Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Poszedł dubel Barca Arsenal co myslicie

Arsenal ma spory szpital ale z West Hamem wyglądali dobrze, Basel czasem może zaskoczyć, mają o co grać, chociaż wg mnie Arsenal to wygra i nic im to nie da (oprócz kasy za wygraną) bo PSG nie wtopi dzisiaj.
Barcelona ostatnio gra straszny piach, ale u siebie z Moenchengladbach raczej nie powinni sprawić przykrej niespodzianki.
 
Last edited:
Arsenal ma spory szpital ale z West Hamem wyglądali dobrze, Basel czasem może zaskoczyć, mają o co grać, chociaż wg mnie Arsenal to wygra i nic im to nie da (oprócz kasy za wygraną) bo PSG nie wtopi dzisiaj.
Barcelona ostatnio gra straszny piach, ale u siebie z Moenchengladbach raczej nie powinni sprawić przykrej niespodzianki.
Dobra mozna powiedziec ze juz wszedl kuponik Arsenal 3-0 Barca 2-0 (edit 3-0)

Ako 3.2
 
  • Like
Reactions: Evo
Jeszcze walnalem na live 75 minuta celtic city remis po kursie 2.0 (wut?)

REMIS.jpg
BARCA.jpg
 
Pierwsze miejsce w grupie zapewnione, a Porto walczy o awans. Do tego w składzie ma się pojawić nasz as,czyli Wasilewski. Zagrają w mocno rezerwowym składzie bez swoich asów.
To jak w końcu - bez asów czy z polskim drwalem? :mamed:
Twoją wiadomość można skrócić do enigmatycznego: Wasyl
 
Jak widzicie Tottenham i Lyon ?Wciąż z szansami na awans, Lyon powalczy ze swoim bezpośrednim konkurentem z Sewilli.
 
wow na monaco dobre kursiwo

Leverkusen już awansował, nie muszą tu nic ugrać, podobnie jak Monaco. Tyle, że Monaco jest w super formie i grają najładniejszą piłkę w lidze francuskiej.

Leicester nie gra o nic, więc pewnie wyjdą rezerwy, ale z drugiej strony Porto w tym sezonie wygląda po prostu słabo. Ostatnie 6 meczy to jedno wymęczone zwycięstwo z Bragą, która grała od 36min w 10ciu, a gol wpadł w 95minucie. W lidze mistrzów dwa remisy z Copenhagą, dwa jednobramkowe zwycięstwa z Brugge. Teraz Porto będzie musiało atakować a to daje szansę na jakiś kontratak i bramkę.
 
Leverkusen już awansował, nie muszą tu nic ugrać, podobnie jak Monaco. Tyle, że Monaco jest w super formie i grają najładniejszą piłkę w lidze francuskiej.

Leicester nie gra o nic, więc pewnie wyjdą rezerwy, ale z drugiej strony Porto w tym sezonie wygląda po prostu słabo. Ostatnie 6 meczy to jedno wymęczone zwycięstwo z Bragą, która grała od 36min w 10ciu, a gol wpadł w 95minucie. W lidze mistrzów dwa remisy z Copenhagą, dwa jednobramkowe zwycięstwa z Brugge. Teraz Porto będzie musiało atakować a to daje szansę na jakiś kontratak i bramkę.
na leicester tez mga drobne pojsc, ale ten mecz to loteria. monaco mnie przekonuje, bo po pierwsze forma, a po drugie w leverkusen szpital
 
na leicester tez mga drobne pojsc, ale ten mecz to loteria. monaco mnie przekonuje, bo po pierwsze forma, a po drugie w leverkusen szpital

Wiadomo, pewnie Porto to wygra, nikt kto myśli logicznie nie uważa inaczej, nie mniej na pewno niespodzianka nie jest nierealna. Monaco natomiast to może być okazja :)
 
ale z drugiej strony Porto w tym sezonie wygląda po prostu słabo.

Nieprawda. Oglądałem prawie wszystkie mecze Porto w tym sezonie i zdecydowanie nie wyglądają oni słabo, są po prostu koszmarnie nieskuteczni ale na pewno nie grają słabej piłki.
 
  • Like
Reactions: Evo
Nieprawda. Oglądałem prawie wszystkie mecze Porto w tym sezonie i zdecydowanie nie wyglądają oni słabo, są po prostu koszmarnie nieskuteczni ale na pewno nie grają słabej piłki.

Ja oglądam sporadycznie, faktycznie są przede wszystkim nieskuteczni, ale nie jest to zdecydowanie forma i gra jaką pokazywali w 2014/2015

@allan77

Problem jest tylko taki, że jak składy okażą się mocniejsze niż przewidują bukmacherzy, to kursy mogą mocno poszybować w dół, jeśli chodzi o underdogów. Osobiście w tej kolejce nie widzę niczego wartego gry za większe pieniądze, jedynie Monaco z x-em, mogło by być stosunkowo sensowne kalkulując ryzyko.
 
Last edited:
Ja na LM czekam na składy, wtedy coś pogram, ogólnie jak co roku niektóre mecze w 6 kolejce o nic i nie ułatwia to życia graczom.
 
Z fb monaco:
Powołania na ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Odpoczywają filary: Suba, Glik, Sidibe, Fabihno, Silva i Falcao.
541290662741851


Ja się zastanawiam nad monaco , ale w leicester nie wierzę za chiny. Chyba już wolę legie dać + monaco z X + leicester z X .

Wczoraj besiktas to co zrobił to nie mam pytań, mieli walczyć o awans do ostatniej chwili a dostali sromotne 6-0. Niczego już nie jestem pewny dzisiaj...
 
No nic pogralem za drobne kursiwo 55 wyglada zbyt pieknie by przejsc obojętnie.

Takto jeszcze singiel na Monaco.

Co sadzicie o Choi skończenie przed czasem za 1.8?
 
No nic pogralem za drobne kursiwo 55 wyglada zbyt pieknie by przejsc obojętnie.

Takto jeszcze singiel na Monaco.

Co sadzicie o Choi skończenie przed czasem za 1.8?

Swanson to twardy skurczybyk, uważam, że Choi może go ustrzelić ale równie dobrze może wypunktować. Po 1.8 osobiście nie ryzykowałbym, że będzie przed czasem.
 
Drugi i ostatni kupon z UFC na ten weekend.

9gj8jr.png

Tez robilem przed wakacjami takie zaklady laczony prawie kazdy upierdalal brakowalo jednego zdarzenia jak dzis sporting legia over 2,5. Lepiej juz zagrać jakiś dubelek albo over under niż cisnac ciagle w takie tasiemki choć ako może kusić.
 
Tez robilem przed wakacjami takie zaklady laczony prawie kazdy upierdalal brakowalo jednego zdarzenia jak dzis sporting legia over 2,5. Lepiej juz zagrać jakiś dubelek albo over under niż cisnac ciagle w takie tasiemki choć ako może kusić.

Dzięki za radę, chociaż wiem co robię. W temacie siedzę od ponad 10lat, z czego ok 3 lat traktowałem to jako sposób na zarobek. Często, chociaż nie zawsze gra dubli wydaje się rozsądniejsza. Swego czasu grałem bardzo dużo i poświęcałem tematowi masę czasu. Yield wyszedł średnio 14% w skali roku na przestrzeni trzech lat przy liczbie kuponów ok. 4500, czyli całkiem opłacalnie (większość grane jako single, na zasadzie szacowania ryzyka). Teraz gram już kupony sporadycznie, za niewielkie kwoty, raczej dla zabawy niż zysku, chociaż oczywiście staram się, żeby bukmacher nie miał ze mnie świetnego klienta. Cały czas zajmuję się jeszcze arbitrażem i to generuje względnie sensowne zyski, tyle, że wymaga zamrożenia już dość poważnych środków, a i po dwóch latach jestem już mocno ograniczony również w tym temacie z powodu limitów u dużej części bukmacherów. Gdyby nie praca i zajęcia pośrednio z nią związane (w moim przypadku to często ponad 320h miesięcznie) to może i jeszcze na bukmacherce bym dorobił ;)
 
Last edited:
Dzięki za radę, chociaż wiem co robię. W temacie siedzę od ponad 10lat, z czego ok 3 lat traktowałem to jako sposób na zarobek. Często, chociaż nie zawsze gra dubli wydaje się rozsądniejsza. Swego czasu grałem bardzo dużo i poświęcałem tematowi masę czasu. Yield wyszedł średnio 14% w skali roku na przestrzeni trzech lat przy liczbie kuponów ok. 4500, czyli całkiem opłacalnie (większość grane jako single, na zasadzie szacowania ryzyka). Teraz gram już kupony sporadycznie, za niewielkie kwoty, raczej dla zabawy niż zysku, chociaż oczywiście staram się, żeby bukmacher nie miał ze mnie świetnego klienta. Cały czas zajmuję się jeszcze arbitrażem i to generuje względnie sensowne zyski, tyle, że wymaga zamrożenia już dość poważnych środków, a i po dwóch latach jestem już mocno ograniczony również w tym temacie z powodu limitów u dużej części bukmacherów. Gdyby nie praca i zajęcia pośrednio z nią związane (w moim przypadku to często ponad 320h miesięcznie) to może i jeszcze na bukmacherce bym dorobił ;)
Takie tylko moje spostrzeżenie wiesz jak to jest w mma nigdy nie wiadomo który dog może zaskoczyć miałem jeden zakład 6 zdarzen ako 30 jakos wszystko weszlo i ostatni postawilem na main event Jon Jones z OSP przez sub/tko i chuj zawalczyl bardzo ostroznie a na decyzje bylo 6.0 czy o wiele wieksze ako by bylo jedyny zaklad który mocno żaluje w tym roku bo kompletnie nie przemyśłałem tego. Póki co odkąd otworzyłem konto na bet365 to ojebałem ich na jakies 2k+ w dużej mierze dzięki Allanowi i typom na nfl, tak to wczesniej na unibecie cisnalem na o wiele wieksze sumy i jeszcze w pokera ale samowykluczenie do 25 grudnia mam xP. Nie mogę się doczekać Ronda - Nunes pójdzie troche hajsu na Amande. Grasz czasem live?
 
Back
Top