Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie dopisalem, ze pogralem ten over 1,5 rundy, ale tylko na tasmie za 50 PLN w promo Fortuny Black Friday. W razie porazki zwrot w punktach FKP :)
 
Screenshot_20211128-083726.jpg
 
Na sobotę z Oktagonu

Karavaev @1.25 (sts czy fortuna) solidny, mocny kacap. Solidna seria wygranych na RCC (w sumie już tam 11 walk). 29 lat, jakieś tytuły z walk wręcz i innych, dobry klub. Bardzo mocna lewa ręka. Rywal bardzo kiepski 36 letni bum z Hiszpanii (walki na YT). Kurs jaki jest ale na kupony akurat do KSW czy innych.

 
Panowie takie pytanko, gdzie trzeba się udać żeby obstawić kupon za większą stawkę typu 50k zł? Przyjmują takie zakłady w normalnych naziemnych bukach w Pl?
 
Panowie takie pytanko, gdzie trzeba się udać żeby obstawić kupon za większą stawkę typu 50k zł? Przyjmują takie zakłady w normalnych naziemnych bukach w Pl?
Zależy od rynku. Na rzeczy typu Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata - bezproblemowo.

Na jakieś niskie gówno ligi bez szans. Największe stawki bezpośrednio na giełdzie, np. Betfair
 
Z ACA do zagrania Apti Bimarzaev @1.30

Wszędzie tak samo.13 wygranych z rzędu, nie wyłoży się na słabym rywalu.
 
Last edited:
Podepne się pod pytanie kumpla i zwrócę się do chyba najkompetentniejszej osoby w temacie teoretyki bukmacherskiej, @Evo jaką największą kwotę przyjeli ci w punkcie naziemnym?
 
Podepne się pod pytanie kumpla i zwrócę się do chyba najkompetentniejszej osoby w temacie teoretyki bukmacherskiej, @Evo jaką największą kwotę przyjeli ci w punkcie naziemnym?
40k PLN w Fortunie. Aczkolwiek nigdy nie próbowałem stawiać więcej. A zwykle grając za kilka, kilkanaście tysięcy tak czy siak "rozbijałem kupony" (z różnym skutkiem), aby ominąć wyższy podatek. Znajomy stawiał 100k PLN w STS na zdarzenie z LM - przeszło.

Natomiast z drugiej strony notorycznie potrafili mi odrzucać zakłady na kwoty łączne rzędu 2-4k, ewentualnie momentalnie dokonywali korekt.

Krótko mówiąc - wszystko zależy od wielkości rynku.
 
40k PLN w Fortunie. Aczkolwiek nigdy nie próbowałem stawiać więcej. A zwykle grając za kilka, kilkanaście tysięcy tak czy siak "rozbijałem kupony" (z różnym skutkiem), aby ominąć wyższy podatek. Znajomy stawiał 100k PLN w STS na zdarzenie z LM - przeszło.

Natomiast z drugiej strony notorycznie potrafili mi odrzucać zakłady na kwoty łączne rzędu 2-4k, ewentualnie momentalnie dokonywali korekt.

Krótko mówiąc - wszystko zależy od wielkości rynku.
Na co stawiales 40 kafli?
:redford:
 
40k PLN w Fortunie. Aczkolwiek nigdy nie próbowałem stawiać więcej. A zwykle grając za kilka, kilkanaście tysięcy tak czy siak "rozbijałem kupony" (z różnym skutkiem), aby ominąć wyższy podatek. Znajomy stawiał 100k PLN w STS na zdarzenie z LM - przeszło.

Natomiast z drugiej strony notorycznie potrafili mi odrzucać zakłady na kwoty łączne rzędu 2-4k, ewentualnie momentalnie dokonywali korekt.

Krótko mówiąc - wszystko zależy od wielkości rynku.
a na wybory na polityke polska ktos stawial? :jarolaugh: ile mozna max? I jak jest dajmy limit 2000 na zdarzenie, to w stacjonarnym mozna ponawiac dajmy 10x 2000 czy tylko raz?
 
Back
Top