Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Posiadam konta na wielu bukach ale nie chce mi sie wszędzie logować i sprawdzać także zaproszenia odpadają ale dzięki;)
 
Ogarnia ktoś kickboxing? W sobotę gala Glory warto coś zagrać? Jakieś pewniaki do taśmy.
 
Wczoraj niefortunnie wjebałem tysiaka troche sam sobie winien i dzisiaj postanowiłem się odkuć -w razie wtopy przerwa od wysokich stawek.
9940ab.jpg

Udało się odrobić i jeszcze zarobić na czysto 1000zł.Ciesze się bo Ghana to w sumie pewniak w chuj był a kurs 1.80 to fajna okazja.Teraz mam nadzieje troche spokojniejszego grania i tylko żebym sie wstrzelił w KSW z wystawionymi kursami a będzie dobrze.
Z Glory to jedynie Joe Schilling po 1.2 widze jest więc do taśmy może się nadać.
 
Kolejny Zakład Bez Ryzyka od Betsafe. 30 zł do wykorzystania w najbliższy weekend. Wystarczy pobrać ich aplikację mobilną. Info dostałem SMSem :smile:
 
Jutro derby Madrytu,bts myśle możliwy - kurs 1.65
Co z CR7 ile ma tej kary bo nie pamiętam dobrze ? Jeśli chodzi o Atletico to pięknie Torres odżył a i Mandzukić napierdala bramy jak szalony.Fajny mecz będzie ale w Realu ma też kto strzelać.
 
CR7 wraca po zawieszeniu na jutrzejszy mecz. Atletico ma wszystkich zdrowych, w Realu nie zagrają: Pepe, Ramos (podstawowi stoperzy), James, Modrić i Marcelo.
 
Jak skorzystać z tego zakładu bez ryzyka? Pobrałem apkę na telefon, jestem zalogowany (nie mogę się wylogować nawet kutwa), wchodzę zaznaczam zakłady, wpisuję stawkę i dalej nic nie ma do zaznaczenia. A nie chce puscić tasiemki bez szans zwrotu.
 
Jak skorzystać z tego zakładu bez ryzyka? Pobrałem apkę na telefon, jestem zalogowany (nie mogę się wylogować nawet kutwa), wchodzę zaznaczam zakłady, wpisuję stawkę i dalej nic nie ma do zaznaczenia. A nie chce puscić tasiemki bez szans zwrotu.
Jak wchodzisz w zaklad jaki chcesz puscic jest na niebiesko free
 
Jutro derby Madrytu,bts myśle możliwy - kurs 1.65
Co z CR7 ile ma tej kary bo nie pamiętam dobrze ? Jeśli chodzi o Atletico to pięknie Torres odżył a i Mandzukić napierdala bramy jak szalony.Fajny mecz będzie ale w Realu ma też kto strzelać.
Over 2,5 jest dosyć kuszący.
Jak wchodzisz w zaklad jaki chcesz puscic jest na niebiesko free
Ja pobrałem apkę i żaden bonus się nie dodał.
 
Nie mogę się zalogować z tej apki, ile razy nie wejdę w logowanie to za każdym razem musze wpisywać hasło, po wpisaniu którego dalej nie jestem zalogowany. Jak wypuszczam zakład to tez wyskakuje mi, abym wpisał ten PIN który sobie ustaliłem, wpisuję i dalej mnie wyrzuca do okienka zakładu bez żadnego komunikatu :(
 
Over 2,5 jest dosyć kuszący.

Ja pobrałem apkę i żaden bonus się nie dodał.

Tez nie widzialem tego nigdzie w bonusach
Ale pozniej po ponownym zalogowaniu
Przy puwzczaniu zakladu widac na niebiesko free
I do wykorzystania bonus ktory sie zaznacza dopiero przy potwierdzaniu zakladu
Wczesniej go nigdzie niema
 
Nie mogę się zalogować z tej apki, ile razy nie wejdę w logowanie to za każdym razem musze wpisywać hasło, po wpisaniu którego dalej nie jestem zalogowany. Jak wypuszczam zakład to tez wyskakuje mi, abym wpisał ten PIN który sobie ustaliłem, wpisuję i dalej mnie wyrzuca do okienka zakładu bez żadnego komunikatu :(
Ja jak wchodze w telefonie to samo wyskakuje aby zalogowac sie przy uzyciu pinu
Malo kiedy pomimo wpisanego prawidlowo pinu loguje za pierwszym razem
Czesto pisze ze pin nie prawidlowy
Sprubuj moze zalogowac sie przy uzyciu maila i hasla bez uzywania pinu
 
Jaki ja durny, myślałem że można przez kompa ten zakład puścić :confused:
Po prostu ten bonusik dodany jest tylko na apke mobliną.
 
Takie pytanie mam odnośnie pinnacle.Zrobiłem sobie konto na którym jeszcze nic nie grałem(po prostu warto mieć kilka kont na bukach ze wzgledu na niektóre wygrane żeby przypału nie było i jakiś ograniczeń stawek) i jak jest z weryfikacją ? siano od strzała wpływa ? @SCStunner
 
Last edited by a moderator:
Może nie masz 30zł na koncie, w takim wypadku nie możesz puścić tego zakładu bez ryzyka.
 
Takie pytanie mam odnośnie pinnacle.Zrobiłem sobie konto na którym jeszcze nic nie grałem(po prostu warto mieć kilka kont na bukach ze wzgledu na niektóre wygrane żeby przypału nie było i jakiś ograniczeń stawek) i jak jest z weryfikacją ? siano od strzała wpływa ? @SCStunner
tak wpływa bez żadnej weryfikacji, wypłaty o ile dobrze pamiętam darmowa raz na 30 dni
ta aplikacja betsafe coś mi nie działa, mam galaxy s advance
 
Wypłata jedna darmowa na 30 dni, potem 45 PLN za każdą, całkiem sporo. Siano wpływa od razu, weryfikacji praktycznie nie prowadzą, odosobniony przypadek chyba. Ode mnie nigdy nie chcieli i na forach ludzie też pisali, że nigdy nie dostali wezwania do weryfikacji. W Pinnacle ewentualne limity są widoczne już przy wprowadzaniu stawek na dane wydarzenie, przejrzyście i są to duże kwoty, nie limitują stawek <1000 PLN jak na przykład Unibet. Jeżeli chcesz postawić dubla lub jeszcze więcej typów na jednym kuponie, to trzeba sie trochę namęczyć :D
 
Back
Top