Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Panowie wytłumaczy mi ktoś tego Skrilla? Rozumiem, że jest to portal jakby przejściowy? Najpierw wpłacam na niego później bukmachera i wypłatę tak samo skrill -> konto? Czy skrill jest darmowy, pobierają jakieś opłaty?

Dziękuje za pomoc.
 
Panowie wytłumaczy mi ktoś tego Skrilla? Rozumiem, że jest to portal jakby przejściowy? Najpierw wpłacam na niego później bukmachera i wypłatę tak samo skrill -> konto? Czy skrill jest darmowy, pobierają jakieś opłaty?

Dziękuje za pomoc.
Portfel internetowy. Nie łączę go w kontem bankowym bo po co? Mam środki na skrill wpłacam i wypłacam na buka bardzo szybko (wypłata max w kilka h jest już na skrill), można założyć kartę skrill i wypłacać kasę w bankomatach (wszystkie opłaty masz na ich stronie). No i najważniejszym aspektem jest, że omijasz tym bank, żadna skarbówka o nic nie podejrzewa i bez przypału możesz grać.
 
Panowie wytłumaczy mi ktoś tego Skrilla? Rozumiem, że jest to portal jakby przejściowy? Najpierw wpłacam na niego później bukmachera i wypłatę tak samo skrill -> konto? Czy skrill jest darmowy, pobierają jakieś opłaty?

Dziękuje za pomoc.
Ja to traktuje jako internetowe konto bankowe. Zasada prosta - wplacasz z konta bankowego na skrilla, pozniej ze skrilla do buka. I w druga tak samo, z buka do skrilla, ze skrilla do banku. Transfery na linii skrill - buk bez oplat, jak rowniez wplaty z konta bankowego na skrilla. Jedyne oplaty to jak wyplacasz ze skrilla na konto bankowe (okolo 20ziko przelew). Wiele osob ma tu karty do skrilla i placi sobie za zakupy paliwo normalnie karcioszką - bez oplat. Za pomoca karty mozesz wyplacac z bankomatow do 1000 pln dziennie, z oplata okolo 10 ziko.
 
Czy prowadzenie konta cos kosztuje np 5zł-10zł/miesiąc czy jest całkowicie darmowe?

Dzieki za szybka odpowiedz
 
Czy prowadzenie konta cos kosztuje np 5zł-10zł/miesiąc czy jest całkowicie darmowe?

Dzieki za szybka odpowiedz
Prowadzenie konta jest darmowe.
Gdy zamówisz kartę skrill mastercard to płacisz za nią 10€ rocznie.
Wszystkie dokładne informacje masz na stronie skrill...
 
Ja pierdole to samo mam teraz żenada ten caly bet 365 nie idzie tam nic zalatwic jakbys gadal kurwa z robotem
Ciśnij ich support, ja najpierw pisalem na czacie, Andrzej nic nie pomogl, potem byla ta wymiana maili, która zamieściłem powyżej i skończyło się na tym, co poniżej. Także powodzenia, z korporacjami trzeba walczyć wytykając im ich absurdy i strasząc czarnym PRem :)
Screenshot_2016-11-11-17-45-44.png
 
Last edited:
możecie mi napisać jak dostać ten 300zł cashback na pierwszy zakład na betsson, bo założyłem konto i gdy chcę wpłacić hajs mam tylko 2 opcje do zaznaczenia:
- tylko wpłata
- powitalny bonus 500zł w kasynie

a nie ma nic o 300zł cashbacku
 
możecie mi napisać jak dostać ten 300zł cashback na pierwszy zakład na betsson, bo założyłem konto i gdy chcę wpłacić hajs mam tylko 2 opcje do zaznaczenia:
- tylko wpłata
- powitalny bonus 500zł w kasynie

a nie ma nic o 300zł cashbacku
tylko wplata - niby jest napisane ze bedziesz musial kolejny depozyt zlozyc zeby otrzymac bonus ale to jakas sciema, wczoraj ziomek z betssona do mnie dzwonil czy wszystko ok jako nowy uzytkownik to przy okazji sam powiedzial
 
możecie mi napisać jak dostać ten 300zł cashback na pierwszy zakład na betsson, bo założyłem konto i gdy chcę wpłacić hajs mam tylko 2 opcje do zaznaczenia:
- tylko wpłata
- powitalny bonus 500zł w kasynie

a nie ma nic o 300zł cashbacku
To nie jest przy wplacie gdy wplacisz te 300 zl to przy pierwszym zakladzie masz do zaznaczenia niebieskie pole (zaklad bez ryzyka)
 
Panowie pytanie co do tego skrilla. Jeżeli założył bym to i używał po to żeby wpłacać siano albo wypłacać i z tego skrilla potem na moje konto prywatne to ile to będzie kosztowało?
 
Dallas Cowboys @2.20

35-30.

Przy tym meczu się na chwilę zatrzymam. EPICKIE spotkanie, jeśli ktokolwiek chce się zainteresować tym sportem to polecam ściągnąć sobie to spotkanie, odpalić 4 kwartę i zobaczyć jak piękny i nieprzewidywalny może być ten sport, to co się działo w ostatniej odsłonie... UFFFFF. Epic game, zmiany jak w kalejdoskopie ale ostatnie rookies z Dallas (Elliott na RB 3 przyłożenia i Dak Prescott) górą.

Łącznie NFL 4/5 w tej kolejce po solidnych kursach, jest dobrze.
 
Przegrałem te 120zł na betssonie i zamiast wypłacić to puściłem na Novaka po przegraniu pierwszego seta + na Murray dzisiaj z Cilicem

Mam nadzieje, że Andy nie przygra w chuja :deniro:
 
Za Popka daje 6.00. Przyjmuje zakłady i wpłaty

Jak pisałem 4fun czyli za grosze do zestawu tamtych typow w jednym kuponie za drobne przy okazji. Nie ma co Cie nawet fatygować za taką kwotę ale jeśli na inne zdarzenia jesteś w stanie zaoferować wyższe kursy to zacne przedsięwzięcie i na coś się może skuszę :D
 
Jak pisałem 4fun czyli za grosze do zestawu tamtych typow w jednym kuponie za drobne przy okazji. Nie ma co Cie nawet fatygować za taką kwotę ale jeśli na inne zdarzenia jesteś w stanie zaoferować wyższe kursy to zacne przedsięwzięcie i na coś się może skuszę :D

Innych zdarzeń nie bedzie bo tam istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś wygra i mnie oskubie :deniro:

HE HE HE
 
Przegrałem te 120zł na betssonie i zamiast wypłacić to puściłem na Novaka po przegraniu pierwszego seta + na Murray dzisiaj z Cilicem

Mam nadzieje, że Andy nie przygra w chuja :deniro:
Moim zdaniem cały turniej będzie Murray'a, ale pierwszej kolejki finałowego turnieju nigdy nie obstawiam. Cilic potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.
 
Coś wartego uwagi na dzisiaj po kursie 1.5? Bo trzeba obracać środki zarobione na betssonie, a nic ciekawego nie rzuca mi się w oczy. Niby jakiś kuponik mały z NBA mógłbym zagrać, ale dawno się tym nie interesowałem i nie chcę się przejechać na Utah Jazz czy innym zespole, który powinien wygrać (patrząc na dotychczasowe wyniki) :confused:
 
Coś wartego uwagi na dzisiaj po kursie 1.5? Bo trzeba obracać środki zarobione na betssonie, a nic ciekawego nie rzuca mi się w oczy. Niby jakiś kuponik mały z NBA mógłbym zagrać, ale dawno się tym nie interesowałem i nie chcę się przejechać na Utah Jazz czy innym zespole, który powinien wygrać (patrząc na dotychczasowe wyniki) :confused:
Polska, biało-czerwoni!
 
Ja tam zagrałem polske -1 i polske -2 za to co zostawiłem z wygranych z ufc, licze ze rezerwowi beda sie chcieli pokazac. Ale typu nikomu nie polecam bo równie dobrze może być 0-2 dla rywali. :DD
 
Coś wartego uwagi na dzisiaj po kursie 1.5? Bo trzeba obracać środki zarobione na betssonie, a nic ciekawego nie rzuca mi się w oczy. Niby jakiś kuponik mały z NBA mógłbym zagrać, ale dawno się tym nie interesowałem i nie chcę się przejechać na Utah Jazz czy innym zespole, który powinien wygrać (patrząc na dotychczasowe wyniki) :confused:
Jak chcesz obrócić, tylko żeby wypłacić, to zrób tak jak ktoś tutaj wspominał (sam tak zrobiłem). Znajdź jakiś mecz z wyrównanym kursem np na powyżej i poniżej 2.5 bramek (ja zagrałem po kursach 1.80 i 1.89 bo chciałem jak najszybciej wypłacić), zagraj po połowie bonusu na oba zakłady i wsio. Niby końcowa kwota będzie mniejsza, ale masz 100% pewności, że tego nie przejebiesz.
 
Back
Top