Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

2 kurs na grabe z pocalowaniem w reke a na tym dziswnym buku byl nawet 2.9 na grabe to dopiero promo
 
Tomasz, ale Mickap ma rację. Nigdy propsów nie dostaje ten, który z dupy wyciągnie przechwałki po walce, bez wcześniejszego napisania o tym.
@adie absolutnie nie piję do Ciebie. Odnoszę się tylko do sytuacji, gdy ktoś po walce chwali się ile to wygrał, wcześniej nie pisząc słowa na kogo stawia. W przeszłości takie sytuacje często miewały miejsce, przez co kilku ogarniętych użytkowników zrezygnowało z uczestnictwa w tym temacie.

P.S. na o2 już piszą o Grabowskim :)
 
Jesli do mnie pijesz kolego to akurat tak sie sklada, ze wlasnie 2 dni przed walka napisalem ze osoby, ktore maja zamiar stawiac na Damiana niech zmienia buka, w ktorym chca go postawic bo moga wylapac naprawde dobre kursy na Grabe. Kto skorzystal ten napewno jest zadowolony bo dzisiaj mozna juz bylo dochodowe surebety robic.Dla mnie 2.95 bylo sporym value, wiec nie omieszakalem sam go grubiej obstawic. Jesli razi Cie kwota za ktora zagralem to niech moderator ja usunie bo rzeczywiscie byla niepotrzebna ale posta pisalem w euforii chwile po pewnej wygranej Polish Pitbulla. Szczerze to sam sie nie spodziewalem ze walka bedzie tak jednostronna i bedzie zero zagrozenia ze strony Garnera. Pozdrawiam i oby wiecej takich promocji od bukow. Zadnych propsow nie oczekuje bo przede wszytkim liczy sie ogranie buka Panowie
 
Na innym forum ktoś chwalił Maratonbet za dobre kursy,ale z adnotacją,że szybko przydzielają limity,także trzeba uważać:-)
 
Tak, tak na zapas, bo zawsze jakiś "pajac" się pojawi. Przecież napisałem wyraźnie "nie nie nie, do nikogo nie pije, ani nic, bo narazie nikt się taki po walce Graby nie odezwał".
 
Napisałeś, ale później :) Oczywiste jest, że piłeś do adiego, nie pamiętając, iż pisał wcześniej :) Ale nieistotne, niepotrzebnie zrobiłem offtop, gratki dla wszystkich za złapanie soczystego kursu.
 
@bosman, oczywiste jest, że adie napisał, wcześniej, że będzie stawiał na Grabe na tym nowym buku. Więc Twoja oczywistość nie jest oczywista :-)
 
Wniosek jest jeden. Warto stawiać na mocnych Polaków walczących za granicą, szczególnie wtedy gdy mamy do czynienia z value :)
 
Takie kupony poszły

1. Gray Maynard - Nate Diaz
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
2.17 2013-12-01 01:00
2. Rani Yahya - Tom Niinimóki
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.95 2013-12-01 01:00
3. Akira Corassani - Maximo Blanco
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.58 2013-12-01 01:00
4. Jared Rosholt - Walter Harris
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
2.65 2013-12-01 01:00
5. Drew Dober - Sean Spencer
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.55 2013-12-01 01:00
6. Jessamyn Duke - Margaret Morgan
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.45 2013-12-01 03:00
7. Josh Sampo - Ryan Benoit
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.75 2013-12-01 00:30
8. Chris Holdsworth - David Grant
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.49 2013-12-01 04:30
9. Julianna Pena - Jessica Rakoczy
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.40 2013-12-01 05:00
10. Roxanne Modafferi - Raquel Pennington
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.35 2013-12-01 03:00



Za 2 zł Ako196,24

1. Drew Dober - Sean Spencer

Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.55 2013-12-01 01:00
2. Jessamyn Duke - Margaret Morgan
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.45 2013-12-01 03:00
3. Josh Sampo - Ryan Benoit
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.75 2013-12-01 00:3
Ako 3,93 za 5 zł



1. Akira Corassani - Maximo Blanco
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.58 2013-12-01 01:00
2. Drew Dober - Sean Spencer
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.55 2013-12-01 01:00
3. Jessamyn Duke - Margaret Morgan
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.45 2013-12-01 03:00
4. Josh Sampo - Ryan Benoit
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.75 2013-12-01 00:30
5. Chris Holdsworth - David Grant
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.49 2013-12-01 04:30



Za 8 zł ako 9,26



Zdarzenie Kursy Data
1. Gray Maynard - Nate Diaz
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
2.17 2013-12-01 01:00
2. Rani Yahya - Tom Niinimóki
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.95 2013-12-01 01:00
3. Jared Rosholt - Walter Harris
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
2.65 2013-12-01 01:00
4. Damian Grabowski - Kenny Garner
Mieszane Sztuki Walki - M-1 Challenge
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.57 Won



Za 5 zł ako 17,61



Bardziej zabawowo postawione i za małą kase, a może coś wpadnie
 
Z moich typów nie weszła Rakoczy i Yahya. Na czysto wpadło ok. 50 GBP. Nie jest źle. ( choć nie dla wszystkich.- pozdrawiam szydercę ;) ) Pozostaje czekać na przyszły weekend ;)
 
ja to co wygralem na Grabowskim tuf mi zjadl. blanco odwalil niezle jajca .



down@ za tydzien jest co grac trzena dobrze wybrac i grac



Strus juz zagrany z ksw czekam na kurs na Jotke
 
Kurde zaspałem i nie oglądałem live. :( Pora nadrobić walki. Z moich szybkich obliczeń wynika, że jestem ponad 100 zł do przodu w ten weekend.



@Pietagoras



Ja jestem szydercą czy kto, bo nie pamiętam, żebym z kogoś szydził. :)
 
@Szady nie ty ;) Ogólnie nie ma sprawy. Tak puściłem oczko do kolegi z dzisiejszego czata ::-) Kaca mam hehe.
 
Z TUFa postawiłem tylko na Diaza. Żałuję tylko, że zrobiłem to, gdy kurs spadł już do 2.17.
 
Diaz :-) dobra, teraz trzeba coś wykombinować na Kajeswu. Jakieś propozcje?



Azaitar + Oli = 2,12?



ewentualnie Oli + Horwich = 2,41?
 
Ja mam już na singlach Oliego, Horwicha oraz Azaitara. Mameda podrożał do 1.13. Widzę w tym VALJU ;-)
 
Ja Grabowskiego zagrałem, jesze zdażyłem za 1,6 : ) 240 dukatów do przodu, szkoda że tak zamuliłem to obstawianie i zgapiłem się jak było ponad 2
 
dobra, jeden kupon na KSW, co będzie to będzie :-)



acbqtl.jpg
 
Pany, co to jest z tym bonusem na start w betsafe, jak ja mam przez miesiąc obrócić całością 12 razy? :x Jak nie zdążę, to wpierdolą mi całą kasę? Nie wiedzieć czemu wpłacona kasa 'przeszła' na bonus, zatem rozumiem, że jeśli nie zdążę, to zjedzą mi moje pieniążki, które magicznym sposobem przetransferowały się do bonusu?
 
Co myślicie o walce Hunta z BigFootem?



Myślę, że Hunt jest w stanie bronić poddań. Jednak, nie jestem pewny czy da radę bronić obaleń Pezao. Wtedy Silva może go wypunktować obijaniem w parterze i kontrolą.



Choć z drugiej strony, Hunt potrafi też ładnie uciekać z parteru do stójki. Właśnie momenty w stójce, szczególnie jak Silva będzie plecami w pobliżu siatki Hunt może wykorzystać do uderzeń i ewentualnego KO. Uważam, że Mark powinien częściej używać low kicków, czego nie robi prawie w ogóle, a bardzo silnie kopie. Z drugiej strony wtedy jest niebezpieczeństwo przechwycenia przez przeciwnika nogi i obalenia.



Ogólnie skłaniam się żeby postawić na Hunta, bo nienajgorszy kurs w okolicach 2.5.
 
Back
Top