Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja nie zakłamuję rzeczywistości, bo mimo całego podziwu wobec Andersona, staram się nie przeginać w żadną stronę, tak jak niektórzy to robię, więc wątpie aby post powyżej był o mnie.
 
Hubi, oczywicho, że nie mówię o Tobie. Ani nie o pemie. Tylko jeden nasz kolega pasuje do opisu. Palcem nie wskażę, nicku nie napiszę!
:)

Dobra, wystarczy, nie płacz. Anderson #1. Weidman lucky punch, przegrywał walkę i na końcu został jeszcze ośmieszony przez Silve.
 
Kurs na aktualnego mistrza, który w poprzedniej walce znokautowal pretendenta to 2.40. Shit just get real. Jeżeli wszyscy by deprecjonowali 7 lat dominacji Andersona, to kursy byłyby odwrotne
 
bezmyslne hasla zrozumiem, zaslepienie jest dosyc czeste w przypadku akurat fanow MMA (patrz zaslepienie tysiecy januszy, Mamed mistrzem swiata i kosmosu), ale agresja internetowa i napierdalanie obelgami juz nie, po co to? nic to nie zmieni, Anderson dalej obil glowa oktagon.
 
Ja bym chyba postawił jednak na Andersona, Mam szacunek do niego, może rzeczywiście poważniej tym razem podejdzie do walki, sportowa złość itd. Przeczuwam że nie będzie tym razem pajacowania, pełna powaga. Według mnie czy pas zostanie u Weidmana czy przejmie go znowu Silva to i tak Belfort na stare lata jeszcze pas na swoje biodra założy i rozprawi się czy to z jednym czy z drugim. Jak widzę jak wchodzi teraz do klatki to jak rozwścieczona bestia która chce kogoś zmasakrować. Na tą chwilę Belfort to maszyna i pas zdobędzie czy to od Silvy czy od Weidmana.
 
Co tu się dzieje? Niemądra dyskusja jak dla mnie. Ten dział nie jest do spinania, tylko do rzeczowego wymieniania opini. To jest miejsce gdzie wszyscy mają mieć zysk (oprócz buków oczywiście :-)).
 
@enteryonname



A ten buk "come on" to wałek z tym bonusem w końcu zrobił. Chyba sie przeliczyli. Zarejestrowałem się wszystko pięknie postawiłem na Johnsona i Fabera. A w poniedziałek email przychodzi że wystąpił błąd w komputerach czy coś i że muszą anulowac wszystkie zakłady z tego bonus i tam niektórym dadzą jakieś żetony do kasyna ( mega przydatne). A i jeszcze jak bonus wybierałem to było że go trzeba obrócić 3x1.5 tak jak napisałeś. W emailu już napisali że trzeba obrócić x ako=3.0



:-)
 
@Basisto Rutten, zgadzam sie z Tobą w stu procentach. W temacie o bukmacherce opinie powinny mieć charakter czysto analityczny. Fanowskie podejście często kończy się przegraną. Ja, jak już wcześniej napisałem postawiłem na Andersona bo widzę szansę na zarobek. To, czy lubię go jako zawodnika czy też nie, spada na drugi plan. Oczywiście wcale nie dziwię się ludziom, którzy stawiają na Weidmana, bo ma realną szansę wygrać. A kto wygra, przekonamy się niedługo ;).



Ja tam jestem ciekawy reszty kursów...
 
Ja tą walke odpuszczam, może dorzuce Weidmana w jakiejś taśmie albo w dublu za nie duże pieniądze. Na Andersona za mały kurs już żeby warto było ryzykować. Jeszcze niedawno uważałem że wygra, ale coraz wieksze przeczucie mówi mi że nie. Wyjdzie spięty, będzie chcial udowodnić że to byl przypadek a Weidman może to wykorzystać.
 
Jak ktoś sie upiera przy Andersonie to polecam na betsafie Andersona przez ko za 2,45 myśle że lepsze to niż zwykła wygrana za 1,58.
 
Ronda Rousey przez submission, kurs 1.24



Ronda wygrywa w pierwszej rundzie, 1.55



Walju jak smok! :D
 
haha, masakra, jeszcze sie buki przejada jak Mieshka do drugiej rundy dojdzie. wydaje mi sie, ze tu mozliwa jest niespodzianka, Rousey za bardzo emocjonalnie do tego podchodzi, a wtedy najczesciej wychodza bledy. obym sie mylil.
 
Seria armbarów będzie nadal trwać, choć nie byłbym taki pewien tej 1 rundy. Ostatnio mało brakowało tylko 11 sekund, żeby Carmouche dotrwała do następnego starcia.
 
W sumie to mma kobiece jest zupełnie inne. Dziwne że nie znalazła się żadna dobra Strikerka co rozwaliła by Ronde. Bo przecież Ronda to zawodniczka jenopłaszczyznowa na którą wydaje się wystarczy dobry gameplan i obrona przed obaleniami. Może Cat Zigano da rade
 
Trochę osób musiało na Mieshę postawić,bo kurs dosyć sporo spadł na 6.20,a na Rondę delikatnie się podniósł
 
Mogliby już rzucić jakimiś nowymi kursami, bo w święta nie będę miał czasu analizować. ;/



@Pietagoras



Tak, wiem. Kurs na Lawlera kuszący. :)
 
ja jestem ciekaw kursu na Poirera, Barnetta i Johnsona. Siver i Hall pewnie beda faworytami mocnymi, podobnie Miller.
 
co myślicie o takim kuponie:

Chris Weidman - Anderson Silva


Rundy powyżej/poniżej

poniżej 2.5 1.76

Miesha Tate - Ronda Rousey

Rundy powyżej/poniżej

poniżej 1.5 1.37

Całkowity kurs2.41



opcja bardziej ryzykowna że Ronda wygra w pierwszej rundzie 1.55
 
Jak dla mnie walk Andersona z Weidmanem może potrwać spokojnie ponad te 2.5 rundy. Obaj mogą być bardzo rozważni . Weidman nie będzie się wdawał w gierki z Andersonem. Natomiast pajak będzie czekał na odpowiedni moment aby zaatakować.
 
Kurs na Ronde co o tym myślicie ?



Miesha Tate - Ronda Rousey

Method of victory MMA

FIGHTER 2 BY KO,TKO or DQ

8.95



za 10 zł-89.5zł
 
Back
Top