Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Wypłata jedna darmowa na 30 dni, potem 45 PLN za każdą, całkiem sporo. Siano wpływa od razu, weryfikacji praktycznie nie prowadzą, odosobniony przypadek chyba. Ode mnie nigdy nie chcieli i na forach ludzie też pisali, że nigdy nie dostali wezwania do weryfikacji. W Pinnacle ewentualne limity są widoczne już przy wprowadzaniu stawek na dane wydarzenie, przejrzyście i są to duże kwoty, nie limitują stawek <1000 PLN jak na przykład Unibet. Jeżeli chcesz postawić dubla lub jeszcze więcej typów na jednym kuponie, to trzeba sie trochę namęczyć :D
namęczyć tzn ? planuje tam pograć Aśke z Pettisem :D
ps.gdzieś na forum wyczytałem,że 5 razy trzeba wpłate obrócić :o prawda to ? czy to stare dzieje ,obracałeś cos kiedyś tam ?
 
Last edited by a moderator:
Motyw jest dość ciężki, mają bardzo staroświecki interfejs, wiele ludzi w ogóle sądzi, że w Pinnacle nie można grać zakładów łączonych. Jest to oczywiscie nieprawda, ale nie jest to tak przejrzyste jak np w betsafe. Trzeba wejść w zakładkę 'Akumulator/Round Robin', zaznaczyć wybraną/wybrane dyscypliny z których chcemy stworzyć kupon, wybrac 'Kontynuuj', dopiero wtedy dodać kolejne linie, nacisnąć 'Otwarty wybór opcji akumulatora' i w wyświetlonym menu wpisać swoją stawkę, trzeba uważać jeszcze na opcje 'Multiple bet options', najlepiej sprawdzić raz jeszcze, czy załóżmy stawiając 100 PLN po kursie 2.00 w 'Maks. wypłata' będzie widniało 100 PLN. Dość oryginalne i nie do końca spolszczone menu, ale serwis jak najbardziej polecam :) EDIT: Nie, to chyba błąd systemu, bo widziałem komunikat, ale to nie funkcjonuje, zazwyczaj wypłacam pieniądze już po jednym 'obrocie', postawieniu tylko jednego zakładu za całą wpłaconą kwotę
 
Motyw jest dość ciężki, mają bardzo staroświecki interfejs, wiele ludzi w ogóle sądzi, że w Pinnacle nie można grać zakładów łączonych. Jest to oczywiscie nieprawda, ale nie jest to tak przejrzyste jak np w betsafe. Trzeba wejść w zakładkę 'Akumulator/Round Robin', zaznaczyć wybraną/wybrane dyscypliny z których chcemy stworzyć kupon, wybrac 'Kontynuuj', dopiero wtedy dodać kolejne linie, nacisnąć 'Otwarty wybór opcji akumulatora' i w wyświetlonym menu wpisać swoją stawkę, trzeba uważać jeszcze na opcje 'Multiple bet options', najlepiej sprawdzić raz jeszcze, czy załóżmy stawiając 100 PLN po kursie 2.00 w 'Maks. wypłata' będzie widniało 100 PLN. Dość oryginalne i nie do końca spolszczone menu, ale serwis jak najbardziej polecam :) EDIT: Nie, to chyba błąd systemu, bo widziałem komunikat, ale to nie funkcjonuje, zazwyczaj wypłacam pieniądze już po jednym 'obrocie', postawieniu tylko jednego zakładu za całą wpłaconą kwotę
Wszystko rozumiem,dzięki wielkie
 
Podsumowanie Stycznia:

Stawka łaczna:1223

Wygrana łaczna :1707

Saldo Koncowe stycznia:484

Kupony:22 wygrane:12 przegrane:10

Typy:33 wygrane:20 przegrane:14
 
Mam 150zł na koncie, więc nie w tym problem. Na supporcie nie wiedzą o co chodzi i skierowali sprawę do działu technicznego i mają się odezwać na email. A 16.00 coraz bliżej, bo na derby Madrytu chciałem spożytkować ten bonus..
 
Na pinku można stawiać akumulatory,co nie zmienia faktu,że to bardzo okrojona opcja.Np sporej części zdarzeń nie można dodawać do kuponu,albo np jak w piłce nożnej jest jakiś wyraźny faworyt z niskim kursem,to można go normalnie zagrać w singlu,ale jakby się chciało dodać do aku to zdarzenie,to już nie będzie można wybrać czystego win,a minimum handi -1.Utrudnione jest więc tam klejenie taśm z pewniaków.
 
^^ PODSUMOWANIE - STYCZEŃ ^^^
----------------------------------------------------------
Podanych typów: 41
Wygranych: 29
Przegranych:12
 
Mam trochę wścibskie pytanie, ilu z was jest na bezwzględnym plusie? Liczycie ile włożyliście a ile wyciągnęliście od buków? Da się w ogóle regularnie zarabiać choćby małe kwoty i nie mieć podkładanych świń? Słyszałem, że szczególnie jak ktoś gra single i konsekwentnie "ograbia" buka, będąc w statystyce do przodu, może zostać uznanym za gracza zawodowego i otrzymać limit, szczególnie w ulubionej dyscyplinie.

Ja zacząłem trochę pogrywać w zeszłym roku przed MŚ w piłce nożnej (nie licząc jednego zakładu w sts-ie 8 lat temu, w którym z 2 zł wygrałem 20, oraz 50€ przesranych na maszynie).
Był taki zakład na betsafe, który mnie zdziwił- "Czy w meczu przeszkodzi piłka plażowa" po kursie chyba 45. Wydało mi się bardzo prawdopodobne, że ktoś może specjalnie przemycić piłkę, napompować ją choćby na trybunie i zrzucić. Postawiłem 20€, był limit na ok. 12€, ale i tak wygrałem ponad 500€. Był też zakład czy Suarez ugryzie przeciwnika po kursie bodajże 175, ale pomyślałem, że aż tak daleko się nie posunie...
Więc z wygranej zacząłem się bawić, tworząc zwykle jakieś pociągi, by 10€ zamienić w 10 tysięcy :D Ale mimo wszystko jestem na razie na błogim plusie ok. 400€ :)

Mam jeszcze jedno pytanie, bo w przyszłości będę chciał się zająć obstawianiem na poważnie- jest ktoś kto posiada pełną kolekcję gal (z zagranicznych oczywiście tylko znanych federacji)? Myślę o kupnie dysków 2 TB i zapłaceniu komuś za zgranie.
Czy raczej większość walk można znaleźć w necie?

A tak przy okazji, to podziwiam jeśli ktoś zarabia na paru dyscyplinach. Zakładam, że w każdym sporcie siedzi wysokiej klasy specjalista od kursów, a żeby znajdywać value, zwykle trzeba dostrzec błędy bukmachera.
 
ja na samym mma drugi rok z rzedu na plus
2013 - 369zl
2014 - 2189zl
reszte dyscyplin gram dla zabawy za 10,20 zl dosc rzadko ,skonczylem przepierdalanie kasy na pilce nozne i innych nie znanych mi dyscyplinach ,choc tenis ,pilka nozna swojego czasu dobrze ogarnialem ,teraz juz mi przeszlo ogladanie meczow itd
 
Za głupotę się płaci:bad: milion razy sobie człowiek mówi nie graj piłki to debil zagra i straci.
#gorzkieżaleprzybywajcie
 
na real i zrobiłem też drugi grzech bukmacherki zagrałem 2 zakłady na jedno zdarzenie czytaj. że obie strzelą bramki..
 
na real i zrobiłem też drugi grzech bukmacherki zagrałem 2 zakłady na jedno zdarzenie czytaj. że obie strzelą bramki..
haha ja też :D trudno taki jest sport

Patrząc na to ,że nie ma dzisiaj waleczek do stawiania to pograłem lotka pierwszy raz w życiu :D znając mnie nie jeden kupon :D
 
Patrząc na to ,że nie ma dzisiaj waleczek do stawiania
Tak musze obwiniac ufc ze robia tyle gal a dzisiaj dupa.. tak to czlowiek postawi pare kuponow i czeka do nocy.. a tak siedzi chlop w domu nudzi mu sie tokombinuje z jakas pilka nożna...
 
Dwie trójki z Lotto plus - 2x10zł i czwórka z Lotto.Wyjdzie około dwóch stówek a i tak mam delikatne plecy:sad:
Rozmarzyłem sie o milionach i chuj bombki strzelił..swoją drogą trzeba mieć zajebistego farta a ja u siebie obserwuje coraz większe zapędy bukmachersko/hazardowe :D
 
Dwie trójki z Lotto plus - 2x10zł i czwórka z Lotto.Wyjdzie około dwóch stówek a i tak mam delikatne plecy:sad:
Rozmarzyłem sie o milionach i chuj bombki strzelił..swoją drogą trzeba mieć zajebistego farta a ja u siebie obserwuje coraz większe zapędy bukmachersko/hazardowe :D
lepiej sie ogranicz bo to już nałogowe :beer:mój kumpel kiedys po obejrzeniu jakiegoś filmu + world series of poker wpadł w taki szał, że ciagle lotto, automaty, buk naziemny, buk internetowy, poker plus chciał się o wszystko zakładać.. przejebał cała wypłate w tydzień plus narobił długów i się ogarnął.. hazard jest niebezpieczny:evil::evil: zostań przy obstawianiu MMA bo ci to wychodzi. :beer::beer:Powodzenia
 
Chciałem sobie pograć ten Zakład Bez Ryzyka od Betsafe, ale nie mogę zainstalować aplikacji, bo działa od androida 4.1, a ja mam 4.0 :sad: Pozostaje czekać na kolejną promocję :smile:

PS. Ładnie ktoś zgarnął w Lotto 30 baniek! Miałem puścić zakład (robię to średnio raz na rok), ale tak wczoraj pizgało, że aż nie chciało mi się iść do punktu.
 
Ja puściłem 5 zakładów na chybił - bez trafił.
Nawet pojedynczej cyferki na wszystkich 5 kuponach nie trafiłem :wall:
 
Lepiej się pośpieszcie, bo zaraz sie skończy te promo, a mi właśnie wjechało po kursie 3.5, 75 na czysto :D Teraz 315zł obrócić po kursie 1,5 i można wypłacić o ile się nie mylę, bo nigdzie nie widzę regulaminu..
 
ej wpadłem na wspaniały pomyśł
mam kilku użytkowników w domu z kartami debetowymi, pomyślałem, żeby sobie bezpieczene zakłady w betlicku na ich karty porobić?
legalne czy nie? dane wszystkie będą się zgadzały #cebula
 
Back
Top