Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

1219_d.png


Gram Jimiego po 1.46 na pinnaclu.
O chuj, co wjadę w Yaira...
 
Ja będę szedł w stronę Packers (wygrany meczu z Lions przechodzi do PO, stawiam na Packersów)

Mecze tak się potoczyły że Packers i Lions w playoffach, więc gramy towarzysko. Tego się nie spodziewałem, dużo warunków musiało zostać spełnionych żeby tak się stało.
 
Było by ciekawie. Skąd masz info ze odpadł??

Masz już jakieś inne typy?

Ja na tą chwilę na oku mam dubla Pettis Dec + Held Dec. Jutro siadam do szczegółowej analizy.
 
Panowie, podrzuci mi ktos prosze kursy na Lauzona z Pinka/Marathon/betsafe i 1xbet? Bede wdzięczny
 
Było by ciekawie. Skąd masz info ze odpadł??

Masz już jakieś inne typy?

Ja na tą chwilę na oku mam dubla Pettis Dec + Held Dec. Jutro siadam do szczegółowej analizy.

Powiedziałbym gdzie przeczytałem newsa, ale mógłbym za to dostać bana :D

Panowie, podrzuci mi ktos prosze kursy na Lauzona z Pinka/Marathon/betsafe i 1xbet? Bede wdzięczny

pinnacle, marathonbet - 1.78
betsafe, 1xbet - brak
 
@allan77 Kansas City Chiefs vs Pittsburgh Steelers @1.81 wyglada ciekawie ? Czy raczej odradzasz?

Muszę się nad tym zastanowić jeszcze jak to widzę bo bardzo bliski mecz. No i Steelers mają problem, Ben Roethilsberger ma jakiś uraz, jak będzie nie w pełni sił to Steelers nie mają o czym myśleć mimo wielkiej formy Bella.

 
Probuje dzis reczna:

Slowenia (-10,5) - Angola 1 1,75
Mnie wszedł wczoraj mecz Francji ale to nie było trudne do wytypowania, dzisiaj czekam na Macedonię a jutro na Katar mam nadzieję, że wejdzie;) przynajmniej powinno
 
Mam pytanie zazwyczaj robilem tak ze wplacalem bo buka jakas kwote i za nia gralem(czasmi jak duzo wygralem to wyplacalem) ale generalnie caly czas cos tam bylo i za to gralem... lepiej jest wyplacac i wplacac czy poprostu zostawiac kase i grac za nia ... mam nadzieje ze zrozumieliscie co mialem na mysli ...
 
Mam pytanie zazwyczaj robilem tak ze wplacalem bo buka jakas kwote i za nia gralem(czasmi jak duzo wygralem to wyplacalem) ale generalnie caly czas cos tam bylo i za to gralem... lepiej jest wyplacac i wplacac czy poprostu zostawiac kase i grac za nia ... mam nadzieje ze zrozumieliscie co mialem na mysli ...
Ale co to za różnica?
Ja kase trzymam zazwyczaj u dużych buków typu pinnacle, sbobet i trochę na bet365.
W "krzakach" wypłacam od razu bo gram tam tylko jak jest jakiś value bet albo betsafe/bwin/betano się pomylą.
 
Ale co to za różnica?
Ja kase trzymam zazwyczaj u dużych buków typu pinnacle, sbobet i trochę na bet365.
W "krzakach" wypłacam od razu bo gram tam tylko jak jest jakiś value bet albo betsafe/bwin/betano się pomylą.
dla tego pytam... bo mam wrazenie ze jak sie wplaca i wyplaca to czesciej oferuja jakies bonusy darmowe zaklady itp gram na unibecie i wiliamie hilu
 
dla tego pytam... bo mam wrazenie ze jak sie wplaca i wyplaca to czesciej oferuja jakies bonusy darmowe zaklady itp gram na unibecie i wiliamie hilu
Jak masz wyplaty darmowe to możesz wypłacać. Zalezy jak czesto grasz. Ale ogólnie nie ma żadnej różnicy czy wpłacasz i wpłacasz czy trzymasz u buka.
 
dla tego pytam... bo mam wrazenie ze jak sie wplaca i wyplaca to czesciej oferuja jakies bonusy darmowe zaklady itp gram na unibecie i wiliamie hilu
bonusy ma się za obrót pieniędzy, jak chcesz sobie nabić vipa na skrillu to się opłaca wpłacać i wypłacać a tak to po chuj
 
Back
Top