Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ehhh juz zdjeli over 0,5 - chyba grubo pograne... Dajcie znac czy Wam wycofaja, jak zrobili z Lipski...
 
Tak jak mnie ktoś uprzedził, na lvbet :) gdzieś jeszcze czytałem że mitronie chce sobie na spokojnie punktowac fedora ( który wedle plotek miał najkrótszy fight camp, tylko 3 tygodnie)
 
@HeyPussyRUstillThere to trzeba za 1 euro zagrac cala rozpiske, zeby brac udzial?
ja mialem 8/10
Minimum 1€ na całą rozpiskę, max 3 takie kupony można postawić na 1 galę. Jak masz max np 10/10 to zgarniasz główną nagrodę + kasę z twojego kuponu, ale łącznie wszystko do wartości 1500€. Jak więcej byś wygrał (główna nagroda + wartość kuponu) to max i tak 1500€ ci zapłacą. Ale jak masz np 9/10 to dostajesz 100€ - taka nagroda pocieszenia. Gdy np 2 osoby będą miały 9/10 to obydwie dostają po 50€ na głowę. 100€ dzieli się na tyle osób ile miały akurat 1 błąd w typowaniu.
I jak postawisz te kupony to wysyłasz maila na [email protected] wysyłasz im swoje ID gracza.

Cholernie żałuję, że przed 208 nie znałem tego bo 2k zł na plus by jeszcze doszło :p
 
Ehhh juz zdjeli over 0,5 - chyba grubo pograne... Dajcie znac czy Wam wycofaja, jak zrobili z Lipski...
z LV nic nie wycofali ani nie anulowali i wątpię żeby takie coś mieli robić skoro to żaden błędny kurs ...i wcale nie będę zdziwiony jak to potrwa kilkanaście sekund :bye:
 
Fedor w ostatniej walce nawet nie probowal obalic, a Mitrione to jednak kawal chlopa
wazne by przetrwal 2:30 pierwszej rundy ;) a tak serio to wydaje mi sie ze nie docenil fabio i myslal ze go szybko skonczy.. a po tych bombach co przyjal to niewiadomo co sie dzialo w jego glowie...to wie tylko Fedor heh
 
coś Ty, oni tylko sami dla siebie profity negocjują na zmiane hehehe :tongue::lol:
domyslam sie, kiedys unibet, potem betsafe, teraz lvbet
ale mi to nie przeszkadza, bo nie ma cenzury bukmacherskiej

na pinnacle sprawdzac poczte, moze spiny beda, dobry hajs wpada
 
Mitrione jak stał obok Fedora to jak hw przy lhw. Bedzie 1st round ko.

Chociaz to mma chuj wie wszystko sie moze zdarzyc.
 
Last edited:
Ja założyłem sobie konto na lvbet i mam wyjebane
Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 kwietnia 2017 r., z wyjątkiem przepisów dotyczących blokowania dostępu do stron internetowych oraz zakazu oferowania i udostępniania usług płatniczych na stronach wymienionych Rejestrze domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą, a także przepisów statuujących kary pieniężne za naruszenie obowiązków w tym zakresie, które wchodzą w życie z dniem 1 lipca 2017 r.

mój błąd
 
zablokuja strony i platnosci to moze byc ciezko
duzo bukow juz zaczelo blokowac Polske, ciekawe czy dostosuje sie do polskiego prawa
 
Back
Top