?
 
Jakiś VPN polecasz?
Używam NordVpn. Nawet bet365 śmiga tam elegancko.
Na te buki co nie mają licencji, a dalej świadczą usługi (ohmbet, uni, bah) logowalbym się tylko i wyłącznie za pomocą vpn. Płatności tylko za pomocą skrill/neteller. Używanie banków do bukmacherki to strzał w kolano. Potem zdziwienie, że list z izby celnej przyszedł.
 
Używam NordVpn. Nawet bet365 śmiga tam elegancko.
Na te buki co nie mają licencji, a dalej świadczą usługi (ohmbet, uni, bah) logowalbym się tylko i wyłącznie za pomocą vpn. Płatności tylko za pomocą skrill/neteller. Używanie banków do bukmacherki to strzał w kolano. Potem zdziwienie, że list z izby celnej przyszedł.
Jest jakiś darmowy?
 
Panowie jakiś zagraniczny bukmacher godny uwagi daje jeszcze możliwość pograć ? Czy jestem skazany na Polskiego jeśli tak to co polecacie z polskich ?
 
Panowie jakiś zagraniczny bukmacher godny uwagi daje jeszcze możliwość pograć ? Czy jestem skazany na Polskiego jeśli tak to co polecacie z polskich ?
unibet czy ohmbet poki co dzialaja, ale tylko do pierwszego lipca
z polskich najlepsze kursy iforbet, najlepsza oferta MMA lvbet
 
Nie używałem go. Na tym co napisałem, że go używam robię normalnie wplaty/wypłaty na ohmbet, unibet.
Dałem ten link bo Michi pytał się o darmowy.
Wiem, wiem. Tylko ja z tych biednych co zawsze najpierw szukają darmowych rozwiązań.
Obczaje ten co podałeś wcześniej, ale już niestety na ten weekend nie zdążę.
 
Pojebane to wszystko, nie czytałem nic wcześniej i wbijam dzisiaj na betsafe a tu się okazuję, że od 1.04 jebana ustawa weszła i zaprzestają tej oferty.
 
Chciałem dodac kase na unibet i co dostaje:

6jA4Mtp.png
 
Na konto skrill żeby się zalogować vpn nie trzeba używać. To portfel internetowy, nie nielegalnie działający bukmacher :)
Tyle to wiem. Tylko, że jak zaloguje się na np ohmbet/unibet przez to darmowe VPN co podałeś i próbuje przelać tam hajs ze skrilla, to mi skrill wyświetla, że próbuje przelać hajs na stronę z hazardem, a w moim kraju jest zakazany i mi nie pozwolą przelać, czy coś w tym stylu.
 
Tyle to wiem. Tylko, że jak zaloguje się na np ohmbet/unibet przez to darmowe VPN co podałeś i próbuje przelać tam hajs ze skrilla, to mi skrill wyświetla, że próbuje przelać hajs na stronę z hazardem, a w moim kraju jest zakazany i mi nie pozwolą przelać, czy coś w tym stylu.
a adres ip jakiego kraju masz na tym vpn? ustaw sobie UK najlepiej
 
Back
Top