Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

chcialem zagrac na ohmbet i Odds have been changed
chociaz kursy ciagle te same, wkurwiajacy ten buk
 
Dzis 76ers z Hornets. Hornets graja fatalnie ostatnio ujebali 7 z rzedu i ledwo wygrali z cienkimi jak barszcz Brooklyn Netsami. Kursik na tych pierwszych 4,5 . Polecam.
 
Na bet 365 jest promocja zaklad bez ryzyka live na mecz arsenal - bayern jesli postawisz zaklad przedmeczowy, ja cisne arsenal za 5.0 2 drogowo czyli jak bedzie remis to zwrot hajsu, albo handicap azjatycki +1 dla Arsenalu kurs 2.0 wygląda obiecująco
 
Last edited:
Dzis 76ers z Hornets. Hornets graja fatalnie ostatnio ujebali 7 z rzedu i ledwo wygrali z cienkimi jak barszcz Brooklyn Netsami. Kursik na tych pierwszych 4,5 . Polecam.

Wszystko fajnie, ale jak już piszesz że wygrali tylko z leszczami, to pisz też z kim przegrywali, bo leszcze to na pewno nie byli. 76ers dalej Okafora i Embiida.

Props za Arsenal, sam się na to czaję, Bayern gra taką chujnią że raka można dostać od oglądania.
 
Wszystko fajnie, ale jak już piszesz że wygrali tylko z leszczami, to pisz też z kim przegrywali, bo leszcze to na pewno nie byli. 76ers dalej Okafora i Embiida.

Props za Arsenal, sam się na to czaję, Bayern gra taką chujnią że raka można dostać od oglądania.

Znasz się ciut lepiej niż ja na NBA. Twoim zdaniem warto ryzykować w 76ers.

Na Arsenal i benefice wjade w singlach.
 
Znasz się ciut lepiej niż ja na NBA. Twoim zdaniem warto ryzykować w 76ers.

Na Arsenal i benefice wjade w singlach.

Kurs jest wysoki i jest value, rozumiem ludzi którzy stawiają na 76ers, bo Philly ma szansę to wygrać ale moim zdaniem Hornets wygrają ten mecz, tabela na wschodzie się spłaszcza i na gwałt potrzebują zwycięstw żeby być w playoffach.
 
Dokładnie ale walnalem za stowke na Denver po 3.0 z 16 punktowa przewaga. Wyglada dobrze.

Przed meczem był kurs 7.0 lubie na underdogow stawiac bo Nba bywa mocno nieprzewidywalne, tak jak wczoraj mialem zakład na pistons zamknalem po 3 kwarcie a tu tak pocisneli w 4 ze to poezja i jednym wygrali.
 
Last edited:
Dokładnie ale walnalem za stowke na Denver po 3.0 z 16 punktowa przewaga. Wyglada dobrze.

Przed meczem był kurs 7.0 lubie na underdogow stawiac bo Nba bywa mocno nieprzewidywalne, tak jak wczoraj mialem zakład na pistons zamknalem po 3 kwarcie a tu tak pocisneli w 4 ze to poezja i jednym wygrali.

Yup, Raptors trochę casus Hornets, team na top 3 konferencji a przegrywają tak mecze że szkoda gadać. Nuggets easy, z -25 to Warriors nie wrócą.
 
To co oni w tym meczu odjebali to jest parodia. Zamiast zresetować cały skład i podać to odpowiednio wcześnie to, męczą bule i jeszcze throwuja wszystko z jakimiś kotletami.
 
Mam pytanie dotyczące benefici

Czy poniższy typ oznacza wygraną benefici i ilość strzelonych bramek przez benefice 2.5 wcalym meczu?
 

Attachments

  • Screenshot_20170214-183418.png
    Screenshot_20170214-183418.png
    173.6 KB · Views: 33
Back
Top