Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie małe info, travis brown nie opuścił Edmunda. . Można stawiać spokojnie hajs na derricka :D
 
co mysliscie o Theodoru po 1,95? Mutante to jednak szklana szczeka niesamowita
Hendrix underdogiem tez dobrze wyglada, Lombard bez koksu jest tragiczny
 
tylko trzeba przewidziec kursy xd

Jeśli nie potrafisz przewidzieć, jakie będą kursy na większość walk, to nie wiem, czemu zajmujesz się bukmacherką.
A co do ohmbeta - sielanka się skończyła, bo za dużo osób mających jako-takie pojęcia gra. Już nie będzie takich ładnych kursów.
 
Jeśli nie potrafisz przewidzieć, jakie będą kursy na większość walk, to nie wiem, czemu zajmujesz się bukmacherką.
A co do ohmbeta - sielanka się skończyła, bo za dużo osób mających jako-takie pojęcia gra. Już nie będzie takich ładnych kursów.
dla zabawy
 
Panowie dziś ładny kursik na Cleveland Cavaliers 5.25 z Oklahoma, z uwagi na to że trener chce dać odpocząć Lebronowi i Irvingowi. Mimo to jeszcze nic nie wiadomo do końca a kursik mega przyzwoity CLE cisną ładnie ostatnio.

Polecam, jak mniej ryzykownie to po pierwszej kwarcie.

Cleveland grają 4 raz na wyjeździe wygrali 3 razy teraz pod rząd a ostatni raz 4 wyjazdowy streak udał im się w 1994.
Tu male statystki ostatnich spotkan. CLE rozniesli indiane, Oklahoma City przegrala z nimi a i ostatnio Cavaliers przejechali u siebie OKC.

http://www.espn.com/nba/team/_/name/cle/cleveland-cavaliers

http://www.espn.com/nba/team/_/name/okc/oklahoma-city-thunder
 
Last edited:
Panowie dziś ładny kursik na Cleveland Cavaliers 5.25 z Oklahoma, z uwagi na to że trener chce dać odpocząć Lebronowi i Irvingowi. Mimo to jeszcze nic nie wiadomo do końca a kursik mega przyzwoity CLE cisną ładnie ostatnio.

Polecam, jak mniej ryzykownie to po pierwszej kwarcie.

Cleveland grają 4 raz na wyjeździe wygrali 3 razy teraz pod rząd a ostatni raz 4 wyjazdowy streak udał im się w 1994.
Tu male statystki ostatnich spotkan. CLE rozniesli indiane, Oklahoma City przegrala z nimi a i ostatnio Cavaliers przejechali u siebie OKC.

http://www.espn.com/nba/team/_/name/cle/cleveland-cavaliers

http://www.espn.com/nba/team/_/name/okc/oklahoma-city-thunder

Dzięki za przypomnienie. Stawiałem ja kurs był po 4.80.
Teraz dorzuciłem jeszcze za 6.34 i handi +11,5 za 2.00
Love również nie zagra, więc już bez 3 podstawowych, ale po takich kursach warto ;)
 
Dzięki za przypomnienie. Stawiałem ja kurs był po 4.80.
Teraz dorzuciłem jeszcze za 6.34 i handi +11,5 za 2.00
Love również nie zagra, więc już bez 3 podstawowych, ale po takich kursach warto ;)
Troche nie ogarniam o co chodzi z tymi handicapami nigdy tego nie gralem.

Juz po 6.0 jest, właśnie jeszcze do końca nie wiadomo czy ich posadzi jutro maja jeden dzien przerwy to sobie odpoczna haha. W każdym badz razie mysle ze to dobra okazja chyba pocisne jeszcze na live po pierwszej kwarcie, wczoraj na Sacramento mi wszedl ladny kuponik kurs 4,20, walnalem tez na bullsow kurs 15 lol ale zamknalem z polowa zwrotu jak juz widzialem ze chujnie graja.

Nba to jest jeden ze sportow na ktore warto stawiać, często underdog z dobrym kursem potrafi zaskoczyć.
 
Ładną padake grali pod koniec dobrze że zamknąłem jak był prawie remis z lekkim zyskiem i ten handicap jeszcze lol +12 miałem na jednym kuponie
 
Końcówka faktycznie slabiutka, a szkoda, bo mecz był do wygrania. Handi siadlo. +400 z tego meczu.
Koniec offtopu.
 
Miocic - @1.40
JDS - @2.75 :joe:

Trochę szkoda, że gala dopiero 11 maja.
Petarda kurs na Juniora. Zagram na pewno. Powtórzyłem ich ostatnią walkę i 1 runda była bardzo bliska, druga dla Stiopica, ale potem to już bez żadnych wątpliwości Junior do końca walki przeważał. Także Juniora jako doga biorę bez mrugnięcia.
 
Petarda kurs na Juniora. Zagram na pewno. Powtórzyłem ich ostatnią walkę i 1 runda była bardzo bliska, druga dla Stiopica, ale potem to już bez żadnych wątpliwości Junior do końca walki przeważał. Także Juniora jako doga biorę bez mrugnięcia.

Poczekaj.
Na 5dimes jest 2.65-1.47. Jak marża spadnie, to może złapiemy i 2.80. Gra teraz tylko obniży przyszły kurs.

Aczkolwiek przyznam, że ten kurs mnie triggeruje. Według mnie na Juniora powinno być 1.70, spodziewałem się 2.20, a już teraz mamy 2.70.
 
Houston Rockets (39-17, 20-6 Home) - Phoenix Suns (17-37, 8-20 away)

Kurs na houston 9,5 ! zacieram ręce @Hashtag

Beka to buk sie jebnal ciekawe czy anulują zaklad lol
 
Last edited:
Back
Top