Zajebiście mnie cieszy, że...

Zajebiscie mnie cieszy że pogoda się poprawiła i mogłem wyjść na balkon :)

2gsiayx.jpg
 
Zajebiście mnie cieszy, że delikatnie zjarany z piwkiem w ręku oglądam najnowszy odcinek "Gry o tron" z dziewczyną u mojego boku.
 
Y ten, mieszkasz w Jubilacie?
A tak poważnie, to świetne zdjęcie.

Zepsułeś :boystop:


Zdjęcie fajne ale nie polecam restauracji Vidok. Śmierdzi jak w stołówce, na balkonie obdrapane stołki żywca i cerata na stole. Ale ten WIDOK! Warto się wybrać tylko na piwko. Koncernowe oczywiście
 
Ano. W zasadzie jak starszy przymasowany brat Ian'a ;)

Że ja starszy? :lol: Toż ja młodzieniaszek, ale ten wąs mi bez kitu dodaje z 15 lat.

... żeby nie było, napiszę co jeszcze mnie cieszy, cieszy mnie to, że widziałem się z ludźmi, którzy byli sceptycznie nastawieni do Boga, a po wczorajszych rozmowach coś się w nich odmieniło. :D

Jednak widok człowieka, który kiedyś walił ściechę za ściechą, bluzgał na kobiety i chlał co drugi dzień - dziś mówiącego o Jezusie - szokuje. :D
 
Cieszę się ze Play do telefonu żony dorzucił słuchawki Bluetooth Nokia Purity Pro by Monster które w momencie wejścia na rynek kosztowały 1200 zł. W końcu Grupa Początkująca będzie słuchana z należną jej klasą :boystop:
 
... Ze jest 13:30 i juz jade na kettle :D a po kettlach ruszam na ognisko na ktore mam przygotowane 2 kg pysznej chudej wolowinki :D
 
Cieszy mnie, że oglądam dobry mecz Wawrinki z Tsongą w półfinale French Open i w oczekiwaniu na Djokovic vs Murray. Drugi mecz zapowiada się zajebiście. Murray odkąd się ożenił (pare turniejów temu) meczu nie przegrał, a Djokovic to geniusz tenisowy i forma jaką ma megamocna. A French Open dotąd jedynego nie wygrał z wielkich szlemów, więc motywacja mega. Z zamiarem wygrania Wielkiego Szlema w tym sezonie. Australię już zdobył :)
Cieszy mnie też to, że nikt w tenisie nie myśli o jakichś PPV :D No poza playerem za który płacąc można podglądać wiele innych kortów niż w Eurosporcie 1 czy 2.
 
Cieszy mnie, że oglądam dobry mecz Wawrinki z Tsongą w półfinale French Open i w oczekiwaniu na Djokovic vs Murray. Drugi mecz zapowiada się zajebiście. Murray odkąd się ożenił (pare turniejów temu) meczu nie przegrał, a Djokovic to geniusz tenisowy i forma jaką ma megamocna. A French Open dotąd jedynego nie wygrał z wielkich szlemów, więc motywacja mega. Z zamiarem wygrania Wielkiego Szlema w tym sezonie. Australię już zdobył :)
Cieszy mnie też to, że nikt w tenisie nie myśli o jakichś PPV :D No poza playerem za który płacąc można podglądać wiele innych kortów niż w Eurosporcie 1 czy 2.
A pozniej sie dziwisz ze sie ciebie czepiajo:boss:
Jak nawet ze zwykłych meczy tenisa najebiesz referat
Nie Nie Nie,mnie to nie przeszkadza Pisz ile chcesz Panie:lol:
 
Jak nawet ze zwykłych meczy tenisa najebiesz referat
To nie jest zwykły mecz i zwykły turniej :) Raczej kilka zdań też, a nie referat,. Nie sposób pominąć otoczkę tego właśnie meczu, właśnie po to by ktoś nie powiedział, że to "zwykły mecz" :)
 
Back
Top