Zajebiście mnie cieszy, że...

Też mam problem z nadmiernym owłosieniem. To wina hormonów. Ja mam je powyżej normy i włosy rosną nie tylko tam, gdzie bym chciał. Jednak staram się nie golić pleców. Klatkę golę raz na tydzień. Lepiej widać mięśnie.
 
Ja depiluje plecy woskiem, w sumie spoko. Raz na miesiąc/półtora. Klatki nie ruszam, nie przeszkadza mi owłosienie klatki.

A co mnie cieszy? Jutro piątek i weekend! A w środę następną robię sobie nową dziarę, jupi!:yahoo:
 
Ze est promo na Wieśka 3 w Empiku, ze 129zł na 89zł. Do tego kupiłem serce z kamienia i bawią mnie napisy na kartach do gry w gwinta.

Krabopająk "Pół krab, pół pająk. Słowem, skurwysyn."
 
...po raz pierwszy oddałem krew. Czuję się taki zajebisty! A panie pielęgniarki były taakie miłe.

O, przypomniales mi ze dawno nie oddawale. Przez 6 lat zawsze co 2 mce, ciagle sie krwiobusa mijalo.

A i czlowiek wie ze zdrowy, kuzynowi oddanie krwi, raz w zycij, uratowalo toczycie
 
Cieszy mnie postawa mojej siłki, która nie dość, że obniżyła cenę karnetu o 10% to jeszcze zdecydowali że karnet obowiązuje do wszystkich 10 klubów w Krakowie. Szkoło Walki Drwala Witaj!

Oczywiście pod warunkiem że pojedynek wygra rehabilitant a nie chirurg;)
 
Powrót do tego co lubię. Dałem sobie spokój z web dev, bo nudzi mnie niesamowicie kodowanie html i css, nie jaraja mnie nowe frameworki dla js i nie chce mi się być na bieżąco z miliardem nowych rzeczy, które totalnie mam gdzieś. Ale za to lubię sobie popisać w pythonie. Gdy mam jakiś problem do rozwiązania, to myślę o nim np. w drodze do pracy. Lubie sobie poczytać o algorytmach i starać się je zrozumieć ;)

Może nigdy nie będę na tym zarabiał, ale przynajmniej się jakoś rozwijam i cos ze sobą robie. A to zawsze na plus.
 
Pasowało by tutaj wkleić mem, zaczynający się na "Ty chory ..." ale nie chcę abyś odebrał to jako obrazę :D

Luzy nie obraze się ;) To tez nie jest tak, ze z przyjemnością czytam sobie o algorytmach. Bardziej to traktuje jako całkiem fajnie ćwiczenie. Mam 29 lat i przez ostatnie 5 nie nauczyłem się niczego konkretnego, poza bzdurami potrzebnymi do pracy.
 
Z tego co zrozumiałem, to Twoja praca jest powiązana z ekonomią/gospodarką, więc to chyba nie takie bzdury. Chyba, że coś pomyliłem i zajmujesz się zupełnie inną branżą.
 
Z tego co zrozumiałem, to Twoja praca jest powiązana z ekonomią/gospodarką, więc to chyba nie takie bzdury. Chyba, że coś pomyliłem i zajmujesz się zupełnie inną branżą.

Klepie mapy do gps. Trochę materiału jest, ale jak już się zalapie pewien sposób myślenia, to już się robi jak automat.
 
Klepie mapy do gps. Trochę materiału jest, ale jak już się zalapie pewien sposób myślenia, to już się robi jak automat.
Zawsze mnie ciekawiło ile czasu potrzeba od otwarcia nowej drogi do wprowadzenia tej drogi do mapy w TT robisz z tego co kojarze?
 
Zawsze mnie ciekawiło ile czasu potrzeba od otwarcia nowej drogi do wprowadzenia tej drogi do mapy w TT robisz z tego co kojarze?

Generalnie do tej pory co release, czyli co kwartał wypuszczaliśmy update mapy. To nie jest tak, że gdzieś zbudowali 5km drogi i za chwile je będziesz miał na sofcie ;) Po prostu w danym kwartale mieliśmy zrobić to i to, a nie zawsze było to stricte związane z drogami, bo np. projekt mógł polegać na aktualizacji POI (Point Of Interest).

Obecnie pracujemy nad nowym rozwiązaniem, które ma w znacznym stopniu przyśpieszyć samą aktualizacje, ale o tym nie moge nic więcej powiedzieć ;)
 
Jakbyś robił kiedyś przy mapach google, czy innych, to zwróć uwagę na Świerkowa 20E w Białymstoku, żeby tak w chuja nawigacja nie wyprowadzała jak to robi teraz (google maps), nie wiem jak jest w Twojej firmie :D
 
Jakbyś robił kiedyś przy mapach google, czy innych, to zwróć uwagę na Świerkowa 20E w Białymstoku, żeby tak w chuja nawigacja nie wyprowadzała jak to robi teraz (google maps), nie wiem jak jest w Twojej firmie :D

Google Maps to konkurencja dla TT ;) U nas na pewno się kwiatki jakieś zdarzają, ale do mojego działu feedback od klientów indywidualnych nie dociera.
 
Generalnie do tej pory co release, czyli co kwartał wypuszczaliśmy update mapy. To nie jest tak, że gdzieś zbudowali 5km drogi i za chwile je będziesz miał na sofcie ;) Po prostu w danym kwartale mieliśmy zrobić to i to, a nie zawsze było to stricte związane z drogami, bo np. projekt mógł polegać na aktualizacji POI (Point Of Interest).

Obecnie pracujemy nad nowym rozwiązaniem, które ma w znacznym stopniu przyśpieszyć samą aktualizacje, ale o tym nie moge nic więcej powiedzieć ;)
Dzieki tak tez myslalem ze co kwartal to idzie
 
Ze taka mam jesien w tym roku, ze za kilka dni bede mial poziomki
PicsPlay_1446846571117.jpg
 
Back
Top