Zajebiście mnie cieszy, że...

Pogadajcie se na fb z jednym z największych trolli wszechczasów jakie to moderowanie jest złe, lol.
 
Aleeeee marudzisz z tym moderowaniem. Grill, seks, piwo, słońce, truskawki. Polecam i pozdrawiam.
ale o co Ci bully chodzi, nic nie marudzę nawet, już nawet słówkiem się o tym nie odzywam, jedna rozmowa z Mariem i wszystko ustalone. :) pisałem już jak to wygląda, z Wujkiem okazyjnie sobie piszę o tematach w ogóle niezwiązanych z cohones, come on... nie marudź. :smile:

serio, skończmy ten wątek, ja wszystko już mam poukładane, Wy róbcie tutaj swoje. #krakówCohones
 
Last edited:
ale o co Ci bully chodzi, nic nie marudzę nawet, już nawet słówkiem się o tym nie odzywam, jedna rozmowa z Mariem i wszystko ustalone. :) pisałem już jak to wygląda, z Wujkiem okazyjnie sobie piszę o tematach w ogóle niezwiązanych z cohones, come on... nie marudź. :smile:

serio, skończmy ten wątek, ja wszystko już mam poukładane, Wy róbcie tutaj swoje. #krakówCohones
Ej, ale ja już dawno nie bylem bully. I tak w tym temacie nie marudzimy:) I zapraszam oczywiście do Krakowa. Krakusy gościnne chlopy, trzeźwy nie wyjedziesz.
 
Ej, ale ja już dawno nie bylem bully. I tak w tym temacie nie marudzimy:)
:heart: once a bully, forever a bully, czempion! haha, dokładnie. wróciłem dziś do domu na weekend, się jaram kurrrrwa. w niedzielę wracam i zapierdalam, ale wieś mnie regeneruje mistrzowsko.
 
Cieszy mnie grill z surowymi kiełbaskami wołowo-jagnięcymi ale martwi mnie atak chemitrailsów na niebie nad Zabierzowem :(
29qbn21.jpg
 
Zajebiście cieszy mnie to że dzisiaj miałem idealny dzień, po prostu miodzio.
 
Cieszy mnie:
- w nocy obejrzałem fajną galę
- do południa wypiłem dwa dobre piwa
- zaraz po obiedzie idę na spacer z synem
-wieczorem mam zamiar iść pobiegać
- po bieganiu kolejne dobre piwa :D
- @Szady ogarnia temat z Michi972, bo chłopak zaczynał przechodzić samego siebie
 
Zajebiście cieszy mnie wolny poniedziałek, leniwe leczenie kaca p wczorajszym!
No i zajebiście cieszy mnie to


A co :)!
 
Cieszy mnie promocja w Fitness Platinium trzymiesięczny karnet za 179zł.


I zajebiście cieszy mnie chłodek na zewnątrz-po wczoraj to jak dopust boży. Sorry Mort
 
A mnie cieszy to że, wczoraj jebnąłem 90 km rowerem z kumplem, dzisiaj uratowałem ludzkie życie i spijam sobie zimnego browara.
Ja tam mam zawsze najlepszy humor jak komuś pomogę. Nie muszę od razu od śmierci ratować, ale choćby ślepego przez pasy przeprowadzić i banan na ryju cały dzień się trzyma.
 
@straszny_raptor @Masta Blasta @Wewiur pracuje w szpitalu i nie chwalę się uratowanym życiem jakiegoś dziadka który umrze za miesiąc albo dwa, ale tutaj to jest hardkor, młoda zdrowa laska wiek 23 lata dostała zawału serca po czym się zatrzymała, szybka reakcja wszystkich którzy tam byli i nasz OIT ją uratowały. Swoją drogą zastanawiam się czy nie założyć jakiegoś tematu medycznego, mam parę hardkorów, po których można rzygać :bad:
 
@straszny_raptor @Masta Blasta @Wewiur pracuje w szpitalu i nie chwalę się uratowanym życiem jakiegoś dziadka który umrze za miesiąc albo dwa, ale tutaj to jest hardkor, młoda zdrowa laska wiek 23 lata dostała zawału serca po czym się zatrzymała, szybka reakcja wszystkich którzy tam byli i nasz OIT ją uratowały. Swoją drogą zastanawiam się czy nie założyć jakiegoś tematu medycznego, mam parę hardkorów, po których można rzygać :bad:


Dajesz, swego czasu regularnie czytałem bloga młodego lekarza o medycynie i służbie zdrowia. Jest o czy pisać i czytać. Czekamy:)
 
@straszny_raptor @Masta Blasta @Wewiur pracuje w szpitalu i nie chwalę się uratowanym życiem jakiegoś dziadka który umrze za miesiąc albo dwa, ale tutaj to jest hardkor, młoda zdrowa laska wiek 23 lata dostała zawału serca po czym się zatrzymała, szybka reakcja wszystkich którzy tam byli i nasz OIT ją uratowały. Swoją drogą zastanawiam się czy nie założyć jakiegoś tematu medycznego, mam parę hardkorów, po których można rzygać :bad:
Piękna sprawa, ze robisz coś co ma sens (wyższy sens).
Zakładaj.
 
@straszny_raptor @Masta Blasta @Wewiur pracuje w szpitalu i nie chwalę się uratowanym życiem jakiegoś dziadka który umrze za miesiąc albo dwa, ale tutaj to jest hardkor, młoda zdrowa laska wiek 23 lata dostała zawału serca po czym się zatrzymała, szybka reakcja wszystkich którzy tam byli i nasz OIT ją uratowały. Swoją drogą zastanawiam się czy nie założyć jakiegoś tematu medycznego, mam parę hardkorów, po których można rzygać :bad:
Wielka sprawa :applause:

A tak na marginesie, jak byłem mały i podobała mi się jakaś laska, to marzyłem, żeby uratować jej życie :rofl:
 
@Szady dałem lajka :lol:. Jeśli chodzi o prace w szpitalu to jeślibym się tym nie jarał to bym tego nie robił, pracuje na oddziałach gdzie jest w chuj ciężko bo OIT z anastezjologią jest przesrany no i drugi SOR gdzie przychodzi pełno debili którzy myślą że SOR to przychodnia. Pytają się mnie dlaczego akurat taki zawód. Zawsze mówię że jak byłem dzieciakiem to otrzymałem na maxa dużo pomocy od lekarzy i pielęgniarek, bo miałem na wózku jeżdzić a chodzę, więc spłacam swój dług wdzięczności a dwa że to lubię robić
 
Back
Top