Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Z Bellatora można próbować
Said Sowma 1.61
Sowma Franklin over 1.5 rundy 1.70

Franklin do tej pory obijał tylko podstarzałych bumów a i tam kilka razy mial duze problemy bardziej z wlasnym cardio niż z rywalami. Sowma to solidny zawodnik, nie jest rozbity jak poprzedni rywale Franklina. Wygrywal rundy z Minakovem i z Fortune gdzie sa to zawodnicy o dwie klasy lepsi od Franklina. Jedyną opcją dla czarnoskórego zawodnika jest nokaut w pierwszej rundzie pozniej juz nie powinien stanowić zagrożenia.
 
Prime
Soroko przed czasem 1.4
- 1.5 rundy 2.0
Walka potrwa mniej niż 60 sekund 5.0

Kasjo na punkty 1.35
Medusa przed czasem 1.3
Kossakowski przed czasem 1.4

Underdog
Lupa 2.41
 
Kursy są adekwatne. Wach poza szczęką i charakterem nie ma jak zwykle nic. Szukanie w Wachach i tego typu podobnych starciach value, to jak szukanie w gównie bakalii.
 
Kapela @4.04 dziwnie się Ziemowit zachowuje, pajacerka, telefon bez przerwy w łapie więc nawet nie ma żadnego teamu ze sobą, odwali jakiegoś Najmana/Ferrarę i przegra przez DQ
 
Kapela @4.04 dziwnie się Ziemowit zachowuje, pajacerka, telefon bez przerwy w łapie więc nawet nie ma żadnego teamu ze sobą, odwali jakiegoś Najmana/Ferrarę i przegra przez DQ

Nie znam tego chudego okularnika prawaka (Piasta Kołodzieja :DC:), ale nie wiem co trzeba zrobić, by z Jasiem Kapelą przegrać w fizycznej potyczce. To nie ma prawa się zdarzyć. Tamten zachowuje się po prostu jak każdy prawicowy dureń, natomiast Jasiu typowy gość, który zaczynał rok szkolny od zwolnienia z WFu na cały rok.
 
Last edited:
Kursy są adekwatne. Wach poza szczęką i charakterem nie ma jak zwykle nic. Szukanie w Wachach i tego typu podobnych starciach value, to jak szukanie w gównie bakalii.
Ta... a Rusek demonem predkosci jest :korwinlaugh: kursy nie sa adekwatne, nie mowie ze nie wejdzie Rusek przed czasem bo sam mialem stawiac, ale postawie na czasowke aby sie lepiej ogladalo :roberteyeblinking:
 
Ta... a Rusek demonem predkosci jest :korwinlaugh: kursy nie sa adekwatne, nie mowie ze nie wejdzie Rusek przed czasem bo sam mialem stawiac, ale postawie na czasowke aby sie lepiej ogladalo :roberteyeblinking:

Co ma do tego szybkość Ruska? Wach, zawodowy chłop do obicia na pełen dystans, doorzucenie UD do rekordu.
 
W walkach jak Kapela vs Ziemowit jest problem taki że znak zapytania jest taki któremu sie odechce walczyć i kto pierwszy usiądzie pod klatką ze zmęczenia. I nie ważne są warunki fizyczne. Tak uważam i dlatego jeba... takie walki :cool:
 
Od wielu lat mam +30k/rok, grając głównie MMA i nie poświęcając na to wiele czasu wolnego - na typową analizę zestawień będzie to maksymalnie kilka godzin miesięcznie (abstrahując, że tak czy siak oglądam przeróżne gale a z UFC jestem na bieżąco, bo zwyczajnie to lubię, więc czy obstawiam, czy nie - oglądam). Ponadto, uczciwie mówiąc, nie jest to żaden imponujący wynik. Od 6 lat nie miałem roku ze stratą. Stawki zwykle rzędu kilkuset złotych. Przy "grubszych kuponach", gdzie widzę potężne value lub uważam je za tzw. lockbet stawki rzędu kilku tysięcy złotych. Jak byłem młodszy potrafiłem robić znacznie lepsze wyniki - kosztem czasu oczywiście.
Jakoś nie widać takiej skuteczności że 30 k na plusie co rok. Bez dowodów można sobie tak mówic
 
Back
Top