Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Moim zdaniem powiniem byc remis te odjecie punktu to byl debilizm niezly.

Cutelaba zostal zajechany widac bylo ze juz nie chce tego w 3 rundzie jak zbieral ciosy od czarnucha.

No niestety wyglądało tak jakby w połowie drugiej rundy już mu tlenu brakowało i chyba poczuł ciosy czarnego. A ten był troszkę mobilniejszy niż w ciężkiej wadze.
 
@allan77 Co myślisz o Saints dadza rade to wyciagnac? moge zamknac zaklad i prawie wszystko sie zwroci

Pisałem Ci parę dni temu że moim zdaniem Lions albo Giants mogą zaskoczyć i tego się trzymam. Ale Saints mają Breesa, elitarny QB, którego stać na to żeby zdobyć po 40 pkt w meczu, różnica jest 2 posiadań więc dla niego praktycznie nic. Problemem jest obrona która jest katastrfoalna i każdy w nich wjeżdża jak chce. Ale tak jak pisałem Brees jest świetny, ma dobrych receiverów i mogą to spokojnie odrobić dlatego kursy live przy -10 dosyć słabę na zespół z NOLA.

BTW Dzisiaj mamy pierwsze snow games, w Chicago i w Green Bay, Randall Cobb już nawet "aniołka" zrobił po TD.

 
Pisałem Ci parę dni temu że moim zdaniem Lions albo Giants mogą zaskoczyć i tego się trzymam. Ale Saints mają Breesa, elitarny QB, którego stać na to żeby zdobyć po 40 pkt w meczu, różnica jest 2 posiadań więc dla niego praktycznie nic. Problemem jest obrona która jest katastrfoalna i każdy w nich wjeżdża jak chce. Ale tak jak pisałem Brees jest świetny, ma dobrych receiverów i mogą to spokojnie odrobić dlatego kursy live przy -10 dosyć słabę na zespół z NOLA.

BTW Dzisiaj mamy pierwsze snow games, w Chicago i w Green Bay, Randall Cobb już nawet "aniołka" zrobił po TD.


Haha patrz co odwalilem zamknalem tamten po touchdownie dla Saints za 80 zl i postawilem dwa kolejne
DOWOD.jpg
 
Gracie coś panowie w tym tygodniu?

Ja chyba z UFC wybiorę coś z tego: Ngannou, Lewis, Dooho Choi, Cerrone, Vannata może Holloway, chociaż nie jestem do niego przekonany.

Zobaczymy jak dużym underdogiem będzie Cirkunov i Frankie Perez, może będzie warto spróbować.

Na dzisiaj Sociedad (La Liga) zamyka mi kupon, idzie masówka, ale kurs 2.4 raczej wart gry.
Ligę mistrzów dopiero będę przeglądał, jakby było coś wartego uwagi, postaram się napisać.
 
Last edited:
Dooho Choi

Też mi się wydaje, że ogarnia CUba

Ja myślałem nad dublem - Valerie Letorno & Zach Makhovsky

edit - moim zdaniem MISHA CIRCUNOV to dobry wybór. Nie sądze, żeby i jego Kryłow ogarnął.

Poza tym - Piłka Nozna dzisiaj.... w 6 ostatnich meczach La Coruna bez zwycięstwa. Wyczuwam tutaj przełamanie złej passy, niestety ; )
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Evo
Ja chyba z UFC wybiorę coś z tego: Ngannou, Lewis, Dooho Choi, Cerrone, Vannata może Holloway, chociaż nie jestem do niego przekonany.

Zobaczymy jak dużym underdogiem będzie Cirkunov i Frankie Perez, może będzie warto spróbować.

Na dzisiaj Sociedad (La Liga) zamyka mi kupon, idzie masówka, ale kurs 2.4 raczej wart gry.
Ligę mistrzów dopiero będę przeglądał, jakby było coś wartego uwagi, postaram się napisać.

Jak wygladaja szanse Sociedad raczej duze ryzyko i mniejsze stawki czy sadzisz, że bezpieczny zakład?

Choi-a również zagram ma kowadło w łapie może nawet ITD.
 
Jak wygladaja szanse Sociedad raczej duze ryzyko i mniejsze stawki czy sadzisz, że bezpieczny zakład?

Choi-a również zagram ma kowadło w łapie może nawet ITD.

Ja mam w taśmie z Amkarem i CSKA w hokeju, które już weszły za paredziesiąt złotych. Typ wydaje się dobry, Sociedad ostatnio wygrywa i świetnie się prezentuje, Deportivo wręcz przeciwnie ale nie jest to na pewno zakład do grubej gry. Ze stawką raczej ostrożnie.

@kamerling

Ja kobiet w UFC nie gram, tam się może dziać wszystko. Póki co jeszcze za mało kursów żeby wyrokować co ostatecznie będzie grane. Na te co podałem kursy już +- są :)
 
Last edited:
Też mi się wydaje, że ogarnia CUba

Ja myślałem nad dublem - Valerie Letorno & Zach Makhovsky

edit - moim zdaniem MISHA CIRCUNOV to dobry wybór. Nie sądze, żeby i jego Kryłow ogarnął.

Poza tym - Piłka Nozna dzisiaj.... w 6 ostatnich meczach La Coruna bez zwycięstwa. Wyczuwam tutaj przełamanie złej passy, niestety ; )
Odradzam Valerie, już raz na nią pół forum stawiało :lol: (oczywiście w tym ja).
Ja skłaniam się bardziej ku Nikicie, ale hajsu na tą walkę nie stawiam.
Mi się podoba kurs na Vannatę. Poza tym pewnie będzie grany Chuj i Cerrone. Tim też myślę, ogarnie grubaska.
 
To, że Valerie ostatnio przegrywała (z Aśką to nie ujma, wiadomo ; oraz Calderwood - zdarzają się takie walki) nie oznacza, że zła passa będzie kontynuowana. Równie dobrze może dać teraz walkę zycia.

Mimo wszystko ona mnie bardziej przekonuje aniżeli jakaś Pereira.
 
betsafe ma kilka nowych, fajnych kursów:

Hendricks 1.40 - Magny 2.95
TJ 1.40 - 2.95 Lineker
Northcutt 1.60 - 2.34 Gall
 
To co się dzieje w meczu Deportivo z Sociedad to cyrk (bólu).

Na LM nie widzę nic wartego grubszej gry, więc próbuję taśmę:

1z3nxj9.png
 
@Evo

Są to screeny z smarfona? Czy jakiegoś tabletu ?

Dziwna sprawa, że masz 28% baterii, a tu ikonka już po lewej...

Sony Xperia Z5 Compact, zawsze tak mam :) bakteryjka pojawia się na chwilę przy 30% i 15% bodajże informując, że powoli trzeba ładować, hehe.
 
Sony Xperia Z5 Compact, zawsze tak mam :) bakteryjka pojawia się na chwilę przy 30% i 15% bodajże informując, że powoli trzeba ładować, hehe.

U mnie w Samsungu to tylko od 15% jest monit o podłączenie do ładowarki , ale pal licho to !

W ogóle się nie interesuję Ligą Mistrzów. Legia w ogóle coś wygrała w tych rozgrywkach czy wszystko w pizdę? Może warto było bezpieczniej dać z podpórką na remis?
 
U mnie w Samsungu to tylko od 15% jest monit o podłączenie do ładowarki , ale pal licho to !

W ogóle się nie interesuję Ligą Mistrzów. Legia w ogóle coś wygrała w tych rozgrywkach czy wszystko w pizdę? Może warto było bezpieczniej dać z podpórką na remis?

Jeden remis z Realem, reszta w plecy. Ale ostatnio zaczęli strzelać. Jeśli wygrają będą grać w Lidze Europy, remis nic im nie daje. Żadna pewka to nie jest, ale Sporting moim zdaniem jest w zasięgu, ponadto:

http://sport.interia.pl/klub-legia-...-wystapi-w-warszawie-w-oslabieniu,nId,2317502
 
Jeden remis z Realem, reszta w plecy. Ale ostatnio zaczęli strzelać. Jeśli wygrają będą grać w Lidze Europy, remis nic im nie daje. Żadna pewka to nie jest, ale Sporting moim zdaniem jest w zasięgu, ponadto:

http://sport.interia.pl/klub-legia-...-wystapi-w-warszawie-w-oslabieniu,nId,2317502

"W ogłoszonej w poniedziałek po południu ekipie wicemistrza Portugalii na mecz w Warszawie zabrakło czołowego gracza Sportingu, kostarykańskiego napastnika Joela Campbella."

Jest tak czołowym zawodnikiem że zagrał aż 67 minut w LM w tym sezonie. O pozostałych szkoda nawet pisać bo ich brak to wzmocnienia Sportingu.
 
  • Like
Reactions: Evo
"W ogłoszonej w poniedziałek po południu ekipie wicemistrza Portugalii na mecz w Warszawie zabrakło czołowego gracza Sportingu, kostarykańskiego napastnika Joela Campbella."

Jest tak czołowym zawodnikiem że zagrał aż 67 minut w LM w tym sezonie. O pozostałych szkoda nawet pisać bo ich brak to wzmocnienia Sportingu.

:deniro:
A tak poważniej to dla mnie kurs 4.7 na Legię to i tak valuebet, stawka zresztą rekreacyjna, będzie się lepiej mecze do piwka oglądało. Temperatura w Warszawie ma oscylować w okolicy -2st., w Portugalii w Lizbonie jest ok 20st. To różnica która może mieć znaczenie.
Joao Pereira to wartościowy zawodnik, pauzuje za czerwoną z Realem. Campbell to zmiennik nr 1 i gość który zawsze może zaskoczyć, więc też jakieś osłabienie. Schelotto też jest uniwersalny bo może grać na skrzydle w pomocy lub w obronie. Osłabienia są niepodważalne.
U nas wypoczęty Guilerhme i Radovic. Do formy wraca Hlousek. Odidja-Ofoe wreszcie w formie, Prijovic zaczął strzelać. Sporting na wyjeździe to nie Sporting u siebie mimo wszystko. Nie będzie lekko, ale jak już napisałem na pewno w zasięgu, chociaż gładka porażka Legii też mnie jakości zdziwi. Jak będzie zobaczymy już w środę.
 
Back
Top