Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@allan77 a Giants nadal maja szanse czy to duże osłabienie w drużynie?

Osobiście zagrałem dubla + tripl

zastanawiam się również nad Giants singla
 
1. Philadelphia Eagles - New York Giants 2 @1.71

19-24

To co się wydarzyło w tym meczu to jest kurwa skandal, to co odpierdolili sędziowie to szkoda strzępić ryja, nie pamiętam żeby kogoś tak wyruchali w NFL jak dzisiaj Giants.





A całość dotyczyłą tej sytuacji, przy 4 próbie Giants w drive który miał dać im wygraną.



Trzymanie w NFL jest nielegalne, za takie przewinienie jest 10 yardów kary co przybliżyłoby bardzo znacząco NYG do end zone, a co ważniejsze dałoby 1st down. SKURWYSYNY.

PS. Nie zmienia to faktu że Giants weszli w ten mecz jak Grabowicz w walkę z Hamiltonem...
 
U mnie to jest tak ze jak gram to typy @allan77 nie wchodza a jak mialem przerwe to idealnie siadaly, ja po prostu nie mam szczescia:(
Haha, Ja to samo. Nie gralem i wszystko wchodziło, postawiłem hajs i chuj. Potem nie grałem i znowu wchodziło, więc znowu postanowiłem postawić hajs i znowu chuj.
 
2. Green Bay Packers - Minnesota Vikings 1 @1.33
4. Oakland Raiders - Indianapolis Colts 1 @1.54
5. Seattle Seahawks - Arizona Cardinals 1 @1.27
3. Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans 2 @1.44

To była kolejka, która przypomniała czym jest NFL, najbardziej wyrównaną ligą, w której każdy może ograć każdego. Trzy najgorsze zespoły ligi - Browns, Jags i 49ers które przegrywały co się da, nagle ograły wyżej notowanych rywali. A może to po prostu wigilia i działy się cuda ? :mamed:
 
To była kolejka, która przypomniała czym jest NFL, najbardziej wyrównaną ligą, w której każdy może ograć każdego. Trzy najgorsze zespoły ligi - Browns, Jags i 49ers które przegrywały co się da, nagle ograły wyżej notowanych rywali. A może to po prostu wigilia i działy się cuda ? :mamed:

Pojebany jakis ten przedswiateczny tydzien w USA. Wczesniej pisalem o passie 6-0 w tym sezonie w NHL. Z tego zrobilo sie 6-6 i gruby minus...
Najlepsza druzyna zachodu Blackhawks, konczą 6 winning streaka na moim meczu, nastepnie dostają u siebie od najgorszej druzyny ligi Avalanche, ktora dzien wczesniej przegrala u siebie z przecietniakami z Toronto 0-6. Flayers pokonuja Capitals po karnych by nastepnego dnia przegrac z tragicznymi w ostatnim czasie Devils 4-0, a Blue Jackets zabijają mistrzow z Pittsburgha 7-1. To co dzialo sie przez ten tydzien to jakas pomylka. Jeszcze wrocimy!!! A teraz UFC 207
 
Wchodze grubo w Amande mysle ze 2.4 to jest dobry prezent
Dla mnie glownym betem bedzie Cruz + TJ 2,1 ewentualnie ten sam zestaw over 2,5. Smolka po 2 tez kusi. Co do Rondy to myslalem ze ludzie za szybko ja skreslali po porazce i zalamce. Mimo ze nigdy jej nie lubilem, mialem nadzieje ze wroci w wielkim stylu takiej dominatorki jak wczesniej, ale jak sie dowiedzialem ze wykluczyli ja z wszelkich konf i media treningow, musi byc w mega rozsypce jeszcze... takze ewentualnie live...
 
Pojebany jakis ten przedswiateczny tydzien w USA. Wczesniej pisalem o passie 6-0 w tym sezonie w NHL. Z tego zrobilo sie 6-6 i gruby minus...
Najlepsza druzyna zachodu Blackhawks, konczą 6 winning streaka na moim meczu, nastepnie dostają u siebie od najgorszej druzyny ligi Avalanche, ktora dzien wczesniej przegrala u siebie z przecietniakami z Toronto 0-6. Flayers pokonuja Capitals po karnych by nastepnego dnia przegrac z tragicznymi w ostatnim czasie Devils 4-0, a Blue Jackets zabijają mistrzow z Pittsburgha 7-1. To co dzialo sie przez ten tydzien to jakas pomylka. Jeszcze wrocimy!!! A teraz UFC 207

Vegas też musi zarabiać
 
Dla mnie glownym betem bedzie Cruz + TJ 2,1 ewentualnie ten sam zestaw over 2,5. Smolka po 2 tez kusi. Co do Rondy to myslalem ze ludzie za szybko ja skreslali po porazce i zalamce. Mimo ze nigdy jej nie lubilem, mialem nadzieje ze wroci w wielkim stylu takiej dominatorki jak wczesniej, ale jak sie dowiedzialem ze wykluczyli ja z wszelkich konf i media treningow, musi byc w mega rozsypce jeszcze... takze ewentualnie live...
Co do Rondy to jej nie skreslam ale uwazam ze Amanda jest za mocna dla niej w kazdej plaszczyznie jedynie jak moglaby wygrac to Judo Throw i armbar inne opcji serio nie widze. Z drugiej strony Ronda nie jest jakas super podatna na nokaut. Z Miesha jak sie bily to bylo to nawet wyrownane i z tego powodu rozwazam decyzje dla Nunes po 11.0 troche ryzykowyny bet ale pewnie postawie.

Wlasnie te jej omijanie mediow pokazuje ze psychicznie nie jest tam gdzie byc powinna stad tez wiecej przeslanek by stawiac na Nunes.
 
na bah sa kursy na rizin
bajaor po 3
crocop - lawal 2.7-1.4
TK- Baruto 2.2-1.6
Kitaoka - Daron 2.4-1.5

Kawajiri - Gracie 1.7-2.02
Benet - Kimura 1.3- 3
 
Ciężko powiedzieć, to ostatnia kolejka może być sporo rotacji w składach. Ja będę szedł w stronę Packers (wygrany meczu z Lions przechodzi do PO, stawiam na Packersów), Steeelers bo grają z Browns i Falcons.
A browns az tak cienko? Pomysle na tym a poki co walnalem taki casualowy na live teraz

ZAKLADZIK.jpg
 
Nie graj Steelers, grają bez Big Bena, Bella i Browna. Dużo rotacji w składach na ostatnią kolejkę dlatego dzisiaj nic nie wrzucam, ta jak wyżej pisałem, tylko Packers i Falcons bo mają o c grać.

Dzis odpuszczam jednak. Wczoraj w ostatniej kwarcie dojebali 25 punkty (sic) wynik 51 a mialem under 50,5 wkurwienie spore.
 
Back
Top