Zajebiście mnie cieszy, że...

Dzis o 16 12 zostałem ojcem!:gospeldance:coreczka piękny aniołek:bayan:kurwa zgłupieje na jej punkcie ja to wiem:rutekajak: będzie pite ::snoopd::jak nic się nie zmieni będę miał moje kobietki już w sobote w domu:fly:
Gratulacje!

No i dużo wytrwałości, siły i opanowania życzę! Wyspałeś się na zapas? :lol:
 
Dzis o 16 12 zostałem ojcem!:gospeldance:coreczka piękny aniołek:bayan:kurwa zgłupieje na jej punkcie ja to wiem:rutekajak: będzie pite ::snoopd::jak nic się nie zmieni będę miał moje kobietki już w sobote w domu:fly:
Gratulację. I powodzenia!!
 
Ludzie w moim mieście nie mogą się przekonać do kas samoobsługowych. Nie muszę stać w tych jebitnych kolejkach. A ludzi jak zwykle pojebało, jeden dzień sklepy zamknięte a kupują jakby tydzień miało nie być .
 
Aktualizacja maca się nie udała, udało mi się naprawić go - pierwszy raz to musiałem robić, obsrany, że wszystko jest stracone...ale udało się! :happy dance:
 
Lechia Gdańsk jest w strefie spadkowej :antonio:
To ty się piłką interesujesz? :śmiech:

A tak żeby nie odbiegać od tematu, może nie tak zajebiście, ale ucieszyłem się dziś w pracy. Niby zaczynam myśleć czy by coś nie zmienić, poszukać nowej, a tu podwyżka.
 
To ty się piłką interesujesz? :śmiech:

Jeszcze rok temu oglądałem średnio 3-4 całe mecze e#$tr@#l@$y w każdej kolejce, do tego oczywiście wszystkie skróty. Powiem nieskromnie, że jeśli chodzi o lata 2000-2015 to mało jest ludzi, którzy lepiej ode mnie ogarniają te skurwiałe rozgrywki. I nagle, jednego dnia, jebnąłem to wszystko w piździec i teraz jestem największym hejterem polskiej ligi, w tym sezonie nie obejrzałem ani jednego meczu.
uległa Warszawa wjebała z Sheriffem Tyraspol. Przed tym dwumeczem wygłosiłem publicznie deklarację, że jeśli ich nie przejdą, to do końca życia nie obejrzę żadnego meczu uległej. Nie ukrywam, że kiedy skończyło się tak jak się skończyło, poczułem ogromne wkurwienie, bo - obiektywnie patrząc - jest to najlepsza polska drużyna ostatnich lat. Ale potem stwierdziłem, że pójdę za ciosem i że spróbuję w ogóle nie oglądać e#$tr@#l@$y. Już po kilku tygodniach zrozumiałem, że tego wstrętnego raka należało wyciąć 15 lat wcześniej i że życie bez oglądania tych pierdolonych paralityków jest znacznie piękniejsze. Musisz tego spróbować.
A demolować tramwaje i napadać na staruszki z kolegami i tak będziesz mógł. Najważniejszy aspekt kibicowania zostanie zachowany :beczka:
 
Jeszcze rok temu oglądałem średnio 3-4 całe mecze e#$tr@#l@$y w każdej kolejce, do tego oczywiście wszystkie skróty. Powiem nieskromnie, że jeśli chodzi o lata 2000-2015 to mało jest ludzi, którzy lepiej ode mnie ogarniają te skurwiałe rozgrywki. I nagle, jednego dnia, jebnąłem to wszystko w piździec i teraz jestem największym hejterem polskiej ligi, w tym sezonie nie obejrzałem ani jednego meczu.
uległa Warszawa wjebała z Sheriffem Tyraspol. Przed tym dwumeczem wygłosiłem publicznie deklarację, że jeśli ich nie przejdą, to do końca życia nie obejrzę żadnego meczu uległej. Nie ukrywam, że kiedy skończyło się tak jak się skończyło, poczułem ogromne wkurwienie, bo - obiektywnie patrząc - jest to najlepsza polska drużyna ostatnich lat. Ale potem stwierdziłem, że pójdę za ciosem i że spróbuję w ogóle nie będę oglądać e#$tr@#l@$y. Już po kilku tygodniach zrozumiałem, że tego wstrętnego raka należało wyciąć 15 lat wcześniej i że życie bez oglądania tych pierdolonych paralityków jest znacznie piękniejsze. Musisz tego spróbować.
A demolować tramwaje z kolegami i tak będziesz mógł, czyli najważniejszy aspekt kibicowania zostanie zachowany :beczka:

:frankapprove: Może na emeryturze spróbuję. Choć akurat tramwaje szanuję!
 
Dzis o 16 12 zostałem ojcem!:gospeldance:coreczka piękny aniołek:bayan:kurwa zgłupieje na jej punkcie ja to wiem:rutekajak: będzie pite ::snoopd::jak nic się nie zmieni będę miał moje kobietki już w sobote w domu:fly:
Gratulacje! A co tak dlugo je trzymaja? Cora zzolkla? Miesiac temu jak mi sie syn urodzil to szybciutko wygonili do domu. Utodzony w piatek a w niedziele wypisali do domu. Dzisiaj ostatni dzien miesiecznego wolnego z tej okazji, boli powrot do roboty. Z corka to strach bo trzeba pilnowac calej okolicy;)

W końcu rzuciłem kwit z wypowiedzeniem w robocie....
Tez gratuluje! Sam to niedlugo zrobie tylko z druga firma sie dogadam, czekam na ten dzien!
 
Gratulacje! A co tak dlugo je trzymaja? Cora zzolkla? Miesiac temu jak mi sie syn urodzil to szybciutko wygonili do domu. Utodzony w piatek a w niedziele wypisali do domu. Dzisiaj ostatni dzien miesiecznego wolnego z tej okazji, boli powrot do roboty. Z corka to strach bo trzeba pilnowac calej okolicy;)


Tez gratuluje! Sam to niedlugo zrobie tylko z druga firma sie dogadam, czekam na ten dzien!
No 48 godz bylo. Standard. No ja ostatni raz w robocie bylem 6 marca i wracam dopiero w ta sobote tak wiec poltora miecha wolnego. A tacierzynski trzymam na pozniej:wink: najlepsze 1,5 miecha w moim zyciu!
 
Back
Top