Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

I jednak Leicester było betem dnia:
Schowek-1.jpg


Szkoda mi kuponu z weekendu, bo gdyby nie Barca to ... :D
aa.jpg
 
Ja mam w grze jeden za bonus z unibet:
Schowek-1.jpg


Ale sam nie wiem jak go postrzegać, o ile Atletico powinno to ugrać (bayer ostatnio dość przeciętne mecze, choć mają kilka motorków w drużynie) to City pewny nie jestem. Według mnie padnie dużo goli we francji, ale siła rażenia jaką ma City nie pozwala stawiać łatwej jedynki na monaco...

Edit:
Plotka jest że Falcao ma jakieś problemy po meczu ligowym, może nie zagrać. A to już duża strata.
 
Edit:
Plotka jest że Falcao ma jakieś problemy po meczu ligowym, może nie zagrać. A to już duża strata.
Podobno kontuzja biodra, ale moze zagra. Zabraknie w obronie Glika, ktory jest zawieszony za kartki. Najlepiej poczekac na 1h przed meczem, jak beda juz oficjalne sklady.
 
@Aliibaba Jakie banki wprowadziły to jeszcze ? W Mbanku nie mogę jeszcze tego znależć w regulaminie

Wiele buków już zrezygnowało z usług na polskę z tego co czytałem, ale np. betclic z tego co wiem już stara się o polską licencję
 
na dzisiaj LM nie bardzo więc zagrałem takie typy :

Monaco - City obie strzelą
Liberec zw. (hokej Czechy)
Mannheim zw. (hokej Niemcy)
Nantes -1,5 (ręczna Francja)
 
Ogóle nie mam tam konta.
Ale zastanawiam się jak będzie się miała transmisja ksw, buki - na żywo.
Może uda się być przed bukiem.
moga miec, na ohmbet sa kursy live, a lvbet to blizniaczy bukmacher, wiec tez powinny byc, tylko oczywiscie mniejsze
niby ostatnio jakis buk mial live ksw sts czy efortuna, co mnie troche zaskoczylo
 
Golovkin under 7.5 @1.67 moim zdaniem warto zagrać wiekszość pojedynków kończył wcześniej.
 
ktoś się orientuje czemu Unibet cofnął mi po raz drugi wypłatę na skrill??
Bo to chuje. Było o nich już wcześniej, że wypłaty na skrilla zostały zablokowane. Dodatkowo teraz w związku ze zmianą przepisów wypłaty realizują w euro, więc jak masz np. konto bankowe w pln to - zależnie od banku - pobierają od razu prowizję za przewalutowanie. Uciekaj.
 
Ale ruskie kursem dowalilk, trzeba spróbować. Mamedov + Magomedov + Nurmagomedov @1.90

Powinno byc łatwo, ale to mma. Mimo wszystko u innych proponują 1.70, wiec po 1.90 warto spróbować
 
Bo to chuje. Było o nich już wcześniej, że wypłaty na skrilla zostały zablokowane. Dodatkowo teraz w związku ze zmianą przepisów wypłaty realizują w euro, więc jak masz np. konto bankowe w pln to - zależnie od banku - pobierają od razu prowizję za przewalutowanie. Uciekaj.
Ucieknie. Tylko teraz dwa wyjścia z wypłatą? J.w. i wypłata na konto?
Napisałem do nich zobaczymy co odp
 
Własnie wczoraj wypłacałem skrillem 1100 i już jest na koncie... Chyba sobie wybierają komu pozwalają... wypłacam z różnych buków na skrill bo kto wie co będzie a do następnej gali kawałek czasu.
 
@lukasz4493 masz moze jakis typy na weekend?

Miałem parę kuponów na weekend:
Schowek-1.jpg
Schowek-2.jpg


Schowek-3.jpg
Schowek-4.jpg



Większośc solidnych ekip wygrała swoje mecze, przeczuwałem że Ruch może ugrać trzy punkty to samo Leicester.
Jedyna z ekip która zawiodła to Arsenal (teraz wogóle nie warto na nich cokolwiek stawiać z tego co widzę)
Teraz trochę żałuję nie wejścia grubiej w te typy ale i tak na plus jakiś tam jestem. Teraz przerwa reprezentacyjna tam zawsze też coś ciekawego da się wyłapać.

Btw.
Też wyplacałem teraz kase na skrill, bo zmienili u siebie coś i wypłacają w innej walucie przez co bank ucina trochę kasy. Zastanawiam się nad kartą skrill (50 zł na rok) i wtedy nie ma to powiązania z moim kontem a kase mogę sobie wyplacic w zwyklym bankomacie...

Miałem spore problemy z netem na weekend no i czasem ale następnym razem będę pisał jakie typy wedłu mnie są warte uwagi
 
Back
Top