Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

juz usuneli chyba przeczytali moj post :-) micap nie bylo mozliwosci zebys przegral albo bys wygral 40 albo 160,



czasami sie tak buki myla. ale nie ma juz o czym mowic nikt nie zagral napewno:)
 
mysle ze Szady postawi na Garnera i wtedy bede sie obawial bo jak on stawia na odwrot jak ja to zawsze przegrywam :-)
 
Miałem kiedyś styczność z marathonem, i raczej na pewno przy takiej próbie surbeta wycofaliby Wam zakład bądż też zlimitowali do pewnej stawki :)
 
Nie no ja pier...



Zajrzałem z ciekawości na ten Marathon. Patrzę kurs 2.88 na Grabe. No to szybko zakładam konto. Już kurs zdążył spaść do 2.66. Wklepałem szybko dane karty płatniczej i chuj bombki strzelił. Kursu ni ma



Ja nie jestem pewny zwycięstwa Damiana, ale obok kursu ponad 2.50 nie możnaby przejść obojętnie :)
 
Właśnie o to chodzi że oni zobaczą tą kolosalną różnicę w soim kursie a kursach innych buków i szybko zrobią tak jak pisałem :)



I to tyczy się właśnie zalożenia konta, zagrania danego typu i wypłacenia kasy. Jeżeli masz tam konto i grasz długi czas to oczywiście że warunki automatycznie się zmienią :)



Ja też kiedyś coś podobnego chciałem zrobić na jakimś meczu, i po wygranej okazało się że stawka została sporo zmniejszona... Bodajże z 200 na 50 zł :)
 
moze i tak . na betsafe juz 1.57 na Damiana do jutra pewnie bedzie 1.3-3 :-)a wtedy dam kontre :-)
 
pierdziele nie ruszam tego :-) Damian musi wygrać, żeby przybliżyć się do UFC, ale różnie to już bywało. Także na sobotę tylko Diaz!
 
no i po promocji ale i tak dlugo wisialo bo zobaczylem to gdzies o 15.Co do maratonu dobry buk wyplaty szybkie i bezproblemowe, dobre kursy wiec jak ktos troche gra to warto miec tam konto. Teraz pozostaje liczyc ze Damian ogarnie :)
 
Na betclicku jest promo DO 200zl zaklad bez ryzyka.Jak zakladacie konto i wplacice 200 zl po czym zagracie za ten hajs i zakladajac ze przegracie macie oddane siano i odrazu mozecie wybrac nie obracając w razie wygranej również ,gadałem na czacie i wypytałem o wszystko jedyny minusik to taki ,że nie widze w ofercie mma .
 
Kursy w marathonbet

Grabowski, Damian Garner, Kenny 2.625 1.50

Betsafe

Damian Grabowski - Kenny Garner 1.57 2.28

Mamy 22% surebet

Stake: 5.35 4.65
Win: 12.20 12.18
Netto profit: 2.20 2.18
 
Rozumiem, że wolałbyś nawet krótsze analizy, byleby były szybciej?


Chodzi mi bardziej o konstruktywną wymianę poglądów . Nie należę do grupy opiniobiorców, którzy czekają na podanie na tacy typów do grania. Sam przeprowadzam własne analizy , wyciągam wnioski i podchodzę do zagadnienia z zimną kalkulacją. Dochodząc do sedna sprawy, scieranie się punktów widzenia kilku osób jest zdrowe i pozwala się spojrzeć na zagadnienie szerszym spektrum.



Oczywiście czekam na analizy, by porównać typy :-) ( z tym "szybciej" to trafiłeś w samo sprawy )



Dobra, poszły chyba moje ostatnie zakłady na sobotę:



Jessamyn Duke + Chris Holdsworth @2.10 - 20 GBP



Jessica Rakoczy @2.90 - 5 GBP



Tyle chyba ze mnie na ten weekend. Z fartem :-)
 
typy na weekend:



TUF 18 Finale



1Kupon:



1.Gray Maynard - Nate Diaz Typ1 Kurs:1.71



2. Rani Yahya - Tom Niinimóki Typ1 Kurs:1.72



AKO:2.94 Stawka:podstawowa







2Kupon:



1. Akira Corassani - Maximo Blanco Typ2 Kurs:1.58



2. Drew Dober - Sean Spencer Typ2 Kurs:1.55



AKO:2.45 Stawka:podstawowa







3Kupon:



1.Jared Rosholt - Walter Harris Typ 2 Kurs:2.75



AKO:2.45 Stawka:pol stawki podstawowej











M-1 Challenge 44



1Kupon:



1. Damian Grabowski - Kenny Garner Typ1 Kurs2



AKO:2 Stawka:x podstawoawa x2
 
dlaczego ja w Marathonie wpisuje nr karty debetowej posze mi "Illegal card number" trzeba coś wpisywać przed nr karty czy o co to może chodzić...
 
i tak i tak dawałem i nic to samo pisze na czerwono , kiedys juz podobną operacje robiłem ale nigdy w Marathonie, ubogą mają tą wpłate ani p24 ani przlewu bankowego
 
@Pietagoras



Rozumiem. Przyjmuję. Bedziemy nad tym pracować.



@Zychal



Już niedługo. :)



Zagrałem Damiana za stówę po kursie 2.54 na Marathonie i się ciągle zastanawiam, czy nie postawić Garnera na Betsafe, czyli zrobić surebeta. Damian ma szanse na zwycięstwo i w tym 2.54 jest spore value. Jeszcze mam trochę czasu i to przemyślę.
 
Back
Top