Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

To na cholerę grasz nożną? MMA jest popierdolone, ale przynajmniej masz 2 wyniki - wygrana X, wygrana Y, bez remisów. Każdy w walce daje 100%, a nie "olejmy ten mecz, bo awans i tak mamy zapewniony".

Bo w nożnej jest opcja DNB i też masz dwa rezultaty wtedy ?
I jak widać na kilka ostatnich meczów, tylko Szwajcarzy olali słabszych rywali. Portugalia ich dojechała, Belgowie dojechali Gibraltar, Chorwacja rozjechała Kosowo, Portugalia rozgromiła Wyspy Owcze, Czarnogóra rozmontowała Kazachstan. Każdy z tych meczy chciałem zagrać, ale wybrałem z nich tylko Szwajcarię z małym handi w dublu do Węgrów DNB. Więc jak widać, więcej w tym pecha, niż braku sensu w graniu nożnej, bo 5/6 zakładów tego typu siada.
 
moim zdaniem dania ugra, ale remisu nie wykluczam. za to slowacja wyglada bardzo dobrze, rumunia tez
Zastanawiałem się nad Rumunią, ale coś mi mówiło przeczucie żeby nie stawiać;) Chociaż rzeczywiście kurs niczego sobie, ale też pomyślałem że może być remis. A Słowacja patrząc po ostatnich wynikach to wolałem nie ruszać.
 
Zastanawiałem się nad Rumunią, ale coś mi mówiło przeczucie żeby nie stawiać;) Chociaż rzeczywiście kurs niczego sobie, ale też pomyślałem że może być remis. A Słowacja patrząc po ostatnich wynikach to wolałem nie ruszać.
ja po grubszym przemysleniu dalem na slowakow, bo szkoci jednak sa ostatnimi czasy tragiczni, a slowacy maja paru klasowych zawodnikow i na me wbrew pozormo nie zaprezentowali sie zle
 
ja po grubszym przemysleniu dalem na slowakow, bo szkoci jednak sa ostatnimi czasy tragiczni, a slowacy maja paru klasowych zawodnikow i na me wbrew pozormo nie zaprezentowali sie zle
Też myślę, że powinni wygrać ale ja tego nie ruszam
 
Gra ktoś w lvbet.pl? dali kursy na FEN

fen_kursy.jpg
 
Coo kurwa :O Nunes przez kaosa.
I pomyśleć, że jeszcze rok temu było 3.75 w "niepotwierdzonych walkach" na Cyborga przeciw Rondzie.
Pamiętam jak gadałem z kumplem o tych kursach na Rondę (1.20) i Krysię (4.0) to mówiłem, że jak do tego dojdzie to od razu wjazd w Cyborg.
Teraz 5d wystawiło kursy i na Nunes spadło z 3.20 na 2.90, ale... jeśli na nokaut będzie 5.0... coś pięknego ;)

@Ariske oj będzie wjazd :bleed: niech tylko bet365 albo betcris (duże limity na metody skończeń) wystawią kursy i jechane.
 
Last edited:
po ostatnim samo - wykluczeniu mam takie na weekend:
Cracovia - Płock 1 1,90
Lech (-1) - Wisła 1 3,20
ako 6,24 za 200.

Na przełamanie!
 
Ale jeśli chodzi o tę walkę to moim zdaniem kursy doskonale to obrazują - to jest pierdolona loteria, kto może wygrać.
 
Akop Szostak 1.39 - 2.75 Martin Chudej
Albert Odzimkowski 1.19 - 4.20 Mateusz Strzelczyk
Paweł Hadaś 1.42 - 2.65 Paweł Brandys
Tyberiusz Kowalczyk 1.14 - 5.00 Tomasz Czerwiński
Roman Szymański 1.36 - 2.90 Joilton Santos

LVBet
 
dziś fajnie wygląda 1,61 na Seville która gra z Dinamo Zagrzeb.
wie ktoś jak wygląda sytuacja kadrowa Dortmundu ? jakieś kontuzje czy coś ? bo jest na nich prawie 2,20 w meczu ze Sportingiem.
 
Back
Top