Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dubel bokserski : Thurman @1.50 + Roy Jones Jr. @1.67 ako @2.50
Thurman walczy z Porterem, bardzo ciekawie zapowiadająca się walka, Porter standardowo będzie szedł do przodu i wywierał presję, ale Thurman świetnie potrafi skontrować a przydomek "One punch" nie wziął się od parady.
Drugi pojedynek to klasyczne starcie emerytów na wyniszczeniu, stawiam na byłego króla rankingów, niekoniecznie ze względów sportowych. Walka odbędzie się w Moskwie a jak wiadomo Roy przyjął niedawno obywatelstwo rosyjskie, jego przeciwnikiem jest Maccarinelli, swego czasu bardzo dobry bokser, ale Haye go złamał i jego kariera podupadła, jedyne co mu zostało to sprzedawać swoje nazwisko i myślę że tym razem będzie podobnie.
 
Albo wejdzie, albo kończę rok z zerem na koncie :D

llajknhadvuvvdsvthyaqxvaqhmtkieozcckpbvkhbvprtjlyupofkunpzsdbnpuqgwsaigrlospcfjxybuqtpioioupirjulayl
 
Co do drugiego zakładu to największe obawy mam o wygraną PVZ, reszta raczej pewniaki. Niech chociaż jeden wejdzie, jak nie, to od stycznia sobie doładuję kasy i zmienię taktykę.
 
Gracie coś z Ligi Mistrzów? Ja wchodzę w trebel: Real Madryt (-1) + BTTS (Wolfsburg - ManU) + Ponad 2.5 (Galata - Astana).
A idźta z tymi Kazachami i Turkami... Po pierwszej połowie Real na luzie, Wolfsburg ManU już w pierwszych minutach, a te łosie, jak 2:2 zrobili w pierwszym spotkaniu, tak teraz 0:0 jest.
 
A idźta z tymi Kazachami i Turkami... Po pierwszej połowie Real na luzie, Wolfsburg ManU już w pierwszych minutach, a te łosie, jak 2:2 zrobili w pierwszym spotkaniu, tak teraz 0:0 jest.
ja dalem jednak turkow z psg i juve, widzac jaka chujnia sie szykuje jebnalem jakos w 73 wminucie w meczu wolfsburg manu na rogi over 8.5 i weszlo, w sumie to byl dobry zaklad, bo iadomo bylo ze manu bedzie musialo cisnac do konca meczu i dzieki temu jestem jeszcze te marne 10zl do przodu zamiast minusu
 
Thurman walczy z Porterem, bardzo ciekawie zapowiadająca się walka, Porter standardowo będzie szedł do przodu i wywierał presję, ale Thurman świetnie potrafi skontrować a przydomek "One punch" nie wziął się od parady.
Że ta walka się nie odbędzie to wiadomo już od ponad miesiąca hee , widać kolega jest z tym na bieżąco
 
A mnie chujki na Unibecie wyruchali. Postawilem rogi na Olympiakos, pozniej kontre na Arsenal. Za pol godziny anulowali tylko Olympiakos (mimo odstepu 4 minut pomiedzy zakladami, a kursy nadal po postawieniu kontry na Arsenal swirowaly do konca pierwszej polowy), Stan rogow wtedy byl juz 4-1 Olympiakos...Ostatecznie 7-6 Olympiakos

UNIBET - nie polecam...!!! przede wszystkim live...
 
Napisalem do nich mailowa reklamacja - po przeczytaniu tego nie bedzie im łatwo to odrzucic...:o o: - a tak na powaznie cudow sie nie spodziewam
Dobrze ze hajs nie jakis super wielki, ale sam fakt - ze ich chwale na prawo i lewo, a oni mi takie cos...
 
Ja sobie ostatnio pogrywam MŚ kobiet w ręczną i dosyć dobrze mi idzie więc postanowiłem podzielić się typami na dwa pierwsze dzisiejsze mecze ;) Może ktoś skorzysta :)

upload_2015-12-10_9-50-25.png
 

Attachments

  • upload_2015-12-10_9-48-31.png
    upload_2015-12-10_9-48-31.png
    11.5 KB · Views: 26
A co tam pochwale sie. Poniewaz fuksnelo mi sie z ME UFC pomyslalem, ze moze to jest jakis szczesliwy dzien i warto jeszcze raz zaryzykowac. Generalnie nie obstawiam kosza, ale udalo sie, chociaz znowu duzym fuksem, bo dogrywka byla blisko :lol:. Wszystko i tak pojdzie pewnie na Aldo.
upload_2015-12-11_6-15-58.png
 
Boks dzisiaj tripelek z jednej gali na Wyspach

Eubank & Bellew & Joshua - 1.69 - marathon , jak nie będzie kontuzji w czasie walk to powinno być bardzo dobrze
 
Co sądzisz o Jenningsie za tydzień ? Wydaje mi się że ma sporą szansę obskoczyć Ortiza i wygrać na punkty.
Dokładnie spore value będzie na to . Ortiz ostatnio dość długo nie walczył dłużej niż 4 rundy a Jennings całe dystanse z Ortizem czy Kliczko . Zasieg ten sam
 
Back
Top