Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Miałem właśnie UK, ale widocznie chujowe to VPN, albo ja chujowo to robię. W każdym razie najwidoczniej Skrill widzi, ze jestem w PL i mi blokuje wpłatę do buka.
Takie darmowe czy tanie jak hide my ass lub cyber ghost są bardzo popularne i dużo ip jest "zużytych" przez innych ludzi. Jak buki czy inne strony widzą tysiące logowań z jednego IP to mogą mieć podejrzenia. Póki to te lepsze jak Nord, VyprVpn, blackvpn dają radę, ale pewnie też do czasu bo przez ustawę to coraz bardziej popularna rzecz niestety.
 
taka ciekawostka, myslalem, ze my mamy jak zwykle najgorzej
"W Stanach Zjednoczonych całkowicie zakazane jest obstawianie wyników sportowych przez Internet. Jedynie trzy stany postanowiły skorzystać z zawieszenia prawa o zakazie sportowego hazardu. W 1993 roku taki krok uczyniły Montana, Delaware oraz Nevada, jednak w dwóch pierwszych typować można tylko niektóre rozgrywki czy loterie, np. stanowe. Nevada jest jedynym stanem w USA, gdzie można zakładać się o wszystko, również o wyniki sportowe. Do niedawna stanów z zawieszonym prawem były cztery, ale w 2007 roku w Oregonie, miejscowy parlament zdecydował się zakazać obstawianie meczów."
 
taka ciekawostka, myslalem, ze my mamy jak zwykle najgorzej
"W Stanach Zjednoczonych całkowicie zakazane jest obstawianie wyników sportowych przez Internet. Jedynie trzy stany postanowiły skorzystać z zawieszenia prawa o zakazie sportowego hazardu. W 1993 roku taki krok uczyniły Montana, Delaware oraz Nevada, jednak w dwóch pierwszych typować można tylko niektóre rozgrywki czy loterie, np. stanowe. Nevada jest jedynym stanem w USA, gdzie można zakładać się o wszystko, również o wyniki sportowe. Do niedawna stanów z zawieszonym prawem były cztery, ale w 2007 roku w Oregonie, miejscowy parlament zdecydował się zakazać obstawianie meczów."
W Stanach to jest wręcz patologia.
Nawet konta u brokera założyć nie można będąc mieszkańcem USA.
Skrill chyba też nie akceptuje hamburgerów, ale pewności nie mam.
 
Dzisiaj trochę piłki nożnej, Górnik Łęczna, Pogoń Szczecin, WBA i remis w Niecieczy. Kurs całkowity 43.54
 
Przez VPN (lokacja Anglia) na bet-at-home nie mogę się zalogować na moje konto i gada, że muszę zarejestrować nowe konto.

Jak mam się logować na swoje konto inaczej niż z mojego prywatnego IP?
 
Panowie jakiś zagraniczny bukmacher godny uwagi daje jeszcze możliwość pograć ? Czy jestem skazany na Polskiego jeśli tak to co polecacie z polskich ?

Ja polecam akurat 1xbet. Tez jest duza oferta z mma, a kursy (ogolnie) na wszystko maja w tym momencie najlepsze na rynku z "legalnych". Czasami problemem jest weryfikacja - kiedy mojemu kumplowi kazali skany dokumentow poczta do Moskwy wysylac - ale kwestia dogadania sie z supportem. W tym momencie to bukmacher z najlepsza oferta i najlepszymi kursami. W polskich nie ma sie co rejestrowac, bo granie z podatkiem to nie granie ;)
 
STS wrzucił kursy na ACB 57.

Erokhin K. 1.35 Murzakanov A. 2.70
Vartanyan E. 1.91 Sarnavskiy A. 1.70
Chuzhigaev I. 3.60 Vasilevsky V. 1.20


Kusi zagrać Murzakanov i Sarnavskiy.
 
STS wrzucił kursy na ACB 57.

Erokhin K. 1.35 Murzakanov A. 2.70
Vartanyan E. 1.91 Sarnavskiy A. 1.70
Chuzhigaev I. 3.60 Vasilevsky V. 1.20


Kusi zagrać Murzakanov i Sarnavskiy.
Murzakov dobry jest jak tak ogladalem, Cutelabe rozjebal na lajcie w sambo
na uni 3 jest
 
Back
Top