Zajebiście mnie cieszy, że...

Kaczce pewnie teraz głupio jak to czyta.

Zawsze można dodać, aby ułatwić śmieszkowanie, że w tym roku nie było matmy (nota bene 4,5 w pierwszym semestrze, tylko wtedy mi odjebało na cohones i nie potrafiłem ogarnąć najłatwiejszych rzeczy). Ale miałem rachunkowość, a jednak jakoś wyszło :fjedzia:
 
nerd
calculator-hot-girls-nerd-tan-1347555986d.jpg
 
Miał padać śnieg... a świeci mocno słońce , można by się opalać :) . Szkoda że po 15 robi się powoli ciemno :stevecarell:
 

Nie jestem nerdem, po prostu przypadkowo się okazało, że moje studia są mocno powiązane z moimi zainteresowaniami i dobrze się na nich odnajduję :D Chociaż wiadomo, że jak jest sesja, to kilka tygodni po kilka-kilkanaście godzin dziennie trzeba siedzieć.

A i akurat moja "mądrość" działa pozytywnie na "ladies" :D
 
Nie jestem nerdem, po prostu przypadkowo się okazało, że moje studia są mocno powiązane z moimi zainteresowaniami i dobrze się na nich odnajduję :D Chociaż wiadomo, że jak jest sesja, to kilka tygodni po kilka-kilkanaście godzin dziennie trzeba siedzieć.

A i akurat moja "mądrość" działa pozytywnie na "ladies" :D
Jegomość ze zdjęcia jest wianuszkiem otoczony więc nie wiem dlaczego akurat ;)
 
Nie jestem nerdem, po prostu przypadkowo się okazało, że moje studia są mocno powiązane z moimi zainteresowaniami i dobrze się na nich odnajduję :D Chociaż wiadomo, że jak jest sesja, to kilka tygodni po kilka-kilkanaście godzin dziennie trzeba siedzieć.

A i akurat moja "mądrość" działa pozytywnie na "ladies" :D
Ekonomie studiujesz czy fir?
 
Zajebiście mnie cieszy to, że moja córa pierwszy raz w życiu przetrwała cały miesiąc bez choroby. Oznacza to, że w końcu jest dobrze zdiagnozowana choroba układu immunologicznego i terapia daje efekty :happy dance: Dziecko jest szczęśliwe, nie męczy się i chędnie chodzi do żłobka :happy dance:
 
...moja siostra urodziła zdrowe dziecko. A co najbardziej magiczne to to, że poród odbierał mój szwagier w samochodzie na poboczu autostrady o 3 rano. Co więcej, każde USG mówiło o tym, że będzie to ich druga córeczka, a urodził się syn, którego tak bardzo pragnął mój szwagier. Dosłownie cud. Historia jak z filmu.
 
...moja siostra urodziła zdrowe dziecko. A co najbardziej magiczne to to, że poród odbierał mój szwagier w samochodzie na poboczu autostrady o 3 rano. Co więcej, każde USG mówiło o tym, że będzie to ich druga córeczka, a urodził się syn, którego tak bardzo pragnął mój szwagier. Dosłownie cud. Historia jak z filmu.

Gratulacje dla siostry :) będzie co opowiadać jak podrośnie maleństwo ;)
 
... w obliczu nagłej potrzeby zmiany mieszkania, udało mi się znaleźć nowe - lepsze mieszkanie stosunkowo szybko, a zamieszkam w nim ze swoją dziewczyną i dwójką przyjaciół.
 
wygralem wojne z czerwonym skurwysynem chodzacym do tylu
Wow, leczenie oficjalnie zkończone? Ja w poniedziałek mam kontrole na onko i jak wszystko będzie git to też oficjalnie koniec leczenia, zamknięcie karty dilo i tylko kontrole co kilka miesięcy u specjalisty zostaną.
 
Wow, leczenie oficjalnie zkończone? Ja w poniedziałek mam kontrole na onko i jak wszystko będzie git to też oficjalnie koniec leczenia, zamknięcie karty dilo i tylko kontrole co kilka miesięcy u specjalisty zostaną.
oficjalnie zakonczone wczoraj teraz tylko co pare miechow musze zglaszac sie do kontroli
 
Bardzo się ciesze, że odkąd mam dwa tygodnie urlopu mój sasiąd wierci od 7 rano z przerwami do 10, później 19 do 21 i niby jest tak każdego dnia, jestem ciekawy co można wiercić codziennie miesiącami mieszkajać w bloku..
 
Wow, leczenie oficjalnie zkończone? Ja w poniedziałek mam kontrole na onko i jak wszystko będzie git to też oficjalnie koniec leczenia, zamknięcie karty dilo i tylko kontrole co kilka miesięcy u specjalisty zostaną.
5 lat kontrole były?
 
No to mi kazali 5 lat do onko ganiać, widać mi mniejsze szanse dają:cry:
:lol:
To też zależy od nowotworu a jeśli tarczyca to czy miałeś całą usuniętą (jak ja) czy tylko jeden płat, bo wtedy jest większa szansa na nawrót ale za to mniej problemów endokrynologicznych w życiu ;)
 
Dzisiaj po miesiącu przerwy po kontuzji przetestowałem kolano (ergometr, bieżnia, tyci tyci skakanki).
Mogę wracać, tylko trza uważać, yeah!
 
Back
Top