Zajebiście mnie cieszy, że...

To przecież nie tajemnica, są tematy zlotowe i ryje, a resztę pewnie przez znajomych @midern na fb stalkowałaś :werdum:

11557883424cde8adb8fbb6-652955-wm.jpg

George-Clooney.jpg

ecf05a5438f14b9f1e21efc392fd0935,62,37.jpg

200

3ba5a1e47ab5.jpg
Jeszcze w to mnie mieszacie? Oczywiście nie mówię nie :mamed:
 

Mnie możecie wykreślić ze zlotów co najmniej do 2020 roku, kurwa...
Żona w ciąży, już trzeci miesiąc, a rzyga wszystkim, osłabiona, nic nie daje rady utrzymać w żołądku (ma "szczęście" być w 2% kobiet, które mają coś, co nazywa się niepowściągliwe wymioty ciążowe). Córka 2,5 roku jest wszędzie i zawsze, ona ma tyle energii, że zajechałaby z pięciu dorosłych - odkąd wstanie do pójścia spać jest w większości pod moją opieką. Do tego od czwartku mam rozjebaną kuchnię, rozpoczyna się remont generalny tego skurwiałego pomieszczenia, hydraulik już zmienił się w Człowieka-Wiertarkę i rozpoczął swoją destrukcję. Oprócz tego praca, kiedy żona i córka śpią.

Tak wyglądam od początku maja....
c0e.jpg
 
Mnie możecie wykreślić ze zlotów co najmniej do 2020 roku, kurwa...
Żona w ciąży, już trzeci miesiąc, a rzyga wszystkim, osłabiona, nic nie daje rady utrzymać w żołądku (ma "szczęście" być w 2% kobiet, które mają coś, co nazywa się niepowściągliwe wymioty ciążowe). Córka 2,5 roku jest wszędzie i zawsze, ona ma tyle energii, że zajechałaby z pięciu dorosłych - odkąd wstanie do pójścia spać jest w większości pod moją opieką. Do tego od czwartku mam rozjebaną kuchnię, rozpoczyna się remont generalny tego skurwiałego pomieszczenia, hydraulik już zmienił się w Człowieka-Wiertarkę i rozpoczął swoją destrukcję. Oprócz tego praca, kiedy żona i córka śpią.

Tak wyglądam od początku maja....
c0e.jpg
To trzymaj się chłopie! Cory pilnuj, a żonie chociaż ładną różową miskę kup, jak rzygać to elegancko ;)
W 2020 się odezwiemy
 
Żona w ciąży, już trzeci miesiąc, a rzyga wszystkim, osłabiona, nic nie daje rady utrzymać w żołądku (ma "szczęście" być w 2% kobiet, które mają coś, co nazywa się niepowściągliwe wymioty ciążowe).
Za 3 tygodnie jej przejdzie, jak ręką odjął.
Czas, start!
 
Chyba nas nie lubisz...

Spędziłem 5 lat z Wami na cohones, więc jesteście jak bracia, których nie miałem. Lepiej zapierdalaj na siłce, bo jeszcze będziesz dźwigał moje najebane, obrzygane (hue hue), nieprzytomne cielsko :D
 
Spędziłem 5 lat z Wami na cohones, więc jesteście jak bracia, których nie miałem. Lepiej zapierdalaj na siłce, bo jeszcze będziesz dźwigał moje najebane, obrzygane (hue hue), nieprzytomne cielsko :D
My man!
 
Back
Top