Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pany co wybrać z tego ? Najpewniejsze 3/4 bo jednak 7 trochę dużo i średnio widzę żeby całość weszla
Yan
Chimaev
Volkanovski
Askarov
Blaydes
Magny
Khizriev
Na papierze wszystko powinno wejsc i wszystko mam pograne oprocz Khizrieva z uwagi na ubity mocno 'kurs. Ciezko wywrozyc kto moze uwalic z tej listy.
Ja nie wyobrazam sobie przegranej Chimaeva i Volkanovskiego. Blaydes tez nie powinien dac sobie zgasic swiatla.
 
Na papierze wszystko powinno wejsc i wszystko mam pograne oprocz Khizrieva z uwagi na ubity mocno 'kurs. Ciezko wywrozyc kto moze uwalic z tej listy.
Ja nie wyobrazam sobie przegranej Chimaeva i Volkanovskiego. Blaydes tez nie powinien dac sobie zgasic swiatla.
A YAN, i Askarov?
 
Sam właśnie nwm planuje wjechać za 1000 może 2000. Korci 7 dać ale im bliżej tym bardziej jakoś mam wątpliwości
Wiadomo że na początku fajnie wszystko wygląda ale im dalej w las i chcę się wyłożyć dobrą kasę na kupon to są wątpliwości. Lepiej wygrać mniej niż stracić także jak masz do czegoś wątpliwości to wyrzuć.
 
Pany co wybrać z tego ? Najpewniejsze 3/4 bo jednak 7 trochę dużo i średnio widzę żeby całość weszla
Yan
Chimaev
Volkanovski
Askarov
Blaydes
Magny
Khizriev
Najpewniejsi to gwiazdy
Volkanovski
Yan
Chimaev
Askarov

Blaydes jest mimo wszystko ryzyko ustrzelenia
Magny walczy na punkty a to zawsze ryzyko wałka
Khizriev to niesamowity koń ale z nikim nie walczył

Mimo wszystko cała siódemka powinna to gładko wygrać
Tak mnie zainteresował twój post że puszczę sobie taki kuponik
 
Yan - po ich pierwszym występie ciężko sobie wyobrazić by Yan to przegrał. Mam nadzieje tylko, że będzie miał chłodną głowę i znowu nie odwali czegoś co w pierwszej walce.
Volkanowski - na tle ostatnich rywali takie samo wrażenie j.w. Ortega czy Holloway to poprostu top i długo nic. Jasne, że zawsze jest możliwość jakiegoś lucky KO, ale prędzej widzę, że Volk ubije Zombiaka poprzez GnP.
Chimaev - różnica w sile i gabarytach powinna być spora. Burns to top, ale jakoś mało przekonywujący. Mimo wszystko Burns bardziej sprawdzony, więc to już kwestia czy ktoś ufa na tyle Khamzatowi by obstawić po takim kursie
Aksarov - powinien graplingowo ugrać. Skoro dawał rade z Benavidezem oraz Pantoją to Kara raczej nie powinien mu zagrozić. Jedyne zagrożenie to początku rundy.
Blaydes - zapaśniczo powinen ugrać podobnie jak Askarov. Jeśli przegrywał to tylko z czołowymi zawodnikami który biją jak czołg.
Magny - z Chiesą wyglądał tak sobie, ale w ostatniej walce już lepiej. Mimo wszystko uważam, że Magny to solidny zawodnik, który przechodził już trudniejsze testy niż Griffin.
Khizriev - na ten moment zagadka jeśli chodzi o UFC, ale biorąc pod uwagę inne walki to po prostu wyglądał solidniej niż jego przeciwnik.

Jeśli miałby przedstawić Ci najbardziej prawdopodobne bety według mnie to:
Yan, Volkanowski
Askarov,
Blaydes, Khamzat, Magny
Khizriev
 
Sam właśnie nwm planuje wjechać za 1000 może 2000. Korci 7 dać ale im bliżej tym bardziej jakoś mam wątpliwości
Ja mam bez Khizrieva i Magniego tę piątkę jeszcze, 4 zdarzenia już w bazie. Za ok. ~1k PLN. W teorii powinno być lekko, ale to MMA.
Czy będę dogrywał i kogo, jeszcze nie wiem.
 
Ja mam bez Khizrieva i Magniego tę piątkę jeszcze, 4 zdarzenia już w bazie. Za ok. ~1k PLN. W teorii powinno być lekko, ale to MMA.
Czy będę dogrywał i kogo, jeszcze nie wiem.
Czyli podwojenie miej więcej.
Ciężki wybór
 
Czyli podwojenie miej więcej.
Ciężki wybór
IMG_20220323_213815.jpg

Wybór jak wybór. Jak coś to ponawiać Yana + Volkana (dla mnie 90+% sumarycznie) + dodatkowe bety w AKO.
A zawsze można jebnąć długoterminowo z Saulem Alvarezem + Furym - "darmowa kasa".
@KilerMMA
Rób screeny, patrz i płacz :jjsmile:
 
Back
Top