Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Co do Jacare i Mousasiego, to łapcie upkick, po którym Krokodyl poszedł spać. :D



2r2oy2o.jpg








tumblr_metxwhs0K71ry1rm7o1_400.gif
 
i zaczyna się dopatrywanie szansy tam, gdzie jej nie ma.



W obecnej formie Jacare trzęsie swoją kategorią, więc tylko czołowe nazwiska wchodzą w równą grę z nim. Podobnie z Machidą, Mousasi jest kotem, jednak Lyoto jest tu "mistrzem".



Także jeśli już wydawać na coś kasę przy tych pojedynkach, to na dietetyczną colę:)
 
Ale w tamtych czasach Jacare dopiero wchodził do prawdziwego MMA i był jeszcze Januszem :) Teraz to zupełnie co innego :)
 
@Pieta, było w newsach. Zresztą na sherdogu też zaznaczone zestawienie.







Kij wam w ... cokolwiek. Carmont to wygra, ja w to wierzę! Ale ze stawianiem kasy czekam, tak jak zapowiedziałem, do ważenia :D.
 
Lyoto jest tu 'mistrzem'... po jednej wygranej...



co ja czytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111
 
Lyoto jest tu 'mistrzem'... po jednej wygranej...


co ja czytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111


Już tak nie śmigaj ze swoim hejtem na Smoka, bo będę klepał w każdym temacie "Bones to tylko zasięg XD" z częstotliwością "Dobre zestawienie, #rorystyle". Machida jest bardzo niewygodny dla każdego...choć wydaje mi się, że Gegard będzie dla niego jeszcze bardziej niewygodny :)
 
to jest hejt?



koles wygral jedna wygrana po malo mowiacym KO (naprawde cudowne kopniecie, ale malo nam to mowi jak bedzie wygladal Lyoto w MW, cala runde skakali i ciosu nie oddali wiec pewnie podobnie jak w LHW), a juz mowimy o jakims mistrzu?



dwa slowa: Chris Weidman.
 
Wejdman dziecko szczescia gdybym mial tyle co on gralbym w totka na jego miejscu mistrz z przypadku ale Pan TRT to zmieni juz niedlugo.



Grać na Musasiszego i Dzakare wygrana pewna
 
Dobrze ze wtedy nie gralem akurat na Szpilke tylko wtopa na Silvie ale Musaszi kusi widze tam jego wygrana :D
 
i zaczyna się dopatrywanie szansy tam, gdzie jej nie ma.




Ja te gify odebrałem jako zwykłą ciekawostkę, nic więcej. A co czołowych nazwisk dywizji, Mousasi jest jednym z nich. I wcale nie zmienia postaci rzeczy fakt, że nie jest klasyfikowany w pierwszej dziesiątce. Wszystko się tu rozbija o argumenty, jakie zawodnicy mają na siebie. Łatwiej przychodzi mi wyobrazić sobie zwycięstwo Gegarda nad Lyoto, niż gdyby miał z nim walczyć Jacare.




Ale w tamtych czasach Jacare dopiero wchodził do prawdziwego MMA i był jeszcze Januszem :) Teraz to zupełnie co innego :)


Adik, nie takim znowu Januszem. W chwili, gdy dostał KO od Gegarda miał już za sobą 5 lat kariery, w tym przez 4 lata był niepokonany. Gwoli ścisłości Mousasi zastopował 10- cio walkowy winsterak krokodyla, a ten wcale nie miał takich kiepskich przeciwników. (mn. Alexander Shemlenko...) Fakt, od tego czasu dużo się rozwinął, ale Gegard przecież też nie leżał i nie zbijał bąków. Zawsze można to też ugryźć z innej strony : jako, że obaj zaczęli w tym samym roku przygodę z mma, to była walka Januszy, hehe



Tylko żeby nie było, że jadę po Souzie. Mam go na kuponie i jestem przekonany, że wygra. ;)



A co do Gegarda to też go mam na kuponie. Nie polecam go jednak nikomu obstawiać, jako że Machida dalej jest faworytem tego starcia, ale odradzam też stawianie na smoka, bo niedocenianie skillów Gegarda może się dla niektórych kosztownie skończyć.
 
nie wiecie dalczego na bah nie ma wgl zakladki z zakladami na spory walki? zawsze bylo teraz nie ma
 
Powoli obczajam oferte na najbliższe UFC i póki co myśle o postawieniu Jorge+Tumenov i może dorzuce kogoś na trójaka,co myślicie ?



Jestem w plecy kurwa :D pasuje coś wyhaczyć w końcu bo lipa.. a underdoga nie widze jakiegoś czytelnego póki co.
 
to jest hejt?


koles wygral jedna wygrana po malo mowiacym KO (naprawde cudowne kopniecie, ale malo nam to mowi jak bedzie wygladal Lyoto w MW, cala runde skakali i ciosu nie oddali wiec pewnie podobnie jak w LHW), a juz mowimy o jakims mistrzu?


dwa slowa: Chris Weidman.


Nie, ale mam zawsze wrażenie, że jak się pojawia temat Lyoto czy Aldo to kibicowałbyś i ludzikowi Michelin :)
 
Hahah, nie od dziś wiadomo, że baju nie cierpi Brazylijczyków, a zwłaszcza tych, którzy nie mogą się nauczyć angielskiego. :D Umięśnieni murzyni z Hameryki za to zawsze na propsie. :-)
 
<3 ale coraz glosniej jest o tym jakie minusy maja brazylijscy fighterzy ktorzy nie mowia po ang, jeszcze wszystkim sie oczy otworza... :) + Lyoto mowi bardzo fajnie po angielsku.



JBJ tylko sie lapie do kategorii chyba choc on grubassss co nie miara caly czas!
 
Wielki, czarny, z łańcuchem na szyi, nr 1 p4p i w ogóle...



And now indroducing the champion. He is Jedi and Sith fighter, holding professional record 343-2, undefeated for last 30 years, all wins by KO, fighting out of Death Star...



darthvader.jpg
 
Ostatnio propsowani przez baju:



Tyron Woodley:



IMG_0583.jpg




Rashad Evans:



5841-06_rashadevansufc73.jpg




Benson Henderson:



1269566985_swKbMmrQ_1269566985_Ly6wuRON_benson-henderson-27.jpg




Jon Jones:



images




Alistair Overeem:



Alistair-Overeem-Strikeforce.jpg








Przypadek? Nie sondzem.



:D
 
hahah, jak polskie media zes to wybiorczo zrobil!



gdzie Gonzo, gdzie Martins, gdzie Faber, gdzie Tavares, gdzie Smolka, gdzie Browne, gdzie Weidman, gdzie Mousasi?



idz Pan!



zreszta, ostatnia 3 czy 4 nawet propsuje od zawsze, ale to jest wszystko miedzy innymi, slaby case detektywie Szejdowy!
 
Szpila, nie umiesz pisać w rorystyle, które jest już nudne, to nie rób tego na siłę.



Zapomniałem polecić kolegom z cohones Janowicza po 1,55 dzisiaj, było warto zagrać za większą kasę, a ja głupi puściłem na szybkości tylko za połowę stawki. Ale serio, kurs prezent. Aż się bałem czy Jerzy nie ma jakiejś kontuzji o której powszechnie nie wiadomo.
 
Tak sobie ruszyłem w walki Musaja, uświadomiłem sobie, że ma te low kicki jednak mocniejsze niż myślałem i faktycznie może zastopować MW Machida Era. Szady, jak duże mu dajesz szanse?



(Bo baju to wiem, ale on poza tym nie lubi Lyoto :D )
 
wlasnie o to chodzi, wiekszosc pomija Musasziego, nie wiem w sumie dlaczego, ale koles jest naprawde kotem. sam rekord ma okrutny, a wielce nahypowanego Jacare zniszczyl... upkickiem. i to okrutnym. :o







Latifi z naprawde mocna glowa 'siadal' po jego... prostych. wiem, ze to mega slabe zestawienie, ale kurwa, to byla pokazowka Gegarda po prostu. od niechcenia.



ten usmiech przed Babalu. :-)



jeden z najbardziej niedocenianych fighterow.



ja to widze KO od Lyoto ALBO dec Mousasi. nie pogniewalbym sie na skonczenie przez Gegarda oczywiscie. :)
 
Back
Top