Zajebiście mnie cieszy, że...

@MysticBęben Wracałem koło północy do domu i trafiłem na ekipę, która zamalowywała grafy i szukała pojedynczych osób na wrogim sobie osiedlu. Trochę mniej refleksu i przebiegłoby po mnie kilkanaście osób. Co prawda nie jestem dumny że trzeba było biegać, ale za to żywy. #nocneproblemy @kibicowskieżycie

@KalasznikowMac Nie widziałem twojej odpowiedzi jak pisałem swoją :|
 
@MysticBęben Wracałem koło północy do domu i trafiłem na ekipę, która zamalowywała grafy i szukała pojedynczych osób na wrogim sobie osiedlu. Trochę mniej refleksu i przebiegłoby po mnie kilkanaście osób. Co prawda nie jestem dumny że trzeba było biegać, ale za to żywy. #nocneproblemy @kibicowskieżycie

@KalasznikowMac Nie widziałem twojej odpowiedzi jak pisałem swoją :|
Łódź, Kraków czy Trójmiasto?
 
w Trójmieście takie coś by się inaczej skończyło :P



Tym:

200.gif
 
Laska jara sie karkami. Nie wie ze tu same grubasy:DC:
nie jaram się, większość to prymitywy w końcu, poza tym mordobicie za to, że ktoś komuś innemu kibicuje to w ogóle mistrzostwo :) nie interesuje mnie jak wyglądacie więc wszystko zostaje po staremu :P
 
To przecież nie tajemnica, są tematy zlotowe i ryje, a resztę pewnie przez znajomych @midern na fb stalkowałaś :werdum:

11557883424cde8adb8fbb6-652955-wm.jpg

George-Clooney.jpg

ecf05a5438f14b9f1e21efc392fd0935,62,37.jpg

200

3ba5a1e47ab5.jpg
prawdziwy stalker nie zdradza swoich metod :D oj tam, nie liczy się wygląd, liczy się charakter!
 
No, Moonia wystalkowana również, co oczywiście nie stanowiło problemów. Prawilnie bym powiedział.
haha w moim przypadku było łatwo :) jak już tu jesteś to w sumie przez to, że rozmawialiśmy o analityce i pracy to zapiszę się nią, nawet jak coś znajdę niedługo, tylko na GUMedzie 4 semestry trwa no i mało osób przyjmują więc to też niepewne :/
 
haha w moim przypadku było łatwo :) jak już tu jesteś to w sumie przez to, że rozmawialiśmy o analityce i pracy to zapiszę się nią, nawet jak coś znajdę niedługo, tylko na GUMedzie 4 semestry trwa no i mało osób przyjmują więc to też niepewne :/
Powodzenia w takim razie :)
 
Back
Top