Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jaka ustawka
W fortunie było pytanie do gry
Takie jakie Ziemowit powiedział po walce
Że będzie startował w wyborach do parlamentu
chyba @2.40


:lol: to zarobił

I teraz pytanie, kto za to powinien beknąć
 
Jaka ustawka
W fortunie było pytanie do gry
Takie jakie Ziemowit powiedział po walce
Że będzie startował w wyborach do parlamentu
chyba @2.40


:lol: to zarobił

I teraz pytanie, kto za to powinien beknąć
widziałem to też, nie pamiętam kursu ale wydaje mi się że było poniżej 2, ale pewny nie jestem żeby nie było
 
widziałem to też, nie pamiętam kursu ale wydaje mi się że było poniżej 2, ale pewny nie jestem żeby nie było
rzeczywiście miałeś rację ustawka grubo

1645309984688.png
 
Prime
Soroko przed czasem 1.4
- 1.5 rundy 2.0
Walka potrwa mniej niż 60 sekund 5.0

Kasjo na punkty 1.35
Medusa przed czasem 1.3
Kossakowski przed czasem 1.4

Underdog
Lupa 2.41
Ach te freaki
Im mocniejszy w gębie to tym mniej pokazuję w oktagonie
Soroko bet gali wypada podejrzewam że Stifler narobił w gacie po media treningu
 
Z Bellatora można próbować
Said Sowma 1.61
Sowma Franklin over 1.5 rundy 1.70

Franklin do tej pory obijał tylko podstarzałych bumów a i tam kilka razy mial duze problemy bardziej z wlasnym cardio niż z rywalami. Sowma to solidny zawodnik, nie jest rozbity jak poprzedni rywale Franklina. Wygrywal rundy z Minakovem i z Fortune gdzie sa to zawodnicy o dwie klasy lepsi od Franklina. Jedyną opcją dla czarnoskórego zawodnika jest nokaut w pierwszej rundzie pozniej juz nie powinien stanowić zagrożenia.

Over siadł
Sowma zbyt pasywnie zawalczył żeby wygrać dostać decyzję, trzeci sedzia ktory dal 30-27 dla Franklina to jakis zart
 
Kto gra w Fortuna tan na kolejny podatek na 19 lutego świetny kacap Arslanbek Makhumudov @1.14 (rywal nasz 42 letni Wach. Ja to Waszka pojedzie przytulić kasę bo już tylko to mu pozostało, zawalczy tak aby sobie krzywdy i rywalowi nie zrobić :)

:cool:
 
Kto gra w Fortuna tan na kolejny podatek na 19 lutego świetny kacap Arslanbek Makhumudov @1.14 (rywal nasz 42 letni Wach. Ja to Waszka pojedzie przytulić kasę bo już tylko to mu pozostało, zawalczy tak aby sobie krzywdy i rywalowi nie zrobić :)

:cool:
Bardzo chujowa analiza :fjedzia: Mario walczyl bardzo madrze do 5
 
Siema Panowie ! W końcu znalazłem trochę więcej czasu, więc podzielę się typami, które są według mnie warte uwagi jeśli chodzi o najbliższe gale.

|PFL|

- JOSH SILVEIRA
Missmatch. Nie widzę płaszczyzny w której Juma mógłby mu zagrozić. Do tego Sudańczyk będzie sporo zbijał bo do tej pory walczył w HW. Uderza mocno, ale jest wolny i przewidywalny. Szanse na to, że Silveira da się złapać na jakiś lucky punch uważam za minimalne. Kurs oczywiście marny, ale jeśli ktoś gra u polskich buków to w sam raz na podatek :)
° Prawdopodobieństwo typu - 95%
° Prawidłowy kurs - 1.10
° Kursy bukmacherów - fortuna i forbet 1.15, u ruskich 1.11, najwyższy mają Amerykanie 1.18.

|PRIME MMA|

- DON KASJO (wygrana na punkty)
Value gali zdecydowanie. Na czyste zwycięstwo Kasjusza w tej chwili 1.06, także zupełnie nieopłacalne. Walka w formule bokserskiej, 4x3 minuty, Muran kompletnie bez podjazdu. Ale zupełnie nie widzę tego jak kończy znokautowany. Kasjo to waciak, nie nokautował nawet wiele lżejszych od siebie a Mati ma mocną szczękę po tatusiu zresztą :)
° Prawdopodobieństwo typu - 85%
° Prawidłowy kurs - 1.25
° Kursy bukmacherów - 1.65 w fortunie, która jako jedyna ma tą galę w ofercie. Ja pograłem po 1.75 ale szybko spadło, na szczęście jak narazie tylko o 10 groszy. Jedyny minus to niestety limit stawki 200zł na Prime, do tego nie można ponowić kuponu.

- SOROKO (przed czasem)
Stifler wychodzi jedynie po kwit, ta walka nawet nie wyjdzie poza pierwszą rundę. Soroko morda z ulicy, wjedzie agresywnie od pierwszych sekund i Damianowi po pierwszej bombie już się odechce walczyć. Ulicznik po walce wraca do pierdla, jakby nie ujebał takiej sieroty to by nie miał tam życia.
° Prawdopodobieństwo typu - 92%
° Prawidłowy kurs - 1.15
° Kursy bukmacherów - 1.30

- ALAN KWIECIŃSKI
Walka 1 vs 2 na zasadach K1. Jakub Lasik i Rafał Pazik to jego przeciwnicy, wystarczy ich wygooglować i wnioski nasuwają się same :) Alanik wyjdzie do walki dwa tygodnie po przegranej na punkty z Załęckim na HL. Nie wziąłby tej walki jakby nie był pewny swego. Lubi bitkę i ma charakter, takich szczawików wyjaśni bez większych problemów.
° Prawdopodobieństwo typu - 90%
° Prawidłowy kurs - 1.20
° Kursy bukmacherów - 1.27 (teraz już mniej opłacalne, jeszcze kilka godzin temu było 1.45).

|BELLATOR|

- DAVION FRANKLIN
Bardzo mocny zapaśnik z solidnym jebnięciem, świetne warunki fizyczne. Do tego dobra kontrola z góry. Aktywny, zadaje sporo ciosów, nie skupia się jedynie na tym żeby przeleżeć rywala. Stoczył dopiero 4 zawodowe walki i Sowma będzie jego największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Ale Franklin jest tu dla mnie minimalnym faworytem, więc kurs zachęcający, szczególnie u ruskich.
° Prawdopodobieństwo typu - 55%
° Prawidłowy kurs - 1.75
° Kursy bukmacherów - fortuna 1.95, u ruskich piękne value bo aż 2.42. Przy takiej wycenie pograłem bez zastanowienia.

Jeśli chodzi o UFC to nic nie ruszam z tej karty. Pozostaje czekać na 26.02, bo wtedy Armia Fight Night, Oktagon, KSW i UFC, a jest na tych galach kilka bardzo dobrych typów :) Powodzenia!
Soroko zwrot, reszta w bazie
 
Pojawilo sie troche kursow na Fame. Zdecydowanie biore Linkimaster @2.1 z way of blonde. Do tego moze Arab @1.55 z Szeliga
 
Back
Top