Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W sobotę w nocy walka bokserska między Pedrazą a Gervontą Davisem. Davis to wielki talent, świetnie się chłopaka ogląda w ringu, ofensywny styl, bije bardzo mocno, intrygujący zawodnik. Pedraza również idzie ciągle do przodu, szybkie ręce, sporo kombinacji. Zapowiada się swietna walka ale nie o tym jest ten temat. Kursy na walkę
Pedraza - 1.73
Davis - 2.10

Wydaje mi się że warto pograć na Amerykanina, będzie miał za sobą pewnie sędziów bo ciągnie się za nim hype przyszłego wielkiego mistrza, amerykańskiej nadziei boksu, więc w razie decyzji sędziowskiej można spodziewać się podobnych wałków jak w walce Ward-Kovaleev. Pedraza ma na rozkładzie zdecydowanie mocniejszych zawodników, jest dużo bardziej doświadczony i będzie bronił pasa IBF w tej walce, Davis natomiast dotychczas nie walczył z żadnym poważnym przeciwnikiem ale wydaje mi się (nie tylko mi zresztą, większość ekspertów też tak sądzi) że to zawodnik z olbrzymim potencjałem i odpali w walce z Portorykańczykiem.

Ktoś patrzył na to starcie ? Może wypowie się jeszcze ktoś kto interesuje się boksem ? @yonigga, @tinc, @Grubas, @Tar-Ellendil ?
 
W sobotę w nocy walka bokserska między Pedrazą a Gervontą Davisem. Davis to wielki talent, świetnie się chłopaka ogląda w ringu, ofensywny styl, bije bardzo mocno, intrygujący zawodnik. Pedraza również idzie ciągle do przodu, szybkie ręce, sporo kombinacji. Zapowiada się swietna walka ale nie o tym jest ten temat. Kursy na walkę
Pedraza - 1.73
Davis - 2.10

Wydaje mi się że warto pograć na Amerykanina, będzie miał za sobą pewnie sędziów bo ciągnie się za nim hype przyszłego wielkiego mistrza, amerykańskiej nadziei boksu, więc w razie decyzji sędziowskiej można spodziewać się podobnych wałków jak w walce Ward-Kovaleev. Pedraza ma na rozkładzie zdecydowanie mocniejszych zawodników, jest dużo bardziej doświadczony i będzie bronił pasa IBF w tej walce, Davis natomiast dotychczas nie walczył z żadnym poważnym przeciwnikiem ale wydaje mi się (nie tylko mi zresztą, większość ekspertów też tak sądzi) że to zawodnik z olbrzymim potencjałem i odpali w walce z Portorykańczykiem.

Ktoś patrzył na to starcie ? Może wypowie się jeszcze ktoś kto interesuje się boksem ? @yonigga, @tinc, @Grubas, @Tar-Ellendil ?
ja bym stawial na portorykanca jest bardziej doswiadczony i ma lepszych piesciarzy na rozkladzie a dla davisa bedzie to pierwszy wazny sprawdzian, za duzo nie powiedzialem:crazy:
 
4842d9d5cb3a8468e70520ac431e0786.jpeg
 
ktoś coś z FEN-u ? specjalnie człowiek założył konto na LV-becie :bomb:,

Albert Odzimkowski vs Oskar Somerfeld 1 1.35
Kamil Gniadek vs Vincent Del Guerra 1 1.2
Filip Tomczak vs Marcin Naruszczka 1 3.1
------------
5,02


myślę nad :
Marcin Zontek vs Riccardo Nosiglia 2 @ 3,1 lub Nosigilia by sub @ 4,2
 
W sobotę w nocy walka bokserska między Pedrazą a Gervontą Davisem. Davis to wielki talent, świetnie się chłopaka ogląda w ringu, ofensywny styl, bije bardzo mocno, intrygujący zawodnik. Pedraza również idzie ciągle do przodu, szybkie ręce, sporo kombinacji. Zapowiada się swietna walka ale nie o tym jest ten temat. Kursy na walkę
Pedraza - 1.73
Davis - 2.10

Wydaje mi się że warto pograć na Amerykanina, będzie miał za sobą pewnie sędziów bo ciągnie się za nim hype przyszłego wielkiego mistrza, amerykańskiej nadziei boksu, więc w razie decyzji sędziowskiej można spodziewać się podobnych wałków jak w walce Ward-Kovaleev. Pedraza ma na rozkładzie zdecydowanie mocniejszych zawodników, jest dużo bardziej doświadczony i będzie bronił pasa IBF w tej walce, Davis natomiast dotychczas nie walczył z żadnym poważnym przeciwnikiem ale wydaje mi się (nie tylko mi zresztą, większość ekspertów też tak sądzi) że to zawodnik z olbrzymim potencjałem i odpali w walce z Portorykańczykiem.

Ktoś patrzył na to starcie ? Może wypowie się jeszcze ktoś kto interesuje się boksem ? @yonigga, @tinc, @Grubas, @Tar-Ellendil ?

Davis wygrywa przez TKO w 7 rundzie, hype is real. Kto zagrał ten ma.
 
@allan77 - oglądałeś Packers vs Cowboys? jak dla mnie najlepszy mecz jaki kiedykolwiek widziałem.

ps



:DC:


Oglądałem, świetne starcie. W tym sezonie NFL zdecydowanie najlepszy mecz, ale jeśli chodzi o futbol amerykański to zdecydowanie Alabama-Clemson w finale NCAA był ciekawszy, rozjebał mi psychikę ten mecz.
 
Masvidal, Assuncao i Marquardt wydają się dobrymi zakładami.

Tak naprawdę, to chciałem sobie popatrzeć na mój nowy awatar.
 
Masvidal, Assuncao i Marquardt wydają się dobrymi zakładami.

Tak naprawdę, to chciałem sobie popatrzeć na mój nowy awatar.
Ngannou też wydaje się pewny. Win w 1 maks 2 runda.
Król szklanej szczeki polegnie bez wątpienia przed czasem
 
Ngannou też wydaje się pewny. Win w 1 maks 2 runda.
Król szklanej szczeki polegnie bez wątpienia przed czasem

14962742_1124414974294585_8150310353811205202_n.jpg


Mam pewne obawy, bo choć Ngannou powinien go zajebać, to kurs jest mizerny, jak na taki przeskok w poziomie rywali.
Hamilton, Mihajlovic, Blaydes i Oliveira to lepsi, lub gorsi zapaśnicy bez stójki. Arłowski, mimo wszystko technikę ma dobrą, o ile nie wda się w brawl (a ostatnio dwa razy walczył w main evencie, więc zapewne nie chciał bić się przez 25 minut), to widzę szanse na rozstrzelanie rywala. Na pewno nie jest to w moim odczuciu taki missmatch, jak Rodriguez - Penn.

Powiem, że z kolei kusi mnie Ortiz. Spora przewaga gabarytów (wbrew Sherdogowi Shael nie ma 185 cm) i długa przerwa Sonnena (walczył ostatnio w 2013 roku!) sprawiają, że minimalnie faworyzuję blondwłosego luja.
 
Back
Top