Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jeśli ktoś pograł Chimaeva po wyższym kursie, to jak najbardziej mogło to być warte gry. Aktualnie dla mnie kurs jest za niski. Z ciekawości pewnie pogram live.

Mnie ciekawi jaka jest Twoja taktyka grania tego pojedynku live, z którego nie bardzo mozna cokolwiek wyciągnąć. Musiałaby się stać sytuacja z gatunku malo prawdopodobnych, gdzie w pierwszych akcjach Burns kładzie cepem na glębę Czeczena i kursy się równają.

Scenariusz tej walki wydaję sie znany. Chimaev od razu pójdzie po obalenie, a że nie mial problemu z rym nawet Maia, można podejrzewać że w pierwszej minucie pojedynku Burns wyląduje na plecach. Po sekundzie kursy zrobią się 1,10 - 6.
 
Mnie ciekawi jaka jest Twoja taktyka grania tego pojedynku live, z którego nie bardzo mozna cokolwiek wyciągnąć. Musiałaby się stać sytuacja z gatunku malo prawdopodobnych, gdzie w pierwszych akcjach Burns kładzie cepem na glębę Czeczena i kursy się równają.

Scenariusz tej walki wydaję sie znany. Chimaev od razu pójdzie po obalenie, a że nie mial problemu z rym nawet Maia, można podejrzewać że w pierwszej minucie pojedynku Burns wyląduje na plecach. Po sekundzie kursy zrobią się 1,10 - 6.
Na ten moment czekam jaki kurs dadzą na Khamzat - zakończenie przed czasem. Live- przed rozpoczęciem na fortunie czasem dają wyższe kursy niż wcześniej. Ogolnie na ten moment mam kilka długoterminowych zakładów m.in. Yan, Volkanowski, Topuria, Wood, więc zastanawiam się nad Khamzatem. Jedyne co nie daje mi spokoju to jak na razie niewiadoma kondycja. Scenariusz można zakładać, ale nigdy w 100 % go nie przewidzisz m.in. Nunes vs Pena.
 
Patrzyłem w nocy na nich i tak średnio
ruchy kursów też dziwne na Bet już nie jest faworytem
Dlatego też pytam bo dla mnie takie 50/50 myślałem, że masz tu faworyta. Prędzej ja już pograłbym właśnie tego Signani z Włoch z soboty. Oglądałem właśnie walki obu i Mateo nie powinien mieć problemu z wypunktowaniem.
 
Czekam na Bellator i postawienie jeszcze raz na McKee. Ciekaw jestem czy kurs z Pitbullem będzie grywalny bo na bank nie będzie jak oststnio. Co mówisz @Evo ?
 
Widzę że tu kilka osób gra w Betclick.
Pytanie czy przy pierwszych wypłatach chcieli dodatkowe dokumenty ? Czy przesłany dowód i numer konta wystarczy.
Czy np. Potwierdzenie zamieszkania.

Bo przeważnie jest tak że chyba te dodatkowe rzeczy jak ktoś kombinuje że konto na siebie a wypłata na inne dane lub na odwrót.

Dzięki
 
Widzę że tu kilka osób gra w Betclick.
Pytanie czy przy pierwszych wypłatach chcieli dodatkowe dokumenty ? Czy przesłany dowód i numer konta wystarczy.
Czy np. Potwierdzenie zamieszkania.

Bo przeważnie jest tak że chyba te dodatkowe rzeczy jak ktoś kombinuje że konto na siebie a wypłata na inne dane lub na odwrót.

Dzięki
Wystarczy to co napisałeś
 
Widzę że tu kilka osób gra w Betclick.
Pytanie czy przy pierwszych wypłatach chcieli dodatkowe dokumenty ? Czy przesłany dowód i numer konta wystarczy.
Czy np. Potwierdzenie zamieszkania.

Bo przeważnie jest tak że chyba te dodatkowe rzeczy jak ktoś kombinuje że konto na siebie a wypłata na inne dane lub na odwrót.

Dzięki
Szykujesz się pod Fame? :devil smile:
 
Tak sobie myślę i myślę, patrzę boxreca i nie wiem czy Warrington po ostatnich walkach z Larą to dobry pomysł po tym kursie - mimo walki u siebie i handicapu lat.
Ja tego nie zagram, co oczywiście nie wyklucza, że pójdzie zgodnie z planem.

Warrington @1.22

STS

zamiast tego Werrington'a dokładam Lukasa Dekysa po 1.45 z waciakiem Damianem Kiwiorem.
 
Pany co wybrać z tego ? Najpewniejsze 3/4 bo jednak 7 trochę dużo i średnio widzę żeby całość weszla
Yan
Chimaev
Volkanovski
Askarov
Blaydes
Magny
Khizriev
 
Back
Top