Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@allan77 @mat lub ktoś inny - macie jakieś propozycje zakładów? Zostało mi tylko kilka dni bonusu, potem przepadnie, a do przemielenia jeszcze 50%. Będę więc wdzięczny za ewentualnie typy.

#edit - że też nie wpadłem na to godzinę temu :dry:
W tenisa koniec sezonu, zostaje piłka, ale to od piątku dopiero.
 
Raczej czysto, Vikings mają mocną defensywę więc mogą postraszyć trochę Dallas.
Jebnalem taka oto tasiemke co myslisz Alan?

TASIEMKA.jpg
 
Giants albo Lions mogą zaskoczyć. Packersi ostatnim meczem wrócili do dobrej dyspozycji, powinni sobie poradzić z dobrą obroną Texans. Ogólnie zanosi się na kolejkę w której może wygrać kilku underdogów.
Sugerowalem sie ta opinia ekspertow z espn zobaczymy pewnie wejdzie ten kuponik ladnie
 
Gracie czasem jakieś zakłady specjalne, np: w 4 takich meczach tyle goli, trzech koszykarzy 15 zbiórek itd? Kursy dobre i idzie trafić coś fajnego.
 
Mysle ze Cejudo go ogarnie bedzie pewnie jakis split

Początkowo też dawałem szanse Cejudo, nawet o tym pisałem, ale po krótkiej analizie doszedłem do wniosku, że Benavidez jest raczej poza zasięgiem. Cejudo nie będzie w stanie go przeleżeć, a stójki Cejudo nie wygra.
 
Split był, walka mogła iść w obie strony. U mnie 7/8 trafionych, szkoda trochę Cutelaby (mógł skończyć w 1r), bo byłyby dwa kupony do przodu zamiast jednego.

Moim zdaniem powiniem byc remis te odjecie punktu to byl debilizm niezly.

Cutelaba zostal zajechany widac bylo ze juz nie chce tego w 3 rundzie jak zbieral ciosy od czarnucha.
 
  • Like
Reactions: Evo
Albo Benavidez, albo remis - co do odjętego punktu, to chyba oczywiste, że kopy w jaja wybijają z rytmu i ograniczają mobilność? Kara mnie lekko zaskoczyła, jednak myślę, że jest słuszna - gdzieś czytałem statystykę, że osoby faulowane w 1 rundzie przegrywają ~68% walk.
 
Back
Top