Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tyle to sam zdołałem przeczytać w artykule :)
Bardziej liczyłem na jakieś pomysły jak to obejść aby się nie martwić, że kochane państwo będzie jeszcze na tym nas okradac.
Można obejść za pomocą VPN np., ale takie duże buki co mają z polskiego rynku największy zysk jak bet36t to raczej na pewno kupią licencję bo po prostu będzie im się to dalej opłacać.
 
Kurwa od dwoch tygodni zaczalem grac basket dobry zaklady wchodza teraz dorwalem cska - żalgris 5 minut do konca 70-68 kursik 5.0 i wyciagneli to litwinii ZALGRIS.jpg
 
Holm po 1,9 to prezent? De Randamie ma fatalny parter i tdd, chociaz Holm raczej nie obala to jak obali mysle, ze bez problemu ja ubije.
Elmose i Paczeco (wtf?) to jednak liga amatorska, a tutaj byla mistrzyni
 
Holm po 1,9 to prezent? De Randamie ma fatalny parter i tdd, chociaz Holm raczej nie obala to jak obali mysle, ze bez problemu ja ubije.
Elmose i Paczeco (wtf?) to jednak liga amatorska, a tutaj byla mistrzyni

De Randamie po 1.9 to prezent. Holm nie obala, a jeśli spróbuje, to Germanie ma dobre tdd. Holly nie poradziła sobie z małą Szewczenko - teraz zawalczy z klocem o jeszcze większych umiejętnościach.
GDR tko.
 
De Randamie po 1.9 to prezent. Holm nie obala, a jeśli spróbuje, to Germanie ma dobre tdd. Holly nie poradziła sobie z małą Szewczenko - teraz zawalczy z klocem o jeszcze większych umiejętnościach.
GDR tko.
bez szans, ona ma fatalny tdd i fatalny parter
Holm ja obali i ubije bez zadnego problemu
 
Taka sytuacja:

Pinnacle nie uznało moich 3 kuponów:

CSGO
Turniej Eleague
SK vs FaZe ćwierćfinał
Mapa nr 3: Overpass

Kupon nr 1:
SK (map 3) (R08, Full Buy)
Postawiłem na Team SK, że zrobi Full Buya w rundzie 8
i był...

Czas na VOD: 2:00:15

Kupon nr 2:
FaZe (map 3) (R14, Full Buy)
Postawiłem na Team FaZe, że zrobi Full Buya w rundzie 14
i był...

Czas na VOD: 2:22:00

Kupon nr 3:
FaZe (map 3) (R19, Full Buy)
Postawiłem na Team FaZe, że zrobi Full Buya w rundzie 19
i był...

Czas na VOD: 2:31:35

VOD z meczu:


W mailu co wysłałem do supportu mi odpisali:

Dear Client,

Please be advised that as per our e-sport rule #18:

For CSGO Live:
Lines for specific Rounds that are listed with “Full Buy” will be cancelled if two or more players on the same team start the round with a primary weapon worth less than $1000. The weapon does not need to be bought by the player themselves but can be given to them by a teammate.
Examples:
NaVi versus Virtus Pro:
NaVi is on T side, 4 players buy an AK47, one player does not have enough money and only buys a Tec-9. All Players on Virtus Pro start with Rifles. Wagers will stand because only one player started with a primary weapon worth less than $1000.
NaVi versus Virtus Pro:
NaVi is on T side, 4 players buy an AK47, one player only buys a Desert Eagle. Virtus Pro has 4 players starting with an M4A1 and one player starting with a Five-Seven. Wagers will stand because only one player on each team started with a primary weapon worth less than $1000.
NaVi versus Virtus Pro:
NaVi is on T side, 3 players start with an AK47, 2 players buy only a Tec-9. No matter what the players on Virtus Pro buy, all wagers on this round will be cancelled because two or more players on the same team started the round with a primary weapon worth less than $1000.

Thank you for your understanding.

Robią mnie w ciula czy ocb bo już nie ogarniam...
 
@Puczi graty za Masvidala :) Co sadzisz o Holm vs GDR. Obstawiałeś może już Ferusona z Khabibem? Kurs na Fergusona chyba znowu wzrósł i wynosi 2.4.

@Milionyzłotych graty :). Jak bedzie coś ciekawego wrzuć myślę, że sporo osób by skorzystało.
 
@Puczi graty za Masvidala :) Co sadzisz o Holm vs GDR. Obstawiałeś może już Ferusona z Khabibem? Kurs na Fergusona chyba znowu wzrósł i wynosi 2.4.

@Milionyzłotych graty :). Jak bedzie coś ciekawego wrzuć myślę, że sporo osób by skorzystało.

Dzięki. Postawiłem Randamie i Fergusona. Germaine jest dla mnie dosyć pewna, Ferguson ryzykowany, ale nadal go faworyzuję.
 
Last edited:
Czemu Randamie a nie Holm?

Nie wiem, skąd taki hype na Holly. Ledwo pokonała Pennington, zdominowała Rondę, której stójka jest czystym autyzmem, a następnie dała się udusić Mieshy, która jest dziewczynką do bicia. Kolejna jest porażka z małą Szewczenko.
GDR jest świetną, utytułowaną tajbokserką. Holly nie potrafiła sobie poradzić z Valentiną, a teraz dostaje rywalkę, która poza lepszą stójką posiada 5 cm przewagi wzrostu i zasięgu. Parter ma nadal prawdopodobnie biedny, jednak wątpię, by Holm dała radę ją obalić; jeśli dojdzie do klinczu, to ją Holenderka zamorduje.
Spodziewałem się max 1.60 na GDR.
 
@Puczi graty za Masvidala :) Co sadzisz o Holm vs GDR. Obstawiałeś może już Ferusona z Khabibem? Kurs na Fergusona chyba znowu wzrósł i wynosi 2.4.

@Milionyzłotych graty :). Jak bedzie coś ciekawego wrzuć myślę, że sporo osób by skorzystało.
Prawie wszystko gram na live nawet jeśli underdog wygrywa po pierwszej kwarcie to wysokość kursu zostaje taka sama i wtedy stawiam

Dziś postawiłem jeden na 76ers przeciwko Bullsom którzy grają tragicznie ostatnio. Kursik 3.25 ale ryzykownie jak coś to cisnąłbym live a tymczasem weszło
DWA.jpg


Chyba arsenal postawie 2-drogowo kurs jest 4,5 i 7,5 3-drogowo
 
Zagrany tripl:
Andrade+ Brunson+ Souza @2.27
oraz
Bermudez

Powenie pojdzie jeszcze siniel OSP,Andrade,Brunson,Souza moze Grasso
 
@HeyPussyRUstillThere niestety Anderson wolno się rozkręca do tego dochodzi jeszcze wiek oraz kiepski występ przeciw Cormierowi. Anderson jak najbardziej może zaskoczyć jednak wydaje mi się, że Brunson go ustrzeli
 
@HeyPussyRUstillThere niestety Anderson wolno się rozkręca do tego dochodzi jeszcze wiek oraz kiepski występ przeciw Cormierowi. Anderson jak najbardziej może zaskoczyć jednak wydaje mi się, że Brunson go ustrzeli
Przeciwko Cormierowi został dosłownie ściągnięty z rodzinnego spaceru 2 dni przed galą będąc po operacji 2 tygodnie wcześniej :D
A i tak ładnie go trafił w 3 rundzie tym middlem, w parterze też nie dał sobie krzywdy zrobić.

Tej walki nie gram, ale @2.50 na Spidera to mimo wszystko uważam to za opłacalny kurs, no ale zobaczymy :) może za bardzo kieruję się sentymentem.
 
@Pietagoras jak najbardziej licze jednak, że odrobil lekcje. Ciekaw jestem jaki bedzie kurs na ITD. Sam tripl poszedl za drobne

Tak jak powiedziałeś, wszystko zależy od tego jak zawalczy Brunson, bo jak zawalczy pająk jest dość przewidywalne. Problem w tym, że Derek należy do zawodników, którzy są trochę w gorącej wodzie kąpani i zdarza mu się czasem gnać z wiatrem a z pająkiem się nie walczy na pałę.
Zobaczymy, ale ja tak jak @HeyPussyRUstillThere, tej walki nie tykam, wolę się za to skupić na Makhachevie, który to będzie miał podobny kurs co Brunson (liczę na więcej) a jest dla mnie bardziej pewnym typem.
 
Back
Top