Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na razie jest dramat ale ten zespół potrafi wyjść z każdej dupy i zrobić coś z niczego, więc ciągle jest nadzieja.

Ja się na NFL nie znam, ale czy w każdej kolejce taki % faworytów wygrywa? Bo wygląda to zachęcająco.
 
Seahawks w posiadaniu, zaraz mogą zmniejszyć dystans. A Pats - Jets 1 TD różnicy, jak uważasz, dla mnie oba zespoły są ciągle w grze.

Nadziało się, Seahawks zamiast zmniejszyć różnicę (mieli szansę na TD pod koniec połowy) to rzucili INT a Patriots odzyskują piłkę po fumble.
 
Dobra biorac pod uwage jak sie sprawy maja zamknalem tamten za 80 i postawilem dwa takie na zwrot

ZAMK.jpg
 
Seahawks już pogrzebani, przed chwilą byli w okolicach end zone i fumble Grahama, po meczu. Dwa kluczowe błędy, 1 Wilsona w końcówce 2 kwarty rzut na przechwyt i teraz Graham.
To moja wina. Przynoszę jakieś jebane fatum. Wszystko wchodziło cacy dopóki nie postanowiłem postawić kasy :crazy:
Z walkami mam podobnie, dopóki nie stawiam kasy, to przewiduje dobrze wyniki (walk, które mnie interesują) w ładnym procencie, a jak już postawie to chuj, nic nie wchodzi :wall:
 
Ja puściłem Okland Riders, Patriots i Giants i się udało. Generalnie widać, że Allan temat ładnie ogarniasz i pozwolę sobie jeszcze parę razy wykorzystać twoje typy. Święta idą , hajs się przyda.
 
No nic zdaża się jak to ktoś powiedział @allan77 to gra w której możesz wygrać lub przegrać. Każdy widział jakie było ryyko i je podjął. Tak jak mówi Baton. Gramy dalej ^^

Ps. A mówiłem Dubel :D
 
@allan77 @mat lub ktoś inny - macie jakieś propozycje zakładów? Zostało mi tylko kilka dni bonusu, potem przepadnie, a do przemielenia jeszcze 50%. Będę więc wdzięczny za ewentualnie typy.

#edit - że też nie wpadłem na to godzinę temu :dry:
 
@allan77 @mat lub ktoś inny - macie jakieś propozycje zakładów? Zostało mi tylko kilka dni bonusu, potem przepadnie, a do przemielenia jeszcze 50%. Będę więc wdzięczny za ewentualnie typy.

Ja na dzisiaj grałem Valencię i Monaco. Pierwsi już 2-0 prowadzą, drudzy właśnie zaczęli.
 
Tak ja tez dzis monaco jako pewniak potraktowałem , w grze jeszcze dubel z newcastle (niby cisną hull w pucharze ale może się zakręcić koło remisu hehe jak to puchar)

monaco.jpg
 
@Puczi
Schalke w sobotę wygląda nieźle. W lidze póki co słabo punktowali, ale ostatnie mecze (w tym puchary) bilans 10win 2draw. RB Lipsk 12 meczy w lidze bez porażki (już można pisać o sensacji), coś czuję, że tym razem wtopią, takie serie się nie zdarzają często. Kurs na Schalke 3.75 (ew. zmniejszając ryzyko zagrać z podpórką) lub zaryzykować Schalke + over 1.5 w meczu kurs ok. 5.10
 
Tak ja tez dzis monaco jako pewniak potraktowałem , w grze jeszcze dubel z newcastle (niby cisną hull w pucharze ale może się zakręcić koło remisu hehe jak to puchar)

View attachment 5085

Mi wczoraj taka taśma weszła, teraz mam już wstępnie typy na piątek/sobotę ale muszę jeszcze dokładniej się przyjrzeć, pewnie koło czwartku coś napiszę.

k1f7fm.png


Drugą taśmę niestety zepsuli NY Knicks.
Monaco miałem pograć dzisiaj w singlu z handi, ale odpuściłem, gra hc na wyjazdach to spore ryzyko.
 
@allan77 @mat lub ktoś inny - macie jakieś propozycje zakładów? Zostało mi tylko kilka dni bonusu, potem przepadnie, a do przemielenia jeszcze 50%. Będę więc wdzięczny za ewentualnie typy.

#edit - że też nie wpadłem na to godzinę temu :dry:
U ilu buków masz konto? Zrób jakiś szybki surebet i po sprawie.
 
Back
Top