Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak chcesz obrócić, tylko żeby wypłacić, to zrób tak jak ktoś tutaj wspominał (sam tak zrobiłem). Znajdź jakiś mecz z wyrównanym kursem np na powyżej i poniżej 2.5 bramek (ja zagrałem po kursach 1.80 i 1.89 bo chciałem jak najszybciej wypłacić), zagraj po połowie bonusu na oba zakłady i wsio. Niby końcowa kwota będzie mniejsza, ale masz 100% pewności, że tego nie przejebiesz.

W sumie ciekawy patent, ale na kasce też mi trochę zależy, każdy grosz się liczy. Ale jak nie będę miał pomysłu na obrót to zrobię tak jak piszesz :)
 
Jak chcesz obrócić, tylko żeby wypłacić, to zrób tak jak ktoś tutaj wspominał (sam tak zrobiłem). Znajdź jakiś mecz z wyrównanym kursem np na powyżej i poniżej 2.5 bramek (ja zagrałem po kursach 1.80 i 1.89 bo chciałem jak najszybciej wypłacić), zagraj po połowie bonusu na oba zakłady i wsio. Niby końcowa kwota będzie mniejsza, ale masz 100% pewności, że tego nie przejebiesz.
Ja ci dam "ktoś" :deniro:
Po 1.90 under i over jest dobrze puścić wtedy przy obróconych np 200zł tracimy tylko 10zł... przy 400 20zł itd.
Dobra opcja jak ktoś wygrał coś za bonus i chce tylko obrócić bo mówię, już nie raz tak miałem, że traciłem bonus i przy okazji trochę swojej kasy przy jakiś losowych typach żeby tylko to obrócić.
 
Ja ci dam "ktoś" :deniro:
Po 1.90 under i over jest dobrze puścić wtedy przy obróconych np 200zł tracimy tylko 10zł... przy 400 20zł itd.
Dobra opcja jak ktoś wygrał coś za bonus i chce tylko obrócić bo mówię, już nie raz tak miałem, że traciłem bonus i przy okazji trochę swojej kasy przy jakiś losowych typach żeby tylko to obrócić.
Po pierwsze, przepraszam :pray: Od niedzieli jestem przyjebany i mam depresje.
Ja chciałem obrócić jak najszybciej bo jak wspominałem w temacie o UFC 205 betsson się pierdolną i musiałem szybko działać póki się nie skapnęli i hajsu nie cofnęli - chyba się opłaciło.
 
A to nie lepiej wpierdolić całego bonusu na Chandlera? Przecież to jest czysta lokata, zakład bez ryzyka, pewniak jak nieobecność Borna na zlocie.
 
Moim zdaniem cały turniej będzie Murray'a, ale pierwszej kolejki finałowego turnieju nigdy nie obstawiam. Cilic potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.

Weszło gładko. Co myślisz jutrzejszym dniu? Z Monfisem różnie to bywa a Raonic z Novakiem może zaskoczyć. Odpuszczam
 
Co sadzicie o tasmie:
Gadhela+Almeida+Chandler+ Ishihara ako 3.25

Wydaje mi sie że powinno wejsc bez problemu. Benson nie wydaje sie byc tym samym zawodnikiem co kiedys
 
Weszło gładko. Co myślisz jutrzejszym dniu? Z Monfisem różnie to bywa a Raonic z Novakiem może zaskoczyć. Odpuszczam
Djoko easy, a Gael to jest dla mnie od zawsze hydrozagadka. Teraz on i Austriak mają takie wahania formy, że to jest absolutny no bet (nawet na overy/undery wszelakie).
 
Djoko easy, a Gael to jest dla mnie od zawsze hydrozagadka. Teraz on i Austriak mają takie wahania formy, że to jest absolutny no bet (nawet na overy/undery wszelakie).

Puściłem dubla na nba, weszło. Zamiast to wypłacić i nie brnąć w coraz wiekszą kase to ja pojebany gram dalej :wall:
 
6e5da1b17f61918f77e5f4b3364bf9dc.jpeg
 
Argentyna - Kolumbia DNB 2 @6.00

Argentyna gra piach, warto rozwazyc

Ewentualnie dla nieryzykantow
Argentyna - Kolumbia handi 0-2
2 @1.6
 
dobra, zeby sie fajniej ogladalo
Djoko - Raonic (0-3.5 gema) 1
@1.83
Novak nie spierdol tego, troche przegralem przez Ciebie ostatnio
 
Andre Ward - Sergey Kovalev 2 @2.20
Kovalev by decision @6.50

Na początku zaznaczę że jestem fanem Warda, jednakże nie widzę jego zwycięstwa w tym pojedynku ze względu na to że strasznie zardzewiał po przerwie i nie licząc Barrery obijał samych ogórków w drodze do Rosjanina. Stawiam na decyzję, ponieważ Ward to bokser świetny w defensywie z twardą szczęką a Kovalev nie dał rady znokautować kosmity Hopkinsa oraz niewygodne Chilemby. Spodziewam się jednak presji przez całą walkę i kilka urwanych rund przez Warda z kontry ale na końcu to panujący mistrz tej wagi będzie górą.
 
Andre Ward - Sergey Kovalev 2 @2.20
Kovalev by decision @6.50

Na początku zaznaczę że jestem fanem Warda, jednakże nie widzę jego zwycięstwa w tym pojedynku ze względu na to że strasznie zardzewiał po przerwie i nie licząc Barrery obijał samych ogórków w drodze do Rosjanina. Stawiam na decyzję, ponieważ Ward to bokser świetny w defensywie z twardą szczęką a Kovalev nie dał rady znokautować kosmity Hopkinsa oraz niewygodne Chilemby. Spodziewam się jednak presji przez całą walkę i kilka urwanych rund przez Warda z kontry ale na końcu to panujący mistrz tej wagi będzie górą.

o kurwa :O przecież to jest prezent jak ja prd! miałem już nie grać, no ale koło tego nie przejde obojętnie :mamed:

wjeżdżam za 2.20 i coś na tą decyzję! dobre info allan :deniro:
 
NFL #3

1.Pittsburgh Steelers - Cleveland Browns : 1 (-5.5) @1.73

LaVeon Bell+ Ben Roethilsberger + Antonion Brown vs Browns = easy win.

2.Dallas Cowboys - Baltimore Ravens : 2 @1.32

Cowboys najlepszy team w NFL, powinni się przejechać po Ravens, Flacco pewnie odda ze 2 posiadani zespołowi z Dallas a Ci ze swoją ofensywą skrzętnie to wykorzystają. Tony Romo dalej na ławce, Dak Prescott wygryzł go na dobre a Zeke Elliott na najlepsze drodzej w walce o MVP sezonu.

3. New York Giants - Chicago Bears : 1 @1.32

Giants w dobrej dyspozycji, 4 wygrane z rzędu, OBJ, WR Gigantów i jedna z największych gwiazd ligi wydaje się wracać do dobrej dyspozycji po katastrofalnym początku sezonu. Co ciekawe NYG grają coraz lepiej mimo przeciętnego sezonu Eli Manninga, któremu zdarzają się zagrania których nie zrozumiałby nawet największy filozof. Bears w kropce, w ostatnich dniach wybuchła afera dopingowa z udziałem ich największej gwiazdy - Alshona Jeffery'ego, właściwie jedyne WR do którego Jay Cutler mógł rzucać piłkę. W ramach ciekawostki dodaję link do calla Eli'a przy zagrywce, dosyć śmieszny -> . Ogólnie w NFL można znaleźć takie perełki, niektórzy grają zagrywki typu ice cream, china open itd, taka anegdotka.

4. Detroit Lions - Jacksonville Jaguars : 1 @1.37

Normalnie nigdy w życiu bym nie pomyślał że będę stawiał na Lions, przed sezonem typowałem ich jako najgorszą, obok Bears, drużynę NFC North. A tu proszę, są liderem, wyprzedzają m.in. Packers którzy byli typowani jako jedni z faworytów do Superbowl a są w mega kryzysie i prawdopodobnie nie będzie nawet playoffów. Must win dla Lions, o Jaguars już pisałem sporo wcześniej i nic się nie zmienia, dalej równia pochyła.


Ogólnie każdy typ, poza Cowobys jest na zespoły które muszą wygrać jeśli chcą grać w PO, must win dla nich, zwłaszcza dla Steelers którzy stoją pod ścianą, odwróceni do niej tyłem.
 
@allan77 po raz kolejny zamierzam zagrać podane przez Ciebie typy :). Zadam pytanie której już kiedyś zadałem najpewniejsza opcja dla dubla z 4 druzyn jest?
Dzieki za świetne typy
 
@allan77 po raz kolejny zamierzam zagrać podane przez Ciebie typy :). Zadam pytanie której już kiedyś zadałem najpewniejsza opcja dla dubla z 4 druzyn jest?
Dzieki za świetne typy

1 i 3 typ dla mnie najmocniejsze. Aczkolwiek tak jak pisałem, dla wszystkich podanych, za wyjątkiem Cowboys którzy są w kapitalnej formie, jest to must win, porażka kogoś z tej 4 mnie zaskoczy ale nie takie numery NFL robiło. Najmniej pewni wg mnie Lions, ale tak jak pisałem to moja osobista uraza do nich, choćby mieli 16-0 to i tak bym im nie ufał a wszyscy eksperci uważają że easy win dla nich. Podrzucam typowanie ekspertów ESPN.

http://www.espn.com/nfl/picks
 
Ogolnie rozumiem że 1 pick jest najpewniejszy i opcja sam win również - na podbicie stawki?
 
W przypadku generowania obrotu poprzez stawianie zakładów na przeciwne rezultaty tego samego wydarzenia indywidualnie lub poprzez powiązaną ze sobą grupę graczy/kont w Betsson.com lub innych stronach należących do grupy Betsson bonus zostanie anulowany, konta mogą zostać zamknięte a środki na nich skonfiskowane.

Nie pamiętam czy w tym temacie czy 205 były rozmowy o obrocie, ale podrzucam. Mam nadzieje, że wszystkim sie udało
 
Co sadzicie o over 3.5 w walce Chandler vs Benson? Jeden jak i drugi ciezki do skaczenia wiec wydaje mi sie ze nadal lepszy bet ni Chandler po 1.56
 
Andre Ward - Sergey Kovalev 2 @2.20
Kovalev by decision @6.50

Na początku zaznaczę że jestem fanem Warda, jednakże nie widzę jego zwycięstwa w tym pojedynku ze względu na to że strasznie zardzewiał po przerwie i nie licząc Barrery obijał samych ogórków w drodze do Rosjanina. Stawiam na decyzję, ponieważ Ward to bokser świetny w defensywie z twardą szczęką a Kovalev nie dał rady znokautować kosmity Hopkinsa oraz niewygodne Chilemby. Spodziewam się jednak presji przez całą walkę i kilka urwanych rund przez Warda z kontry ale na końcu to panujący mistrz tej wagi będzie górą.

Posłużę się tylko opinią z api służacej do punktowania walk bo szkoda mi nerwów i czasu żeby coś pisać na temat tej walki. https://fight-stats.com/app/stats/583120dba153a08222a6f948 .
 
Back
Top