Zajebiście mnie cieszy, że...

Panowie, melanż ostateczny rozjebany. Tyle się natańczyłem, co nigdy w życiu. Poranne powroty z obtartymi palcami są chujowe, ale zdążyłem akurat na Condita z Alvesem :boystop:
W biedronce jest niezły cydr. W każdym razie mi smakował, ale to był jedyny, który piłem.
Baluj, baluj i pieniędzy nie żałuj!
 
Hel objechany :D 3 dni ponad 1500 km na moim Zecie 1000, maszyna zrobiła swoje i ani razu nie marudziła :)
 
Cieszy mnie ponad 9 km zrobionych bulwarami wiślanymi w Krakowie. Jeśli ktoś z Krakowa ma ochotę na loda (kupić nie dostać) to zalecam wycieczkę do Delikatesowa w pobliżu zejścia z Bernatki, od strony Podgórza. Lody o smaku portera to jakaś masakra. A trzeba się spieszyc bo kolejki jeszcze króciutkie, jak ludzie sie zwiedzą to będzie jak na Starowiślnej bo lody 10x lepsze.
 
Kurwa zapomniałem o najważniejszym: Cieszy mnie, ze mój 16 miesięczny synek zabrał zabawkę swojemu o ponad rok starszemu kuzynowi, a następnie poradził sobie z próbami odebrania jej doprowadzając kuzyna do płaczu, nic sobie z tego nie robiąc. #wchujzajebidciedumnytataprzyszlegomistrzaHWUFC.
 
Cieszę się, że byłem w ten weekend na Litwie, gdzie posługiwałem i widziałem jak bardzo ci ludzie łakną Boga. :) Do tego zwiedziłem kawał Litwy! Cieszę się, że dziś mój współlokator powiedział, że postanowił zaniechać uprawiania seksu ze swoją lubą przed ślubem, bo to go oddalało od Jezusa. Bóg jest dobry, spełnia nasze prośby, które mu zanosimy w modlitwach! <3

Cieszę się, że dziś piękna pogoda!! :O Czas jednak zgolić brodę, bo za gorąco!

Cieszy mnie też, że przyszedłem do pracy, a tam na recepcji paczuszka z ciuchami od mojego ulubionego producenta #redisbad. :heart:
 
Cieszę się, że byłem w ten weekend na Litwie, gdzie posługiwałem i widziałem jak bardzo ci ludzie łakną Boga. :) Do tego zwiedziłem kawał Litwy! Cieszę się, że dziś mój współlokator powiedział, że postanowił zaniechać uprawiania seksu ze swoją lubą przed ślubem, bo to go oddalało od Jezusa. Bóg jest dobry, spełnia nasze prośby, które mu zanosimy w modlitwach! <3

Cieszę się, że dziś piękna pogoda!! :O Czas jednak zgolić brodę, bo za gorąco!


Coś ty zrobił współlokatorowi? :boystop:
 
łahaha, Mort nawraca!!! #apostołgimli

mnie tylko nie ruszaj!

Ciebie też trzeba. :D

@Masu ale nie masz relacji z Bogiem (z tego co mówiłeś), a tego potrzeba do osiągnięcia #ultimatehappiness :D MASZ TO JAK W BANKU HEHEH

PS. dzięki @Masu za ten temat, będę częstym gościem. :D
 
Cieszę się, że dziś mój współlokator powiedział, że postanowił zaniechać uprawiania seksu ze swoją lubą przed ślubem, bo to go oddalało od Jezusa.

Powiedz mu, żeby czasami kulnął gruchę w takim razie, bo będzie miał na starość problemy z prostatą.
#urologradzi
 
Back
Top