Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Niektórzy to naprawdę nie mają innych rzeczy na głowie tylko jakimś typem się zajmować i na siłę udowodniać że ktoś to ta sama osoba jest :mjsmile:

Chyba dla poprawy własnego samopoczucia

Po co niby on miałby kłamać na jakimś forum gdzie się nie zna z innymi :zakręcony:
 
Niektórzy to naprawdę nie mają innych rzeczy na głowie tylko jakimś typem się zajmować i na siłę udowodniać że ktoś to ta sama osoba jest :mjsmile:

Chyba dla poprawy własnego samopoczucia

Po co niby on miał okłamywać :zakręcony:
On czyli kto?
Pudzianxx tu nie chodzi o żadne zajmowanie się Twoją osobą (nie schlebiaj sobie), bo odkąd się tu zarejestrowałeś, to osoby śledzące swego czasu tematy bukmacherskie szybko wyłapały z kim tu piszą.

Ja o tym nie wspominałem w tym miejscu, bo miałem to w głębokim poważaniu. I mam nadal. Sam "wywołałeś mnie do tablicy". Jak dla mnie to nie ma znaczenia czy podpiszesz się Pudzian, Dawid, Gacek czy Placek - bo nic to nie zmienia.
Popatrz sam, całe dwie minuty czasu mi zajęło, żeby wklepać Twój nick w Google i zweryfikować czy tam typujesz to samo co i tu - i czy na tych samych typach się wysypałeś. To tak tylko jakby ktoś miał obiekcje kto powinien brać tabletki, bo mu się coś pomieszało.

Mnie dziwi tylko po jaką cholerę właśnie to ukrywasz. No chyba, że chodzi właśnie o to Twoje samopoczucie - jak masz się lepiej poczuć, to niech Ci będzie, nie jesteś Pudzianxx :lol: :cool:. Tymczasem szkoda robić spam i ciągnąć tę niepotrzebną dyskusję.
 
Last edited:
Jak jeszcze siedziałem w temacie, to sam przerobiłem sporo sytuacji związanych z błędnym rozliczaniem, zwrotami, sporami, niewypłaconymi wygranymi od różnych bukmacherów (w tym od rusków) itd. więc nie piszę tego anegdotycznie, tylko z praktyki.
Jeśli do tej pory nie miałeś takich cudów, to albo "nie łamiesz regulaminów" albo masz dużo szczęścia. Bo innej możliwości nie ma.
Co więcej - dużo bardziej renomowane firmy leciały w przysłowiowego "ch***" niż jakieś 1xbety i inne krzaki. I nie piszę tu o bukmacherach o zerowej wiarygodności z gówno wartą licencją na Gibraltarze, którą może nabyć absolutnie każdy za kilka tysięcy dolarów - bo tak to wygląda - a weryfikacja podmiotu jest praktycznie zerowa.

Nie bardzo rozumiem też co masz na myśli pisząc:
"Przerobiłem wszystkie chyba już możliwe klony, do dziś wypłacam z 22bet bez wysłania doksów (15k eur+ już będzie; niestety mam kurewski limit)".

Bo może ja o niebie, Ty o chlebie i po prostu się nie zrozumieliśmy.
O jakim limicie piszesz? Ile masz tych kont na 22bet? Tylko swoje? Czy po prostu rzeźbisz i zużywasz jedno na tydzień - bo to też istotne.

Tutaj nie ma żadnej wiedzy tajemnej i rzeczy typu "jak się nie pilnujesz". Zakładasz konto u jakiegoś klona bez weryfikacji (robiąc to na tyle mądrze, żeby system nie wyłapał z automatu) to jakiś czas limity faktycznie limity nie przejdą - tak, to prawda, ale licz się z tym, że mogą wygranych nie wypłacić.

Poza tym jak to "klony klonów" pilnujesz kilku innych rzeczy jak inny adres MAC, osobne IP, inna przeglądarka...

Niech to będzie zakończenie tej dyskusji. Po prostu chodzi mi o to, ze tak jak wiele razy Ty tez wspominałeś, dla chcącego nic trudnego. Zarabiać się da, a ze trzeba się nagimnastykować przy tym.. pozdrowki
 
Niech to będzie zakończenie tej dyskusji. Po prostu chodzi mi o to, ze tak jak wiele razy Ty tez wspominałeś, dla chcącego nic trudnego. Zarabiać się da, a ze trzeba się nagimnastykować przy tym.. pozdrowki
Takiego powiewu entuzjazmu było mi trzeba :beer:
 
Shields vs. Elkin - Shields wchodzi na wielkim hajpie w MMA, trenuje razem z Holly Holm oraz Dżonem Dżonsem, na start dostaje do ubicia puszkę pomidorów, powinno wszystko pójść łatwo i przyjemnie. Jej rywalka z rekordem 3-6 ostatnią wygraną walkę zanotowała ponad 4 lata temu, przegrywała poprzez ko, poddanie, duszenie, decyzje.. Nie widzę tu innej opcji niż gładka wygrana Shields która ma być promowana na wielką gwiazdę. Kurs 1.35.
 
Shields vs. Elkin - Shields wchodzi na wielkim hajpie w MMA, trenuje razem z Holly Holm oraz Dżonem Dżonsem, na start dostaje do ubicia puszkę pomidorów, powinno wszystko pójść łatwo i przyjemnie. Jej rywalka z rekordem 3-6 ostatnią wygraną walkę zanotowała ponad 4 lata temu, przegrywała poprzez ko, poddanie, duszenie, decyzje.. Nie widzę tu innej opcji niż gładka wygrana Shields która ma być promowana na wielką gwiazdę. Kurs 1.35.
Tylko zwróć uwagę ile ta puszka pomidorów ma walk w grapplingu - nie zdziwie się wcale jak ja skontroluje w parterze
 
Shields vs. Elkin - Shields wchodzi na wielkim hajpie w MMA, trenuje razem z Holly Holm oraz Dżonem Dżonsem, na start dostaje do ubicia puszkę pomidorów, powinno wszystko pójść łatwo i przyjemnie. Jej rywalka z rekordem 3-6 ostatnią wygraną walkę zanotowała ponad 4 lata temu, przegrywała poprzez ko, poddanie, duszenie, decyzje.. Nie widzę tu innej opcji niż gładka wygrana Shields która ma być promowana na wielką gwiazdę. Kurs 1.35.
Co prawda widzę możliwość, że rywalka może to ogarnać, ale mam na Shields 1.38.
Ona bije jak chłop i wygląda na silną fizycznie - za tyle też spróbuję do kuponu za drobne.
 
Widzieliście wczoraj na ważeniu lewy łokieć Aubin-Merciera ?? Jeśli ktoś ma info co to takiego to niech sie podzieli.
 
Manuel Torres warty zagrania z UWC? @Evo
Nie mam pojęcia, to są anonimy kompletne, nie kojarzę tych zawodników. Trzeba by szukać materiałów i oglądać - jak dla mnie szkoda zachodu.
Kojarzę tylko Juarez z tej gali i widziałem jej ostatnią walkę. Ją bym zagrał z taką rywalką jak teraz przy kursie 1.25+ (bo to ewidentnie rywalka na przetarcie przed DWCS), ale nie widzę nigdzie kursów na to (może być też tak, że tej walki nie ma jednak)
 
ACA 124:
Musakaev+Mestoev+Kalamov @3.85 za 150
Batista+Mamashev+Gomes @4.92 za 20
Musakaev+Mestoev+Kalamov+Batista+Mamashev @10.24 za 10
 
1623449714263.png


Dobrze idzie. :conorsalute:
 
Back
Top