Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Killer szczwany lis, chce zawrócić kijem kursy
Nie skreślałbym Rutka bo ma zapasy, które może wykorzystac i potrafi swoim niezłym boksem dobrze trafić. Jeśli uda mu się sprowadzać to kto wie. Natomiast Parnasse powinien punktować swoim zasięgiem rąk i uderzając lowkingami przy czym jego punktacja może być wyraźna. Może to być podobna walka do Mariana z Borysem i jeśli Rutek nie będzie sprowadzał to Parnasse go wypunktuje.
 
Kto gra w STS/Fortuna to na zabicie podatku z soboty z Polsat Boxing Promotion Boks Iglesias Osleys @1.15/@1.22
Świetnie utalentowany Kubańczyk kontra jakiś łach ze Słowacji.
 
szybkie typowanie jutrzejszego PFL Challenger Series


Mordko, załóż jakiś omnibet jak "legendarny" David vel Pudzian [całe 7% yield :antonio:]i może chociaż przerobione na analizy roboczogodziny się zwrócą ;)

A tak ciut poważniej, to Twoje analizy pewnie mogą pomóc wielu początkującym. Sugestia ode mnie, mniej o kursach, więcej o detalach technicznych.
 
Mordko, załóż jakiś omnibet jak "legendarny" David vel Pudzian [całe 7% yield :antonio:]i może chociaż przerobione na analizy roboczogodziny się zwrócą ;)

A tak ciut poważniej, to Twoje analizy pewnie mogą pomóc wielu początkującym. Sugestia ode mnie, mniej o kursach, więcej o detalach technicznych.
Pomogą stracić cały dobytek :devil smile:
 
Pomogą stracić cały dobytek :devil smile:
Każdy kiedyś zaczynał - i przypuszczam, że niewielu zaczęło od razu "z górnej półki". Bukmacherka nie jest dla głupich, naiwnych i przede wszystkim nie jest dla wierzących w złote góry i majątki robione na rzekomych wygranych z bukmacherami "w uczciwej grze" tj. grając przeciwko analitykom i rynkowi. Nie jest to też temat dla mających bardzo wysokie skłonności do ryzyka.

Inna rzecz, że przy zdroworozsądkowym podejściu można robić zwroty znacznie lepsze jak na innych aktywach spekulacyjnych (oczywiście w mocno ograniczonej skali z uwagi na "limity gry") przy zachowaniu możliwie wysokiego poziomu bezpieczeństwa (zarządzanie bankrollem).
 
Mordko, załóż jakiś omnibet jak "legendarny" David vel Pudzian [całe 7% yield :antonio:]i może chociaż przerobione na analizy roboczogodziny się zwrócą ;)

A tak ciut poważniej, to Twoje analizy pewnie mogą pomóc wielu początkującym. Sugestia ode mnie, mniej o kursach, więcej o detalach technicznych.
ja już od dłuższego czasu działam w podziemiu :jarolaugh: no niestety jedno się wiąże z drugim więc ciężko, będę miał to na uwadze. Myslę że nie tylko początkującym pomagają bo ja wychodzę mocno poza cohones jeśli chodzi o typy MMA i ludzie korzystają z moich typów
Pomogą stracić cały dobytek :devil smile:
szczerze wątpie, od kilku lat nie ma roku żebym nie wyszedł na plus a myślę że kwotą powyżej 10k zarobionych na mma może się pochwalić tylko odsetek forum
 
ja już od dłuższego czasu działam w podziemiu :jarolaugh: no niestety jedno się wiąże z drugim więc ciężko, będę miał to na uwadze. Myslę że nie tylko początkującym pomagają bo ja wychodzę mocno poza cohones jeśli chodzi o typy MMA i ludzie korzystają z moich typów

szczerze wątpie, od kilku lat nie ma roku żebym nie wyszedł na plus a myślę że kwotą powyżej 10k zarobionych na mma może się pochwalić tylko odsetek forum
Dla mnie jesteś kozak. Masz wiedzę, analizujesz, poświęcasz czas, a także udostępniasz to ludziom. Fajnie się Ciebie słucha i nic tylko działać dalej. Powodzenia :)
 
ja już od dłuższego czasu działam w podziemiu :jarolaugh: no niestety jedno się wiąże z drugim więc ciężko, będę miał to na uwadze. Myslę że nie tylko początkującym pomagają bo ja wychodzę mocno poza cohones jeśli chodzi o typy MMA i ludzie korzystają z moich typów

szczerze wątpie, od kilku lat nie ma roku żebym nie wyszedł na plus a myślę że kwotą powyżej 10k zarobionych na mma może się pochwalić tylko odsetek forum
Szczerze mówiąc, uważam, że spośród udzielających się tutaj (baaa, nawet więcej - tu jest całkiem sporo konkretnych analiz, poza tym działem, więc napiszmy na Cohones) znaczny odsetek mógłby śmiało robić świetne zwroty na bukmacherce w MMA. Wśród osób, które są w temacie od lat, nie jest tajemnicą, że wynik robi nie tyle skuteczność (bo ta wystarczy, że będzie "odpowiednia") a przede wszystkim umiejętność zarządzania bankrollem - bo to jest podstawą - reszta przyjdzie z czasem.
 
Szczerze mówiąc, uważam, że spośród udzielających się tutaj (baaa, nawet więcej - tu jest całkiem sporo konkretnych analiz, poza tym działem, więc napiszmy na Cohones) znaczny odsetek mógłby śmiało robić świetne zwroty na bukmacherce w MMA. Wśród osób, które są w temacie od lat, nie jest tajemnicą, że wynik robi nie tyle skuteczność (bo ta wystarczy, że będzie "odpowiednia") a przede wszystkim umiejętność zarządzania bankrollem - bo to jest podstawą - reszta przyjdzie z czasem.
no właśnie, tu chodzi o to "mógłby" :)
 
ja już od dłuższego czasu działam w podziemiu :jarolaugh: no niestety jedno się wiąże z drugim więc ciężko, będę miał to na uwadze. Myslę że nie tylko początkującym pomagają bo ja wychodzę mocno poza cohones jeśli chodzi o typy MMA i ludzie korzystają z moich typów

szczerze wątpie, od kilku lat nie ma roku żebym nie wyszedł na plus a myślę że kwotą powyżej 10k zarobionych na mma może się pochwalić tylko odsetek forum
To za ile Ty Chłopie obstawiasz? Nie oglądałem filmiku tylko tak sobie napisałem, bo już wielu było cudotwórców. Ja najlepszy rok miałem jakieś 4-5k to przodu, ale jednak unikam mma. Młodzieńcze lata to były wieczne straty, później ten dobry rok, następnie przerwa, jakiś tysiak na plusie, znów przerwa i teraz dobrze zacząłem od wybrania 800zł, a teraz latają tasiemce za 2zł i jakoś nie mogę zostać milionerem :confused:
 
To za ile Ty Chłopie obstawiasz? Nie oglądałem filmiku tylko tak sobie napisałem, bo już wielu było cudotwórców. Ja najlepszy rok miałem jakieś 4-5k to przodu, ale jednak unikam mma. Młodzieńcze lata to były wieczne straty, później ten dobry rok, następnie przerwa, jakiś tysiak na plusie, znów przerwa i teraz dobrze zacząłem od wybrania 800zł, a teraz latają tasiemce za 2zł i jakoś nie mogę zostać milionerem :confused:
zrobienie tysiąca złotych w ciągu miesiąca to nie jest wielki wyczyn aczkolwiek oczywiscie zdarzają się gorsze miesiące i tak np. jest teraz bo styczeń miałem fatalny, stawek nie będę podawał wiadomo z jakich przyczyn :) kwote powyżej dychy osiągnąłem tylko w jednym roku a największy kupon w życiu puściłem za 1000 zł
 
Ciekawi mnie pojedynek Aspinalla z Volkovem w marcu. Aspinall na tą chwilę @2.24 zagranicą. Ciekawy bet, value jest.
 
To za ile Ty Chłopie obstawiasz? Nie oglądałem filmiku tylko tak sobie napisałem, bo już wielu było cudotwórców. Ja najlepszy rok miałem jakieś 4-5k to przodu, ale jednak unikam mma. Młodzieńcze lata to były wieczne straty, później ten dobry rok, następnie przerwa, jakiś tysiak na plusie, znów przerwa i teraz dobrze zacząłem od wybrania 800zł, a teraz latają tasiemce za 2zł i jakoś nie mogę zostać milionerem :confused:
Od wielu lat mam +30k/rok, grając głównie MMA i nie poświęcając na to wiele czasu wolnego - na typową analizę zestawień będzie to maksymalnie kilka godzin miesięcznie (abstrahując, że tak czy siak oglądam przeróżne gale a z UFC jestem na bieżąco, bo zwyczajnie to lubię, więc czy obstawiam, czy nie - oglądam). Ponadto, uczciwie mówiąc, nie jest to żaden imponujący wynik. Od 6 lat nie miałem roku ze stratą. Stawki zwykle rzędu kilkuset złotych. Przy "grubszych kuponach", gdzie widzę potężne value lub uważam je za tzw. lockbet stawki rzędu kilku tysięcy złotych. Jak byłem młodszy potrafiłem robić znacznie lepsze wyniki - kosztem czasu oczywiście.
 
Back
Top