Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tsarukyan też był lokata nie? :wink:
Kto jak kto, ale akurat Ty nie powinieneś komentować ;)

Poczekajmy do walki - zobaczymy kto będzie miał rację. W międzyczasie zapraszam do podjęcia zakładów - wpłacam stawkę razy pięć na cele charytatywne jeśli makhachev to przegra - problem jest taki, że wielu szczeka, a jak przychodzi co do czego, to brakuje pewności, żeby "podjąć rękawice".

A już najbardziej bawi to, że często to "wielce zarobieni królowie bukmacherki z Cohones" boją się zaryzykować przysłowiowej stówki. Poważnie Panowie? Aż taka bieda na tych kuponach? Ponoć moje plus minus 50k PLN zysku rocznie na bukmacherce to psi pieniądz, jak już słyszałem :jjsmile: .

Czy te miliony, które zarabiacie na zakładach wypłacane są wenezuelskich boliwarach?

P.S.
Lokaty to w banku, chyba, że akurat bank upadnie lub państwo zbankrutuje (a gwarancja bankowa też obejmuje tylko pewne saldo środków).
P.S.2.
Nigdy nie określałem zakładów jako lokaty.
 
Duzo mocniej bije od wacianego Islama ktory bedzie od razu chcial wywachac brazylijskie cohones.
Stójka Islama boksersko wygląda lepiej od Charlesa.

P.S.
W której z ostatnich walk Charles "nie pływał"?

Po za tym BJJ to zdecydowanie nie ten poziom
Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek, kiedykolwiek poddał Islama. Za to Oliveira już klepał, nie raz. I nie zdziwi mnie, jeśli tu też odklepie.
 
Stójka Islama boksersko wygląda lepiej od Charlesa.

P.S.
W której z ostatnich walk Charles "nie pływał"?


Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek, kiedykolwiek poddał Islama. Za to Oliveira już klepał, nie raz. I nie zdziwi mnie, jeśli tu też odklepie.
Nie wyglada lepiej. A z kim walczyl z samymi bangerami - Chandler, Poirier i Gejczi - wszyscy z kowadlem w lapie... A z kim walczyl Islamik? No wlasnie.
Na to nie ma reguly ze nie zostal poddany, nie trafil na przeciwnika ktory moglby to zrobic.
Bedzie wachanie jajec przy pierwszej okazji, koniec kropka :cool:
 
Nie wyglada lepiej. A z kim walczyl z samymi bangerami - Chandler, Poirier i Gejczi - wszyscy z kowadlem w lapie... A z kim walczyl Islamik? No wlasnie.
Na to nie ma reguly ze nie zostal poddany, nie trafil na przeciwnika ktory moglby to zrobic.
Bedzie wachanie jajec przy pierwszej okazji, koniec kropka :cool:
A co ma robić zapaśnik? Sprowadzi, skontroluje, ubije lub podda. I tak ma być. Po co ryzykować, że zostanie się trafionym w stójce?
 
Kto jak kto, ale akurat Ty nie powinieneś komentować ;)
Każdy ma prawo się wypowiedzieć bez względu na to jakim jest typerem :wink:

Ps. Makhachev to może wygrać i nie mówię że nie wygra, ale skreślanie gościa, który niedawno zdobył pas to przesada i lekceważące podejscie, ale jeśli piszesz mi, że nie mam prawa skomentować bo co? Bo jestem gorszym typerem niż Ty? Możliwe, nie neguje tego, ale mam prawo wypowiedzieć się co myślę.
 
Każdy ma prawo się wypowiedzieć bez względu na to jakim jest typerem :wink:

Ps. Makhachev to może wygrać i nie mówię że nie wygra, ale skreślanie gościa, który niedawno zdobył pas to przesada i lekceważące podejscie, ale jeśli piszesz mi, że nie mam prawa skomentować bo co? Bo jestem gorszym typerem niż Ty? Możliwe, nie neguje tego, ale mam prawo wypowiedzieć się co myślę.
Wypowiedzieć to się możesz, ale szczekanie Tsarukyanem jako przykładem w moim kierunku jest infantylne i słabe (tymbardziej w momencie gdzie Tsarukyan tę walkę wygrał według większości mediów branżowych). A już w kontekście tego, że ~90% typów, które określałem i podawałem tutaj jako mocne bety - były w bazie.

Jest jak jest, psy szczekają, karawana jedzie dalej.
 
Wypowiedzieć to się możesz, ale szczekanie Tsarukyanem jako przykładem w moim kierunku jest infantylne i słabe (tymbardziej w momencie gdzie Tsarukyan tę walkę wygrał według większości mediów branżowych). A już w kontekście tego, że ~90% typów, które określałem i podawałem tutaj jako mocne bety - były w bazie.

Jest jak jest, psy szczekają, karawana jedzie dalej.
No właśnie, Mordo, dlaczego przestałeś podawać typy? Jak mam się odkuć? Myślałem, że jesteśmy kolegami! :boystop:
 
No to nie rozumiem po co takie glupie gadanie ze bedzie mial przewage w stojce.. no prosze Cie. Logiczne ze bedzie sprowadzal i probowal kontrolowac bo nic kurwa innego nie ma.
W stójce też uważam, że Islam jest pewniejszy niż Charles. Prędzej trafi on niż dziurawy Brazylijczyk.
No właśnie, Mordo, dlaczego przestałeś podawać typy? Jak mam się odkuć? Myślałem, że jesteśmy kolegami! :boystop:
Podałem. Pograny tylko Makhachev - singlem. A typów nie podaję, bo swoich ostatnimi czasy gram bardzo niewiele - czasu mi szkoda obecnie na bukmacherkę (bo czasu wolnego mam zasadniczo od cholery, ale spożytkowuję go przyjemniej).
 
czasu mi szkoda obecnie na bukmacherkę (bo czasu wolnego mam zasadniczo od cholery, ale spożytkowuję go przyjemniej).
nom.png


ta.. no... z pewnoscia...
 
Pany, czy są gdzieś jeszcze opcje grania bez podatku w jakiejś "promocji" u bukmachera, który ma licencje w Polsce?

(tak jak np. było/jest w Totalbecie przy 3 zdarzeniach powyżej 1.2 lub w Fortunie przy 3 powyżej 1.3 podczas trwania "Happy hours"?)
 
Pany, czy są gdzieś jeszcze opcje grania bez podatku w jakiejś "promocji" u bukmachera, który ma licencje w Polsce?

(tak jak np. było/jest w Totalbecie przy 3 zdarzeniach powyżej 1.2 lub w Fortunie przy 3 powyżej 1.3 podczas trwania "Happy hours"?)
Na noblbet jest chyba taka możliwość przez 30 dni od dnia rejestracji.
 
Back
Top