Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Cerrone skreslasz w tym zestawieniu?

Bynajmniej nie skreślam. Po prostu faworyzuję Masvidala.

Jorge w półśredniej złapał niesamowity luz bokserski, znacznie poprawił swoją aktywność. Cerrone zawsze miał i nadal ma problemy z bokserami. Który z rywali Kowboja jest dobrym pięściarzem?

RDA, który ma solidny boks, naruszył Amerykanina kopnięciem na wątrobę i zasypał gradem ciosów, zmuszając sędziego do przerwania.
Barboza, będący w wersji beta, dominował, dopóki nie został trafiony w gówno w szczęce.
Pettis porobił go boksersko jak chciał - choć to kopnięcia wyrządziły największą krzywdę, to ręce Showtime'a były znacznie lepsze.
Brown postawił bardzo trudne warunki, bokserko będąc lepszym i nawet posyłając Kowboja na deski.
O Diazie nie wspomnę, bo ta walka była ponad 5 lat temu.

Uważam jednak, że Jorge jest lepszym bokserem, niż wszyscy wymienieni przeze mnie zawodnicy.
Gość stoczył prawdziwą, wyrównaną wojnę z Larkinem, który jest o niebo lepszym strikerem, niż Immortal i według mnie znacznie lepszym, niż Cerrone - do tego Lorenz kiedyś bił się nawet w półciężkiej, więc jego przewaga fizyczna była ogromna. Obaleń ze strony Kowboja się nie obawiam, mam tylko nadzieję, że Gamebred nie zje wszystkich kopnięć rywala.

Walkę widzę jako Masvidal 60-40 Cerrone i z przyjemnością zagrałem go jako doga.
 
Bynajmniej nie skreślam. Po prostu faworyzuję Masvidala.

Jorge w półśredniej złapał niesamowity luz bokserski, znacznie poprawił swoją aktywność. Cerrone zawsze miał i nadal ma problemy z bokserami. Który z rywali Kowboja jest dobrym pięściarzem?

RDA, który ma solidny boks, naruszył Amerykanina kopnięciem na wątrobę i zasypał gradem ciosów, zmuszając sędziego do przerwania.
Barboza, będący w wersji beta, dominował, dopóki nie został trafiony w gówno w szczęce.
Pettis porobił go boksersko jak chciał - choć to kopnięcia wyrządziły największą krzywdę, to ręce Showtime'a były znacznie lepsze.
Brown postawił bardzo trudne warunki, bokserko będąc lepszym i nawet posyłając Kowboja na deski.
O Diazie nie wspomnę, bo ta walka była ponad 5 lat temu.

Uważam jednak, że Jorge jest lepszym bokserem, niż wszyscy wymienieni przeze mnie zawodnicy.
Gość stoczył prawdziwą, wyrównaną wojnę z Larkinem, który jest o niebo lepszym strikerem, niż Immortal i według mnie znacznie lepszym, niż Cerrone - do tego Lorenz kiedyś bił się nawet w półciężkiej, więc jego przewaga fizyczna była ogromna. Obaleń ze strony Kowboja się nie obawiam, mam tylko nadzieję, że Gamebred nie zje wszystkich kopnięć rywala.

Walkę widzę jako Masvidal 60-40 Cerrone i z przyjemnością zagrałem go jako doga.
Bardzo ciekawa analiza. Napewno się przyda. Dzięki.
 
Gdyby Nurma walczył z Conorem to kogo byś grał? Bo jest pick em na ich przyszły fight.
tej walki na bank nie będę obstawiał i taki rozkład kursów mnie nie dziwi. Zarówno Conor może ustrzelić z lewego w początkowej fazie walki jak i Nurma może zmielić zapasami ale na tą chwilę bym się minimalnie skłaniał ku 1 opcji
 
Tak jest:
20p97w8.jpg
 
Tito wygladal dobrze na wazeniu, mysle nad Ortiz przez ko (12zl ! ) :D

Generalnie obstawilem:
Derek Anderson
Ward
Sonnen-Ortiz ponizej 2.5r
 
Było. Następnym razem pytaj na forum.
Zakładka inne sporty > sporty walki > Benetton.



Nie, chyba tylko undery. Też bym nie pamiętał, ale mi Stunner przypomniał.
Powinni to wstawić w boks/ufc no nic następnym razem będę wiedział dziękówka.

Patrzyłeś jaki kurs był na Tito przed czasem?
 
Tyle to sam zdołałem przeczytać w artykule :)
Bardziej liczyłem na jakieś pomysły jak to obejść aby się nie martwić, że kochane państwo będzie jeszcze na tym nas okradac.
to nie jest zaden problem, ale wiekszosc osob bedzie szukalo legalne odpowiednika, a buki pewnie sie obudza i beda starac sie o licencje, bo Polska to ogromny rynek dla niektorych zagranicznych bukow
 
Back
Top