Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A jak widzicie walkę Pico vs Kennedy oraz Pitbull vs Borics?
Pico ma dobry streak, ale chyba wszyscy pamiętają jego wpadki. Aktualnie będzie walczył z Kennedym, który niedawno walczył z pretendentem do tytułu. Kurs na Pico strasznie niski, mimo wszystko, i moim zdaniem niewarty ryzyka. Natomiast kurs na Kennedy-ego @5.25 wygląda atrakcyjnie.
Borics - jest świetnie prowadzony. Z przeciwnika, który miał zostać pożarty przez Pico do pretendenta. Walka na pewno będzie ciekawa.
Dla mnie walki do obejrzenia nie do gry, ale każdy ma inne zdanie.
 
A jak widzicie walkę Pico vs Kennedy oraz Pitbull vs Borics?
Pico ma dobry streak, ale chyba wszyscy pamiętają jego wpadki. Aktualnie będzie walczył z Kennedym, który niedawno walczył z pretendentem do tytułu. Kurs na Pico strasznie niski, mimo wszystko, i moim zdaniem niewarty ryzyka. Natomiast kurs na Kennedy-ego @5.25 wygląda atrakcyjnie.
Borics - jest świetnie prowadzony. Z przeciwnika, który miał zostać pożarty przez Pico do pretendenta. Walka na pewno będzie ciekawa.
Pico vs. Kennedy - Pico to świetny zawodnik, zapaśnik wywierający presję z super dynamicznymi ciosami, jego mankamentami są BJJ i powiedziałbym że trochę defensywa na nogach. Kennedy to sprawny grappler z niezłym boksem i przyzwoitymi niskimi kopnięciami. Myślę że Aaron będzie miał tu problem nie tyle z obalaniem rywala co utrzymywaniem go w parterze. Przewaga w stójce to mały znak zapytania, Pico dynamiczniejszy i te brutalne ciosy na korpus natomiast Jeremmy wydaje się celniejszy.
Typuje 68% do 32% na rzecz Aarona Pico.

Pitbull vs. Borics - tutaj nieco twardszy orzech do zgryzienia, przewaga warunków Boricsa może okazać się kluczowa w tym pojedynku. Świetne lowkicki węgra uderzane na pułapie łydki prawdopodobnie będą sprawiać kłopoty brazylijczykowi. Należy dodać do tego dobry boks i chwilami niekonwencjonalność i robi nam się kandydat na niezłego doga.
Typuje 51% do 49% dla Pitbulla.

Podsumowując jeśli miałbym wybierać doga z lepszym value byłby to zdecydowanie Borics.
 
A jak widzicie walkę Pico vs Kennedy oraz Pitbull vs Borics?
Pico ma dobry streak, ale chyba wszyscy pamiętają jego wpadki. Aktualnie będzie walczył z Kennedym, który niedawno walczył z pretendentem do tytułu. Kurs na Pico strasznie niski, mimo wszystko, i moim zdaniem niewarty ryzyka. Natomiast kurs na Kennedy-ego @5.25 wygląda atrakcyjnie.
Borics - jest świetnie prowadzony. Z przeciwnika, który miał zostać pożarty przez Pico do pretendenta. Walka na pewno będzie ciekawa.
Akurat Boricsa myślałem pograć ale z tyłu głowy mam że to przecież Geriator
:beczka:
 
4 fun Cichy Vandal Ztrolowany @5.33 - ten Cios to oprócz walk (przegranych w słabym stylu) niema nic by być takim faworytem. Liczę na fajny upset.
 
Pico vs. Kennedy - Pico to świetny zawodnik, zapaśnik wywierający presję z super dynamicznymi ciosami, jego mankamentami są BJJ i powiedziałbym że trochę defensywa na nogach. Kennedy to sprawny grappler z niezłym boksem i przyzwoitymi niskimi kopnięciami. Myślę że Aaron będzie miał tu problem nie tyle z obalaniem rywala co utrzymywaniem go w parterze. Przewaga w stójce to mały znak zapytania, Pico dynamiczniejszy i te brutalne ciosy na korpus natomiast Jeremmy wydaje się celniejszy.
Typuje 68% do 32% na rzecz Aarona Pico.

Pitbull vs. Borics - tutaj nieco twardszy orzech do zgryzienia, przewaga warunków Boricsa może okazać się kluczowa w tym pojedynku. Świetne lowkicki węgra uderzane na pułapie łydki prawdopodobnie będą sprawiać kłopoty brazylijczykowi. Należy dodać do tego dobry boks i chwilami niekonwencjonalność i robi nam się kandydat na niezłego doga.
Typuje 51% do 49% dla Pitbulla.

Podsumowując jeśli miałbym wybierać doga z lepszym value byłby to zdecydowanie Borics.
Pitbull może zakończyć walkę jednym ciosem a kogo pokonał przed czasem Borics ? Wymęczył w 5 rundach graplera w ostatniej walce
 
Pico vs. Kennedy - Pico to świetny zawodnik, zapaśnik wywierający presję z super dynamicznymi ciosami, jego mankamentami są BJJ i powiedziałbym że trochę defensywa na nogach. Kennedy to sprawny grappler z niezłym boksem i przyzwoitymi niskimi kopnięciami. Myślę że Aaron będzie miał tu problem nie tyle z obalaniem rywala co utrzymywaniem go w parterze. Przewaga w stójce to mały znak zapytania, Pico dynamiczniejszy i te brutalne ciosy na korpus natomiast Jeremmy wydaje się celniejszy.
Typuje 68% do 32% na rzecz Aarona Pico.

Pitbull vs. Borics - tutaj nieco twardszy orzech do zgryzienia, przewaga warunków Boricsa może okazać się kluczowa w tym pojedynku. Świetne lowkicki węgra uderzane na pułapie łydki prawdopodobnie będą sprawiać kłopoty brazylijczykowi. Należy dodać do tego dobry boks i chwilami niekonwencjonalność i robi nam się kandydat na niezłego doga.
Typuje 51% do 49% dla Pitbulla.

Podsumowując jeśli miałbym wybierać doga z lepszym value byłby to zdecydowanie Borics.
Pico zniszczy Kennediego.
 
LFA 143 w Brazylii - favela welcome to.

Króciutko, bo lecę na pępkowe, trzeba koniecznie opić bo demografia w Polsce leży:

Natalia Alves - Ingrid Silva
Brązowy pas vs niebieski, nieustanne zapasy i kontrola zapewnią Alves wygraną, może nawet czasówkę.

Rose Brito Conceição - Mayara Thays
Rose to niezła była zapaśniczka z faveli, ładnie kręci się w parterze, ogólnie lepsza od rywalki, prywatnie lesbijka. Powinna to wziąć, rywalka nic szczególnego, w każdej walce szoruje po macie plecami.

Jose Delano - Jair Jesuino
Delano to solidny fighter plus dużo silniejszy od rywala, w sumie w każdym aspekcie lepszy. Ten Jesuino rekord nabity na bumach aż oczy bolą, tylko jeden rywal miał dodatni rekord. Radzę nawet nie włączać jego poprzednich walk bo to kabaret. Dla mnie kurs na Delano patrząc na skillsy powinien być @1.10 ale na papierze rekord 11-1 rywala prezentuje się elegancko. Jesuino nie powinien mieć tu nic do gadania.

Inaba - Nadine Mandiau
Inaba po kursie @1.10 to pewnie mało rozsądne ale to totalny mismatch. Topowy prospekt wśrod pań w ballatorze kontra wolna jak ślimak Nadine Mandiau z rekordem 2-5. Dodatkowo panie walczyły już w 2018 r. i Inaba w minutę zmiotła rywalkę.

Dodatkowo dokładam bez żadnego przekonania Vitora Costę w walce z Miquelem Firmino. Obaj panowie to ogóry. Widzę możliwość że Firmino wygra na punkty bo zadaje dużo ciosów ale ogromna przewaga warunków fizycznych i dobre przygotowanie (instagram) nie pozwala mi nie stawiać na Costę. Walka bumów - niech się dzieje wola nieba.

View attachment 46426


Chlop oszalał, kupon składa z samych kobiet...:siara: No cóż, zobaczymy...


Natalia Alves + Rose Brito Conceição + Jose Delano + Inaba @2.23
Natalia Alves + Rose Brito Conceição + Jose Delano + Inaba + Vitor Costa @3.82


Natalia Alves + Rose Brito Conceição + Jose Delano + Inaba @2.23
Natalia Alves + Rose Brito Conceição + Jose Delano + Inaba + Vitor Costa
@3.82

High Five Friends GIF by Amazon Freevee
 
A gdzie zabójcze izydory były, bo nie widzialem nic... :corn:
Bez nazwy.jpg


były potężne izydory ale chwała Bogu że nie tutaj bo jeszcze ktoś by pograł :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:

pierwszy do wyśmiewania a po ujebanym kuponie dwie kontry na byle co i wszystko na minus hahaha mam nadzieję że Cię karma dopadnie za tą hipokryzję wyśmiewanie i w końcu twoi klienci o ile jeszcze masz ich przejrzą na oczy
 
View attachment 46562

były potężne izydory ale chwała Bogu że nie tutaj bo jeszcze ktoś by pograł :waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:

pierwszy do wyśmiewania a po ujebanym kuponie dwie kontry na byle co i wszystko na minus hahaha mam nadzieję że Cię karma dopadnie za tą hipokryzję wyśmiewanie i w końcu twoi klienci o ile jeszcze masz ich przejrzą na oczy
Szymon, więcej tu takich jak wielki Killer, ale co zrobić. Pamiętam tylko to co mi pisałeś na priv i tego się trzymam :)
 
2 Demolki
Pozdrawiam
:cool:

7/7 Izydoròw :kis:
Czy będą kolejne jeszcze nie wiem :cool:

Fajne są dzisiaj z Boksu :cowboy:


Ten tydzień był wolny od Izydorków ale wracamy wypoczęci po chwilowym urlopie.

Izydor Boks (Gala Eubank vs Benn) 8 Październik > Ellie Scotney @1.38 (śmiało grać na moją odpowiedzialność)




A te niektóre szczawie co szczekają i im coś nie pasuje to japa tam cicho i się nie udzielać nieproszonym :cool: Kolejne Izydory w toku. (A Po petardę :bomb: po @1.70 zapraszam już na zamknięta grupę). :wink2:
 
Back
Top