Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja nie oglądałem tego sezonu TUF-a, a i tak mam 4 kupony z tej gali, także odpuściłem sobie nadrabianie walk. :)



Pietagoras, co byś mi doradził z tym Grabowskim - robić surebeta czy zostawić tak jak mam po kursie 2.54? Aktualnie jestem bardziej za tą drugą opcją. :)
 
Ja postawię na Damiana, stawka co do wysokości do ustalenia ale w okolicach 400.



Co mam na Garnera: niezbyt widowiskowy zawodnik (pęknięcie lin w klatkoringu to chyba najbardziej widowiskowy pojedynek jaki z nim widziałem). Lubi obalać, jakiegoś boksa może zapodać.



Graba : jak mówi, że z lekkimi ciężkimi sobie da radę to da : D parter nawet z dołu jak będzie to jego, stójka, Garner lubi klinczować to będzie dla Damiana woda na młyn czyli łapy : )



mój typ Grabowski ko lub sub druga runda
 
maryjan jak wejdzie w jakiś zakład, to się nie pierdoli. :D



To będzie jak z Narkunem - dostanie bęcki, a potem podda Garnera. Przekonałeś mnie. Nie robię surebeta. Ale te sto złotych zostawiam, nie dokładam więcej. :)
 
Żeby taśmowcom dodać nadziei:-) :



1422352_631353346927545_2057251872_n.jpg
 
Sam mam Grabe po 1.72. Stawialem juz jak kurs spadl na betsafe, jeszcze przed informacja o fajnym kursie na marathon...



Ja bym tak zostawil, chyba ze w gre wchodzi wiekszy wklad. Jezeli zamierzasz zagrac gwidonkowa kasa, graj smialo, bo jak na surebet roznica jest zacna a wygrana pewna, przy mniejszym wkladzie to mielenie kasy ;)
 
bo jak na surebet roznica jest zacna a wygrana pewna


to już mi jakoś wall streetowo brzmi:-) coś jak kupowanie spółek, żeby je zrujnować : D



up : może i ekspert, Łaziska Górne, wszystko na to wskazuję, Hubi też mieszka gdzieś koło granicy Kazachstanu i się zna : )
 
Graba na Marathonbet 1.95 już. Jeszcze chwila i się kursy zrównają z Betsafe



Jakbym teraz zrobił surebet to bym miał w razie porażki Damiana +13 zł, zwycięstwo +54 zł. Bez surebeta albo +154, albo - 100. Kto nie ryzykuje, ten nie ma, także zostawiam jak jest. W końcu mam jeszcze parę innych kuponów. :)



Ja za gwidonkowe stawki zagrałem 2 razy w życiu. Co ciekawe, obydwa kupony weszły, ale nie chcę tak grać więcej, bo to za dużo stresu jest. Nie na moje nerwy. Wolę grać więcej kuponów za mniejsze stawki niż raz na 2 tygodnie czy miesiąc jeden kupon za równowartość połowy albo więcej pensji. :)
 
Ja polecam grać surebeta. Garner obił dwukrotnie Gurama, a gość ma bardzo dobry parter, mistrz świata w sambo, pokonał kiedyś Fiodora. Nie spodziewam się łatwej walki dla Damiana, szczerze mówiąc. Tym bardziej, że Polak zawsze miał problemy z cięższymi rywalami.

Co ciekawe, obydwa kupony weszły, ale nie chcę tak grać więcej, bo to za dużo stresu jest.


no w walce Browne'a z Alim to "troszkę" stresu się najadłeś :P
 
Graba : jak mówi, że z lekkimi ciężkimi sobie da radę to da : D parter nawet z dołu jak będzie to jego, stójka, Garner lubi klinczować to będzie dla Damiana woda na młyn czyli łapy : )


Lekki ciężki? Garner na wagę wniósł 119kg, nie nazwałbym go lekkim ciężkim.



Zagrałem jednak Ninimaki+Blanco+City za standardową stawkę.
 
W wynikach na rocksach miał 119kg, dlatego tak napisałem. Już sam nie wiem. Ale lekkim cięzkim nie jest, ta sama waga ewentualnie. Jednak zmienia to postać rzeczy :)
 
maryjan - chodzilo mi o zaklad typu "expert" :P. Z tego co wiem polega on na tym ze masz przygotowana liste spotkan i je obstawiasz, do wygrania jest dodatkowa pula (dlatego na kuponie jest "bonus ekspert 2500zl").
 
THW Kiel - Wisła Płock - W2 @6.40!



Strasznie dużo kontuzji w Wiśle, ale THW gra w tym sezonie bardzo słabo. Za małą kasę można zagrać, w pierwszym meczu jednobramkowa porażka Nafciarzy.
 
Graba dostanie bęcki w pierwszej rundzie, wg mnie głupotą jest na niego stawiać. Polak w kilku ostatnich pojedynkach prezentował się mówiąc delikatnie średnio, a rywale byli o wiele słabsi od Garnera. Na razie nie gram, może skuszę się na Rakoczy na UFC, ale to będzie wszystko.
 
Hubi, sprawdziłem sobie i rzeczywiście Garner wniósł 118,8, niedźwiedź jakiś to nie jest i te parę kg nie zrobi różnicy : )



pierwszeinfo stąd miałem że 110kg miał Garner i stąd moje przekonanie



24137.jpg
 
Kurs na Garnera wzrósł do 2.50 na Betsafe i to jest powód, dla którego właśnie zrobiłem surebeta. Teraz albo + 50 zł, albo +54 za kilka kliknięć i bezstresowo. :) Oczywiście cały czas trzymam kciuki za Damiana.



@adie



Dzięki za cynk o Marathonbecie, bo przyznam szczerze, że wcześniej nie słyszałem o tym bukmacherze.
 
U mnie ostatecznie poszło 1j na Diaza, kurs 2.37, 1.9 j na Raniego, kurs 1.65 (chociaz teraz juz bym na niego nie postawil, oblookalem walki Fina i faktycznie prezentuje się solidnie) i dubel z boksu Kovalev + Stevenson 5j, kurs 1.32. Do tego na przyszly tydzien postawilem na singlu Te Hunę po kursie 2.2 za 1j i taśmę, na której z dzisiejszego UFC jest Maximo Blanco. Udanej gali życzę :)
 
Damian bardzo dobra walka. Caly czas kontrola i na koniec poddanie :) Dobrze ze w niego nie zwatpilem i nie odstawilem w betsafe na Garnera za 2.5 chociaz do konca sie wachalem. Damian pograny za 300 po kursie 2.95 wiec bajeczka. Z fartem Panowie
 
Pany proszę się po walce nie chwalić kuponami na Damiana bo to jest troszeczkę śmieszne :-) Ci co mówili przed walką, że na niego stawiają się liczą :-) chociaż gratuluje wszystkim, którzy postawili na Grabe.
 
śmieszne,a nawet troche żenujące są takie posty po fakcie:-).Ja postawiłem w najgorszym momencie,tj po kursie 1.6,przed walką kurs trochę wzrósł na 1.65.Tak,czy owak 35zł do przodu,zawsze coś:-)
 
@Tomasz



mi się wydaje, że ten temat jest do analizowania i przedstawiania swoich typów przed walką. Czy się mylę?
 
No też, ale pierwszy raz spotykam się z krytyką wpisów o tym kto ile wygrał. Coś się zmieniło czy ja o czymś nie wiem? Zwykle ludzi chwalono za to ile wygrali, a tu nagle hejt. Więc jestem zdziwiony.
 
nie nie nie, do nikogo nie pije, ani nic, bo narazie nikt się taki po walce Graby nie odezwał, ale nie uważasz, że śmieszne jest jak ktoś się w ogóle nie odzywa przed walką, a później zadowolony po walce, wchodzi w tej dział i pisze, że postawił np. 1000 na to, że Gluhov przegra przed dq? Przynajmniej ciężko komuś takiemu uwierzyć. Ja uważam, że ten kto nie wypowiadał się przed walką, niech też się nie chwali swoimi wygranymi. Po prostu wiem, że większości ludzi to razi:-)
 
@Zychal, przecież napisałem, że narazie się nikt taki nie pojawił :-) potrafie cofać się o strony wcześniej
 
Back
Top