Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Choć niestety ostatnio mam słabą passę, kilka zakładów naprawdę miałem na poziomie a zawsze psuje coś w ostatniej minucie. Widocznie trzeba się skupić bardziej na ligach niż europejskich pucharach (przynajmniej do wiosny :D)

Ostatnio za bonus z betssona też miałem fajny kuponik hoffe wygrywało do 60, setka pod koniec. No i znowu pozostaje żal :D

a.jpg


Jakbym poszukał miałbym jeszcze z 7-10 takich podobnych. Choć nie raz też coś dobrego wpadło.

O ten to jeszcze lepszy (wszystko (oj jednak chyba połowę bo coś wypłacałem) co wygrałem za lm walnalem tutaj)
aaa.jpg


Real ostatnia sekunda czysty rzut za 2 pkt, nietrafił sfaulował w swoim polu i jeszcze przegrali .

Edit:
Inter po 1-1 przynajmniej :D
 
Last edited:
Choć niestety ostatnio mam słabą passę, kilka zakładów naprawdę miałem na poziomie a zawsze psuje coś w ostatniej minucie. Widocznie trzeba się skupić bardziej na ligach niż europejskich pucharach (przynajmniej do wiosny :D)

Ostatnio za bonus z betssona też miałem fajny kuponik hoffe wygrywało do 60, setka pod koniec. No i znowu pozostaje żal :D

View attachment 5196

Jakbym poszukał miałbym jeszcze z 7-10 takich podobnych. Choć nie raz też coś dobrego wpadło.

O ten to jeszcze lepszy (wszystko (oj jednak chyba połowę bo coś wypłacałem) co wygrałem za lm walnalem tutaj)
View attachment 5197

Real ostatnia sekunda czysty rzut za 2 pkt, nietrafił sfaulował w swoim polu i jeszcze przegrali .

Też mi wtedy ujebali kupon, Kramaric chuj co tam marnował... Momentami telewizor chciałem wyrzucać. :DC:
 
@allan77 z trzech zespołow który uważasz za najpewniejszy. Ogolnie jesli to nie tajemnica grasz jakims systemem? Tzn stałe stawki czy raczej różnie?
 
@allan77 z trzech zespołow który uważasz za najpewniejszy. Ogolnie jesli to nie tajemnica grasz jakims systemem? Tzn stałe stawki czy raczej różnie?

Różnie, czasami robię tak jak wyżej Ci zaproponowałem, wtedy przy 3 zdarzeniach jak mi ujebie 1 mecz to zawsze jest 1/3, lepsze to niż nic. Staram się grać płaską stawką przy zdarzeniach które oceniam na podobnym poziomie prawdopodobieństwa że wejdzie, np. singla z kurs 2.coś gram za tyle samo co ako z 3 zdarzen dające też kurs ok.3. Ale zdarzają się np. mecze takie jak te :

1.png


Kupon grany przy 2-0 dla Ruskich, potem doprowadzili Belgowie do TB, prowadzili w nim 13-10 i przegrali 13-15, trochę mnie podkurwili.

2.png


Tu pykło ładnie.

I takie kupony z wyższymi kursami z reguły gram za niższe stawki, nie jestem miłośnikiem grania kilku zdarzeń na kuponach, nie wspominając o paragonach po 10 meczów.
 
22:27
Zakład złożony na powyżej 1.5 @ 1.55

Otwarty​
Panathinaikos - Celta Vigo

• Gole w meczu
Zakład złożony na powyżej 1.5 @ 1.46

Otwarty​
Red Bull Salzburg - Schalke 04

• Gole w meczu
Zakład złożony na powyżej 2.5 @ 1.66

Otwarty​
Nice - Krasnodar

• Gole w meczu
Zakład złożony na powyżej 2.5 @ 1.71

Otwarty​
Inter - Sparta Praha

• Gole w meczu
Zakład złożony na powyżej .5 @ 1.48

Otwarty​
Southampton - Hapoel Be er Sheva

• Gole w meczu
Stawka: 1.95 EUR
Możliwa wygrana:
18.54 EUR


salzburg jebnal w 94 :D

 
Różnie, czasami robię tak jak wyżej Ci zaproponowałem, wtedy przy 3 zdarzeniach jak mi ujebie 1 mecz to zawsze jest 1/3, lepsze to niż nic. Staram się grać płaską stawką przy zdarzeniach które oceniam na podobnym poziomie prawdopodobieństwa że wejdzie, np. singla z kurs 2.coś gram za tyle samo co ako z 3 zdarzen dające też kurs ok.3. Ale zdarzają się np. mecze takie jak te :

View attachment 5198

Kupon grany przy 2-0 dla Ruskich, potem doprowadzili Belgowie do TB, prowadzili w nim 13-10 i przegrali 13-15, trochę mnie podkurwili.

View attachment 5199

Tu pykło ładnie.

I takie kupony z wyższymi kursami z reguły gram za niższe stawki, nie jestem miłośnikiem grania kilku zdarzeń na kuponach, nie wspominając o paragonach po 10 meczów.
dlaczego zasłaniasz stawke? :joer:
 
Poszly 3 duble. Jeden tripl i singiel drobny na oakland :)

Ktoś gra grubiej na galach UFC?

@Milionyzłotych również odpuszczam. Trzeba mieć naprawde dużo szczęścia albo podchodzić spokojniej grając single i tyle :)
 
[QUOTE="allan77, post: 1581479, member: 6771"]4. Kansas City Chiefs - Oakland Raiders 2 @2.50[/QUOTE]

21-13

Niestety, w Q2 co się odjebało to nie wiem nawet teraz. Ale nawet mimo tego Raiders mieli szansę na wygraną, na początku 2 połowy strip sack Khalila Macka, odzyskali piłkę na połowie rywala i zamiast zdobyć punkty z pola, zagrali złego snapa i mała nie skończyło się akcją powrotną. O, akcja powrotna, tak też stracili Raiders wczoraj 7 pkt. :DC: I tak nawet mieli szansę na wyrównanie w samej końcówce, 2 minuty do końca -8, sytuacja 3&1 a del Rio gra podanie do end zone... Howard dostaje karę i zamiast grać 1 yard biegiem, trzeba było rzucać na min. 6 yardów i nie pykło. Dziwny calling bo była spokojnie szansa na dogrywkę. Ogólnie spotkanie trochę zawiodło, spodziewałem się lepszego poziomu gry z obydwu stron, wygrana Chiefs zasłużona.
 
Na totolotku dali aplikacje i jak sie przez nia obstawia to bonus 5zl:DC: i mozna grac bez podatku, tylko zastanawiam sie kto ten podatek placi..
 
Back
Top