Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

a jak hajs wyplacisz i przejdziesz weryfikacje?
Pinnacle godzi się na vpn. Wszystko tak samo jak wcześniej tylko z innym ip. Albo przez asianconnect. Kolega gra i nigdy problemów żadnych nie miał.

Poza tym jaka weryfikacja na pinnacle jak od dawna mam tam konto zweryfikowane?
 
Last edited:
zobaczymy co bedzie sam jestem ciekawy
na szczescie cos sie dzieje na polskim rynku i nie jest az tak fatalnie jak jeszcze rok temu
 
Kiedy dowiedziałem się o ustawie anyhazardowej
9ZQYij.gif
 
Pinnacle już wyłącza możliwość rejestrowania się z Polski. Tylko starzy gracze zostają.

Zobaczymy ile wart jest polski rynek dla bukmacherów, ciekawe czy ktoś będzie chciał wykupić tą licencję.
 
@HeyPussyRUstillThere
"w tym momencie w Pinnacle nie mogą się rejestrować nowi gracze z terytorium Polski (taki poszedł mailing do partnerów). Nie sprawdzałem czy to prawda już czy dopiero będzie. Z tego co pisali, rozumiem, że będą blokować nowe rejestracje o adresie zamieszkania w Polsce. DNS-y tu nie pomogą, bo kluczem jest weryfikacja konta, w której trzeba przedstawić dowód zamieszkania poza PL."
 
@HeyPussyRUstillThere
"w tym momencie w Pinnacle nie mogą się rejestrować nowi gracze z terytorium Polski (taki poszedł mailing do partnerów). Nie sprawdzałem czy to prawda już czy dopiero będzie. Z tego co pisali, rozumiem, że będą blokować nowe rejestracje o adresie zamieszkania w Polsce. DNS-y tu nie pomogą, bo kluczem jest weryfikacja konta, w której trzeba przedstawić dowód zamieszkania poza PL."
No tak, ale to jest o rejestracji nowych użytkowników z PL.
Starzy co mają konta póki co mogą grać, a gdy pinnacle zgodzi się i nie będzie blokował dostępu dla Polaków to mozna sie logować przez vpn i IP innego kraju. W Anglii tak robią, a Pinek tez tam się wycofał.

Już od kilku miesiący wszyscy trąbią o tej ustawie, a tu dopiero jakieś poruszenie. Mi zależy tylko na dużych bukach i bet365 bo świetne zyski tu się robi i można multikonta kupować.
Ciekawe co z ohmbet będzie :lol:

Zobaczymy jak będzie. Jeszcze w życie to nie weszło. Nie ma co się martwić na zapas.
 
trzeba hajs na 500 plus zbierac, mysle, ze wplywy z podatkow beda o wiele wieksze
a po polskich kursach to wyjscie na plus bedzie graniczylo z cudem, a o wiekszych stawkach mozecie zapomniec
 
trzeba hajs na 500 plus zbierac, mysle, ze wplywy z podatkow beda o wiele wieksze
a po polskich kursach to wyjscie na plus bedzie graniczylo z cudem, a o wiekszych stawkach mozecie zapomniec
rozumiem ze na zagranicznych bukach zarabiasz miliony. Ile wygrales na poprzedniej gali ufc ? :D
 
Ta zwykła wypłata na konto bankowe to lipa jest co?
Nie ryzykowałbym mimo wszystko gdyż jest możliwość dostania wezwania do izby celnej i ogólnie po co "brudzić" sobie historie przelewów na koncie. Jeszcze jak teraz ta ustawa wejdzie to już w ogóle. Ja bym nie ryzykował i polecam portfele internetowe do bukmacherki.
 
Nie ryzykowałbym mimo wszystko gdyż jest możliwość dostania wezwania do izby celnej i ogólnie po co "brudzić" sobie historie przelewów na koncie. Jeszcze jak teraz ta ustawa wejdzie to już w ogóle. Ja bym nie ryzykował i polecam portfele internetowe do bukmacherki.
Ja zazwyczaj obstawiam w Londynie na "automatach" i tak średnio ogarniam właśnie. Na Betsafe coś tam mi się uzbierało i właśnie chciałbym wypłacić. Jeżeli z Betsafe przeleje na skrilla to później z tego portfela mogę już sobie przelać spokojnie na konto? Czy jak to działa?
 
Ja zazwyczaj obstawiam w Londynie na "automatach" i tak średnio ogarniam właśnie. Na Betsafe coś tam mi się uzbierało i właśnie chciałbym wypłacić. Jeżeli z Betsafe przeleje na skrilla to później z tego portfela mogę już sobie przelać spokojnie na konto? Czy jak to działa?
a wplaciles skrillem? inaczej nie wyplacisz na skrilla, tylko tak jak wplaciles
 
Ja zazwyczaj obstawiam w Londynie na "automatach" i tak średnio ogarniam właśnie. Na Betsafe coś tam mi się uzbierało i właśnie chciałbym wypłacić. Jeżeli z Betsafe przeleje na skrilla to później z tego portfela mogę już sobie przelać spokojnie na konto? Czy jak to działa?
Jeszcze jest kwestia tego co mówi Ali czyli jak kiedyś wpłaciłeś kase na betsafe z konta bankowego to będzie problem żeby wypłacić ją teraz na skrill. Możesz zrobić taki patent (chyba Stunner o tym pisał i właśnie też o betsafe), że zakładasz sobie konto na skrill z takimi samymi danymi i takim samym mailem jak na betsafe, zasilasz skrill, robisz depozyt ze skrill na betsafe (25zł to chyba minimalna kwota - musisz sprawdzić jak jest teraz) i gdy wpłacisz za pomocą skrill na konto betsafe to zlecasz wyplatę całości z konta betsafe na skrill. Może się uda. Jak nie to musisz wypłacić taką metodą jak wpłaciłeś kiedyś czyli pewnie na konto bankowe.
 
Back
Top